نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: انصراف از دانشگاه آزاد

Junior Member chrome آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software engineering

پیش فرض انصراف از دانشگاه آزاد

درود
    بنده به دلیل مشکلات زیادی که در سال کنکور پیش آمد,نتوانستم که در کنکور کارشناسی نتیجه ی دلخواهم را بدست آورم و تصمیم به ادامه ی تحصیل در دانشگاه آزاد گرفتم.
    متاشفانه و بعد از مشاهده ی سطح آموزشی و جو دانشگاه آزاد از انتخاب خودم پشیمان شدم و در دو راهی انصراف از دانشگاه آزاد و ادامه ی تحصیل در این دانشگاه مانده ام
    سوال اول این که آیا به نظر شما انصراف دادن از دانشگاه آزاد و پشت کنکور ماندن چه تبعاتی رو به دنبال داره؟
    و سوال دوم این که گذراندن دروه ی کارشناسی در دانشگاه آزاد(با در نظر گیری معدل و سابقه ی پژوهشی خوب در دوره ی کارشناسی در این دانشگاه) چقدر می تواند تاثیر منفی بر روی پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور بگذارد؟(برای بنده کشور آمریکا مورد نظر است)
    و سوال آخر :ادامه تحصیل همزمان و همچنین آمادگی برای آزمون کنکور کارشناسی ممکن است ؟

پیشاپیش با تشکر از شما

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض پاسخ : انصراف از دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط chrome نمایش پست ها
    درود
    بنده به دلیل مشکلات زیادی که در سال کنکور پیش آمد,نتوانستم که در کنکور کارشناسی نتیجه ی دلخواهم را بدست آورم و تصمیم به ادامه ی تحصیل در دانشگاه آزاد گرفتم.
    متاشفانه و بعد از مشاهده ی سطح آموزشی و جو دانشگاه آزاد از انتخاب خودم پشیمان شدم و در دو راهی انصراف از دانشگاه آزاد و ادامه ی تحصیل در این دانشگاه مانده ام
    سوال اول این که آیا به نظر شما انصراف دادن از دانشگاه آزاد و پشت کنکور ماندن چه تبعاتی رو به دنبال داره؟
    و سوال دوم این که گذراندن دروه ی کارشناسی در دانشگاه آزاد(با در نظر گیری معدل و سابقه ی پژوهشی خوب در دوره ی کارشناسی در این دانشگاه) چقدر می تواند تاثیر منفی بر روی پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور بگذارد؟(برای بنده کشور آمریکا مورد نظر است)
    و سوال آخر :ادامه تحصیل همزمان و همچنین آمادگی برای آزمون کنکور کارشناسی ممکن است ؟

پیشاپیش با تشکر از شما

١- مهمترين چيز يعني زمان و عمرت هدر ميره
    ٢- اصلا دخيل نيست....اينجا(حداقل توي كانادا!) توي فرم ادميژنم نوشته بود از دانشگاه ايران!!
    ٣- بله ميتونيد
    اگه هدفتون رفتنه، فكر كنم داريد به حاشيه ميريد. يادتون هم باشه تو همون دانشگاهي كه ميگيد چندروز رفتين و دلتونو زده ممكنه يه استاد باشه كه همكاري با اون باعث كوتاههتر شدن رفتن شما به خارج بشه.

موفق باشيد.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member chrome آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software engineering

ممنون از پاسختون
    خوشبختانه تنها چیزی که از این سایت گرفته ام انرژی مثبت برای ادامه ی کار بوده اما متاسفانه بسیاری در بیرون از این سایت با گفته هاشون باث نا امیدی و شک بنده می شوند

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    ١- مهمترين چيز يعني زمان و عمرت هدر ميره
    ٢- اصلا دخيل نيست....اينجا(حداقل توي كانادا!) توي فرم ادميژنم نوشته بود از دانشگاه ايران!!
    ٣- بله ميتونيد
    اگه هدفتون رفتنه، فكر كنم داريد به حاشيه ميريد. يادتون هم باشه تو همون دانشگاهي كه ميگيد چندروز رفتين و دلتونو زده ممكنه يه استاد باشه كه همكاري با اون باعث كوتاههتر شدن رفتن شما به خارج بشه.

موفق باشيد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chrome نمایش پست ها
    درود

پیشاپیش با تشکر از شما

با سلام من دانشجوی برق دانشگاه آزادم دوره کارشناسی ام، اگر بخوای که یکسال دیگه صبر کنی بستگی به جسارت خودت داره که دانشگاه سراسری قبول شی...،اما جواب سوال بعدی شما میتونی درستو با نمرات خوب و معدل بالا بگذرونی برا ارشد سراسری قبول شی و بعد برای دکترا اما از اونجایی که برا دانشگاه های خارج از کشور از دوستانی که پرسیدم علاوه بر معدل بالا سابقه پژوهشی ام لازمه برا گرفتن بورسیه از یه دانشگاه خوب، راه برا اپلای هست بستگی به خودت داره وقتیو که میذاری چطور استفاده کنی این مهمه
    کلی بگم وقتتو صرف فکرای بیهوده نکن حالا که آزاد ثبت نام کردی اگه رشتتو دوس داری بخون بقیه ماجرا رو پله به پله متوجه میشی چکاری انجام بدی
    دوستان منم بودن همان سال آزاد ثبت نام کردن و برا سال بعد کنکور کارشناسی دادن
    دیگه با حرف من و امثال من نباش بررسی کن اوضاعتو شروع کن از یه مشاور خوبم کمک بگیر
    در پناه حق

Junior Member

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

وستان معدل کل کارشناسی پیوسته من 11.50 هست با این اوضاع بهم مدرک نمی دن میگن باید بیا واحد بگیری ترمیم کنی
    من حساب کردن باید حداقل 10 تا درص بردارم و شرایطمم جوریه که دیگه نمی تونم وقت بذارم برای درس

وی آیین نامه آزاد اومده
    به دانشجویانی که پس از اتمام دروس میانگین کل آنها بین 12-10 بوده و یا مشمول ماده 46 این آیین نامه می باشند و با اعمال مفاد بند 4-68 شرایط لازم را برای دریافت مدرک مرسوم کسب نمی کنند و یا به دلایلی (مشکل نظام وظیفه و...) قادر به اجرای مفاد بند 4-68 نمی باشند مدرک مصوب اعطاء می گردد.
    حالا من چجوری باید از طریق این قانون مدرکم رو بگیرم دانشگاهم که همه اذیت می کنن نمیخوان پیگیر بشن
    راهنمایی کنید

ضمنا مدرک مصوب تفاوتی با مدرک مرسوم داره؟

آیا اصلا فارغ التحصیل میشم ؟ یا اینکه اگر نشه باید ول کنم بذارم برای چند سال آینده چون تو شرایط پیگیریش نیشتم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)