صفحه 250 از 296 نخستنخست ... 150200240241242243244245246247248249250251252253254255256257258259260 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,491 تا 2,500 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranayas نمایش پست ها
    با سلام...مدارکم توسط وزارت علوم تایید شده وقت برای پست کردن مدارک دادن..ولی آدرس ننوشته کجا باید پست کنم...دوستان لطفا کسی آدرس رو میدونه؟...تو صحبت ها دیدم میشه دستی هم مدارک رو برد ..آدرسش کجاست و آیا ساعت مراجعه خاصی داره؟...ممنون میشم از راهنمایی تون

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم نظر باقی دوستان رو هم بگیرید حتما
    توی همون سایت لیست مراکز پستی هست که اگه شما اونجا ببرید مدارک رو خودشون در جریان هستند و میدونند باید کجا پست کنند و چیکار کنند
    اما من خودم دستی بردم.
    من به این ادرس رفتم:
    تهران، خيابان انقلاب، ضلع شرقي ميدان فردوسي، خيابان شهيد موسوي، ساختمان سازمان امور دانشجويان

البته این واسه زمان من بوده و من الان از ایران کمی بیخبرم و نمیدونم تغییری کرده یا نه
    ولی فکر کنم داستان همون باشه و باید همونجا برید

موفق باشید

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

سلام. دوستان یک سوال برای اطمینان بیشتر!
    تو سایت برای تایید مدارک یه قسمتی داره با عنوان "مشخصات ترجمه (صرفا جهت اطلاع)" که علت ترجمه (ادامه تحصیل در خارج از کشور، اقامت خارج و ...) و پرسیده واسه کدوم کشور و دانشگاه ترجمه رو میخواید. حالا سوال اینجاست که این قسمت چه تاثیری داره؟ لازمه دقیق اسم کشور و دانشگاه هدف و اصلی رو وارد کنیم؟ درسته خودشون نوشتن "صرفا جهت اطلاع" ولی اگر واقعا صرفا جهت اطلاع بود چرا فیلدها ستاره دار هست و باید اجباری پر کنیم(!)، چیزی که صرفا جهت اطلاع باشه باید اختیاری باشه طبیعتا!
    با تشکر
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط applyie نمایش پست ها
    سلام. دوستان یک سوال برای اطمینان بیشتر!
    تو سایت برای تایید مدارک یه قسمتی داره با عنوان "مشخصات ترجمه (صرفا جهت اطلاع)" که علت ترجمه (ادامه تحصیل در خارج از کشور، اقامت خارج و ...) و پرسیده واسه کدوم کشور و دانشگاه ترجمه رو میخواید. حالا سوال اینجاست که این قسمت چه تاثیری داره؟ لازمه دقیق اسم کشور و دانشگاه هدف و اصلی رو وارد کنیم؟ درسته خودشون نوشتن "صرفا جهت اطلاع" ولی اگر واقعا صرفا جهت اطلاع بود چرا فیلدها ستاره دار هست و باید اجباری پر کنیم(!)، چیزی که صرفا جهت اطلاع باشه باید اختیاری باشه طبیعتا!
    با تشکر

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید
    من فکر میکنم خیلی سخت گیرانه نیست (شاید برای گرفتن امارهای سالیانه خودشون و بررسی وضعیت کلی دانشجوهاشون باشه شایدم دلایل دیگه ای داشته باشه)
    ولی به نظرم برای اطمینان اطلاعات رو دقیق پر کنید تا جایی که امکان داره
    واسه کشورها هم کافیه بنویسید کانادا و استرالیا و ....میدونید منظورم چیه؟ همه ی اینا کلی دانشگاه رو پوشش میده و بعید میدونم چیزی باشه که روزی روزگاری بخواد اون تایید رو مختص جای خاصی کنه!
    چون انواع مختلف تایید مدرک نداریم و همه یه پروسیجر داره

موفق باشید
    ویرایش توسط ali728 : January 4th, 2017 در ساعت 05:25 PM

Junior Member

بچه ها پشت پاکتی که پست می کنیم فقط باید بنویسیم منطقه 14 پستی سازمان امور دانشجویان ؟

سلام مدرک من دو سه روزی هست توی وضعیت مورد تاييد دانشگاه ها و در حال بررسي در اداره كل امور دانشجويان داخل! باقی مونده عادیه ؟ تماس بگیرم ؟

Junior Member

نیازی به تماس نیست!(البته اگرم تماس بگیرید کسی جواب نمیده)
    معمولا بهد 4 الی 3 روز تایید می کنند(البته فک کنم پنشنبه و حساب نکنید)
    نقل قول نوشته اصلی توسط dg20 نمایش پست ها
    سلام مدرک من دو سه روزی هست توی وضعیت مورد تاييد دانشگاه ها و در حال بررسي در اداره كل امور دانشجويان داخل! باقی مونده عادیه ؟ تماس بگیرم ؟

سلام دیروز به صورت حضوری برای تایید مدارک رفتم تمام مدارکم هم مهر برجسته داره و هم مهر رییس اداره خدمات اموزش (رییس کل اداره اموزش) اما الان متوجه شدم کارنامه تحصیلی (ریز نمرات) فقط مهر برجسته و امضای اقای نوزری رو داره ! می خواستم بدونم این مورد مشکلی رو ایجاد نمیکنه ؟ ایا نیاز به مهر رییس کل اداره روی این مدرک هم هست ؟ یا مهر برجسته کافیه ؟

Junior Member

اين پست و ميزارم شايد به درد بقيه هم بخوره...
    ١. آپلود كردن مدارك در سايت
    ٢.يك روز بعد تاييد دانشگاه
    ٤.٤ روز بعد تاييد سازمان امور دانشجويان داخل
    ٥. ٢ روز پست مدارك (مشهد-تهران)
    ٦. ١٢روز بعد مدارك رسيد دم در خونمون(اين شايعات هم كه داشنامه و تا ميكنن و اينا هم اصن در كار نبود!!!)
    كل فر آيند ٢٠ روز طول كشيد!

دوستان دلیل اینکه جلوی مدارکم زده : (رد) چی هستش ؟ عکس : http://s8.picofile.com/file/82845264...1_17_01_04.jpg
    من کارشناسی پیوسته هستم ولی فکر کنم اشتباهی توی انتخاب گزینه ها زدم کارشناسی ناپیوسته ... میتونه دلیلش این باشه !!!

Junior Member

دوستان چون دانشگاه کارشناسی من تازه تاسیس هست میگفتن اصلا ما این سامانه رو نمیشناسیم ! و توش یوزر پسورد نداریم!!!!!

حالا من چیکار کنم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)