صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 71

موضوع: با مدرك كارداني به كارشناسي ميشه اقدام كرد يا نه ؟؟

پیش فرض پاسخ : با مدرك كارداني به كارشناسي ميشه اقدام كرد يا نه ؟؟

سلام
    پذیرشهای من بدون فاند بود.
    Moving to Germany

سلام skyline عزیز
    من مدرک کاردانی با معدل 17.23 و کارشناسی ناپیوسته (الان ترم آخرم) با معدل 15.10 دارم. می خوام cv بنویسم.. اینارو چجوری بنویسم؟ میخوام از کانادا استاد پیدا کنم. ممنون میشم راهنماییم کنی.
    موفق باشی

Junior Member imi71 آواتار ها

سلام دوستان... با توجه به اینکه پست های قبلی یکم قدیمی به نظر میرسند اگه کسی هست که در این مورد آگاهی و اطلاعات به روزی داره لطفا راهنمایی کنه....
    که آیا میتونیم با مدرک کارشناسی ناپیوسته که معمولا از آموزشکده هم هست برای مقطع فوق لیسانس در دانشگاه های انگلستان و کانادا و یا امریکا apply کنیم...
    و دیگه اینکه کدوم معدل واسه apply تاثیر داره؟ دیپلم هنرستان و کاردانی یا کارشناسی؟؟؟؟؟؟
    دوستان اگه راهنمایی کنند ممنون میشم چون به نظرم این سوال خیلی از بچه هاست....
    Try not to become a man of success but rather try to become a man of value ........ Albert Einstein

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط imi71 نمایش پست ها
    سلام دوستان... با توجه به اینکه پست های قبلی یکم قدیمی به نظر میرسند اگه کسی هست که در این مورد آگاهی و اطلاعات به روزی داره لطفا راهنمایی کنه....
    که آیا میتونیم با مدرک کارشناسی ناپیوسته که معمولا از آموزشکده هم هست برای مقطع فوق لیسانس در دانشگاه های انگلستان و کانادا و یا امریکا apply کنیم...
    و دیگه اینکه کدوم معدل واسه apply تاثیر داره؟ دیپلم هنرستان و کاردانی یا کارشناسی؟؟؟؟؟؟
    دوستان اگه راهنمایی کنند ممنون میشم چون به نظرم این سوال خیلی از بچه هاست....
    چرا با اداره پذیرش مکاتبه نمیکنید و نتیجه رو به ماهم بگید ؟
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

نقل قول نوشته اصلی توسط iBT نمایش پست ها
    چرا با اداره پذیرش مکاتبه نمیکنید و نتیجه رو به ماهم بگید ؟
    راستش من در مورد این اداره پذیرشی که شما فرمودید اطلاعاتی ندارم.. میشه بیشتر توضیح بدید؟؟؟؟
    Try not to become a man of success but rather try to become a man of value ........ Albert Einstein

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط imi71 نمایش پست ها
    راستش من در مورد این اداره پذیرشی که شما فرمودید اطلاعاتی ندارم.. میشه بیشتر توضیح بدید؟؟؟؟
    توی سایت دانشگاه مورد نظرتون برید و در قسمت admission یا بهتره بگم قسمت/اداره پذیرش یک ایمیل و احتمالا شماره تماسی وجود داره . همین سوال رو به اون قسمت forward کنید .
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

نقل قول نوشته اصلی توسط iBT نمایش پست ها
    توی سایت دانشگاه مورد نظرتون برید و در قسمت admission یا بهتره بگم قسمت/اداره پذیرش یک ایمیل و احتمالا شماره تماسی وجود داره . همین سوال رو به اون قسمت forward کنید .
    سلام دوست عزیز... من داخل سایت رفتم ولی ترجیح دادم به برادرم که الان در انگلیس هستند بسپارم تا واسه منم در مورد مدرک کارشناسی ناپیوسته سوال کنند... اگه خبر جدیدی گیرم اومد حتما باخبرتون می کنم....

