صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 71

موضوع: با مدرك كارداني به كارشناسي ميشه اقدام كرد يا نه ؟؟

پیش فرض با مدرك كارداني به كارشناسي ميشه اقدام كرد يا نه ؟؟

سلام دوستان
    من مي خواستم بدونم براي كسي كه از طريق كارداني به كارشناسي مدرك كارشناسي گرفته براي گرفتن پذيرش از خارج معدل كارداني رو بايد بنويسه يا 2 سالي كه براي ليسانس خونده ؟؟ معدل ليسانس به طريق كارداني به كارشناسي چه جوري حساب ميشه ؟؟
    كسي اينجا هست كه از طريق كارداني به كارشناسي ليسانس گرفته باشه و اقدام كرده باشه ؟؟
    لطفا راهنمايي كنيد

فرصت را از دست مده و در كار سستي مكن كه ميوه آن ذلت است .

پیش فرض میشه یکی به من کمک کنه ؟؟میشه از دانشگاهتون این سوال را بپرسید؟

سلام دوستان
    از كسايي كه الان پذيرش گرفتن و خدا رو شكر كارشون جور شده مي خواستم اگه ميشه از دانشگاهتون بپرسيد كسي با مدارك من امكان Applyكردن براي MS در رشته كامپيوتر رو داره يا نه ؟؟
    من هر چي مي گردم چيزي پيدا نمي كنم ... يعني قانوني براي كسايي كه مثل من هستن وجود نداره ؟؟
    لطفا يكي منو راهنمايي كنه ...

Senior Member

پیش فرض پاسخ : میشه یکی به من کمک کنه ؟؟میشه از دانشگاهتون این سوال را بپرسید؟

میشه بفرمایید مدارک شما چیه؟
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

من هر چی خوندم نفهمیدم منظوره شما چیه؟

سلام من 2 سال كارداني رشته كامپيوتر خوندم . 2 سالم براي ليسانس رشته كامپيوتر خوندم. يعني مثل شما ها يه سره ليسانس نگرفتم . مي خواستم از دانشگاهتون بپرسيد كسي مثل من مي تونه براي ليسانس apply كنه ؟؟
    چون من هر چي گشتم چيزي پيدا نكردم .

Senior Member

منظورتون فوق لیسانس هست دیگه، نه؟ تا جایی که من دیدم مشکلی نداره، یعنی می تونید برای فوق اپلای کنید، فقط مدرک پایه شما برای دوره لیسانس، فوق دیپلم به حساب میاد، نه دیپلم.
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

سلام بله منظورم پذیرش برای MS یا همون فوق لیسانس بود . اشتباه نوشته بودم . با این وضعیت مدارک من می تونم apply کنم ؟؟ مشکلی پیش نمی یاد ؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elhameli
    سلام بله منظورم پذیرش برای MS یا همون فوق لیسانس بود . اشتباه نوشته بودم . با این وضعیت مدارک من می تونم apply کنم ؟؟ مشکلی پیش نمی یاد ؟؟
    بچه ها با اينكه ميدونم 1سال از اين ميگذره اما ميخواستم خواهش كنم بيشتر در اين باره بحث كنيد و اطلاعات بديد
    بذاريد سوال رو اينطوري مشخص تر بپرسم . كجاها اين مدرك كارداني به كارشناسي ما ها رو قبول ندارن و ممكنه به مشكل بر بخوريم؟ ميشه براي فند يا بورسيه هم اميدوار بود؟
    مرسي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : با مدرك كارداني به كارشناسي ميشه اقدام كرد يا نه ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ely
    بچه ها با اينكه ميدونم 1سال از اين ميگذره اما ميخواستم خواهش كنم بيشتر در اين باره بحث كنيد و اطلاعات بديد
    بذاريد سوال رو اينطوري مشخص تر بپرسم . كجاها اين مدرك كارداني به كارشناسي ما ها رو قبول ندارن و ممكنه به مشكل بر بخوريم؟ ميشه براي فند يا بورسيه هم اميدوار بود؟
    مرسي
    بچه لطفا به سوال ایشون پاسخ بدهید . چون سوال من و چندین نفر دیگر هم می باشد . پیشاپیش ممنونم .

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

پیش فرض پاسخ : با مدرك كارداني به كارشناسي ميشه اقدام كرد يا نه ؟؟

من هم وضعیتم همین هست ، کارشناسی نا پیوسته .رشته کامپیوتر
    هر چند که دارلترجمه این نا پیوسته رو تو ترجمه آوورد ( discountinue ) اما فکر نکنم مشکلی پیش بیاد ، من دارم برای مالزی اقدام میکنم .
    :-\
    امضا

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)