Banned
    رشته و دانشگاه
    Power Engineer

سلام! اول اینکه یه خواهشی دارم از اونایی که دوست دارن کمک کنن و جواب می نویسن. دوستان اول خوب پست رو بخونید بعد جواب بدین! تا اینهمه سوء تفاهم پیش نیاد(گرچه خیلی قدیمی هستن این پستها) اما درکل....
    من خودم کارشناسی ناپیوسته می خونم و مثه شما ها فنی بودم، دو یا سه تا از دانشگاه های کانادا هم Application Form رو حسابی زیر رو کردم و جایی ندیدم که برای دو مدرکه بودن(کاردانی و کارشناسی) مشکلی داشته باشن...ببینید دارالترجمه دو تا مدرک شما رو معادل لیسانس کامل ترجمه می کنه و این برای اونا اصلاً مشکلی نیست چرا؟ چون شما نه تنها کل واحد هارو پاس کردین (و این تو ریزنمرات داد می زنه)چه بسا بیشتر از پیوسته ها هم تو رشته تون ماهر هستین(این برای خودم که برق می خونم صدق می کنه) پس مشکلی با این ندارند.
    یه قانون کلی هست دوستان برای تحصیل در خارج ار مرز!(یه جورایی برعکس اینجاس) و اونم اینه که اونهایی که سواد (به معنای کلمه)دارند مشکلی اعم از این مشکلات مذکور نخواهند داشت.اگه شما معدلتون بالا باشه، یه مقاله ISI داشته باشین نمره زبانتون معرکه باشه چرا باید به این گیر بدهند که شما دو تا کنکور دادین؟ ناامید نشین!
    بازهم این نظر منه
    موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid-canada نمایش پست ها
    سلام! اول اینکه یه خواهشی دارم از اونایی که دوست دارن کمک کنن و جواب می نویسن. دوستان اول خوب پست رو بخونید بعد جواب بدین! تا اینهمه سوء تفاهم پیش نیاد(گرچه خیلی قدیمی هستن این پستها) اما درکل....
    من خودم کارشناسی ناپیوسته می خونم و مثه شما ها فنی بودم، دو یا سه تا از دانشگاه های کانادا هم Application Form رو حسابی زیر رو کردم و جایی ندیدم که برای دو مدرکه بودن(کاردانی و کارشناسی) مشکلی داشته باشن...ببینید دارالترجمه دو تا مدرک شما رو معادل لیسانس کامل ترجمه می کنه و این برای اونا اصلاً مشکلی نیست چرا؟ چون شما نه تنها کل واحد هارو پاس کردین (و این تو ریزنمرات داد می زنه)چه بسا بیشتر از پیوسته ها هم تو رشته تون ماهر هستین(این برای خودم که برق می خونم صدق می کنه) پس مشکلی با این ندارند.
    یه قانون کلی هست دوستان برای تحصیل در خارج ار مرز!(یه جورایی برعکس اینجاس) و اونم اینه که اونهایی که سواد (به معنای کلمه)دارند مشکلی اعم از این مشکلات مذکور نخواهند داشت.اگه شما معدلتون بالا باشه، یه مقاله ISI داشته باشین نمره زبانتون معرکه باشه چرا باید به این گیر بدهند که شما دو تا کنکور دادین؟ ناامید نشین!
    بازهم این نظر منه
    موفق باشین
    سلام آقا امید... منم با نظر شما موافقم چون به نظر من اونا فقط با داشتن مدرک لیسانس قانع میشن و نحوه گرفتنش فکر نکنم که واسشون مهم باشه ولی اگر بشه در ترجمه کلمه ناپیوسته حذف بشه فکر کنم اصلا مشکلی نداشته باشه؟؟؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Power Engineer

اگه حذف کردن که چه بهتر! اما اگه حذف نکردن من خودم فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد...بازهم می گم! اول شما Resume تون رو قوی کنین و بعد حتماً برای اون دانشگاه در قسمت Admission میل بزنین و شرایطتون رو بگید! مطمئنم اصلاً متوجه نمی شن چی می گین. اونا ریز نمرات شما که ببینن دیگه سوالی ندارن که شما چرا دوتا کنکور دادی!
    موفق باشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)