صفحه 229 از 296 نخستنخست ... 129179219220221222223224225226227228229230231232233234235236237238239279 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,281 تا 2,290 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط yamin_mehr نمایش پست ها
    سلام دوستان من یک سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید. من در سایت ثبت نام کردم و مراحل کامل شد و سایت بانک رسید رو چاپ کرد اما زمانی که از صفحه بانک به صفحه اصلی منتقل شدم در حالی که پول از حسابم کم شده بود پیغام خطا داد. خواستم بدونم باید چه کار کنم باقی دوستان هم این مشکل رو داشتن یا خیر. ممنون
    سلام
    دوست عزیز هم در صفحات قبلی همین تاپیک-به صورت مکرر- و هم در صفحه وزارت علوم اعلام شده که سیستم گاهی(اکثرا) بعد از پرداخت خطا می ده، و با شماره پیگیری که دارید می تونید ببینید روند کارتون به صورت نرمال داره پیش می ره یا نه. عین جمله ای که در صفحه ی اصلی سامانه نوشته شده:

چنانچه هنگام پرداخت با خطا مواجه شدید : از پیگیری درخواست سامانه با کد رهگیری اعلام شده نسبت به اطلاع از وضعیت پرداخت اقدام نمایید و از ثبت درخواست مجدد خودداری کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز هم در صفحات قبلی همین تاپیک-به صورت مکرر- و هم در صفحه وزارت علوم اعلام شده که سیستم گاهی(اکثرا) بعد از پرداخت خطا می ده، و با شماره پیگیری که دارید می تونید ببینید روند کارتون به صورت نرمال داره پیش می ره یا نه. عین جمله ای که در صفحه ی اصلی سامانه نوشته شده:

چنانچه هنگام پرداخت با خطا مواجه شدید : از پیگیری درخواست سامانه با کد رهگیری اعلام شده نسبت به اطلاع از وضعیت پرداخت اقدام نمایید و از ثبت درخواست مجدد خودداری کنید.
    ممنون ازپاسختون خواستم مطمئن شم كه مشكلى پيش نمياد، و اينكه در صورتى كه روند عادى طى شده باشه الان بايد مرحله اول توى قسمت پيگيرى درخواست چه پيغامى رو ببينم؟ الان نوشته شده: درخواست شما توسط دانشگاه... (محل تحصيل) هنوز بررسى نشده است. يعنى مراحل درست داره طى ميشه؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yamin_mehr نمایش پست ها
    ممنون ازپاسختون خواستم مطمئن شم كه مشكلى پيش نمياد، و اينكه در صورتى كه روند عادى طى شده باشه الان بايد مرحله اول توى قسمت پيگيرى درخواست چه پيغامى رو ببينم؟ الان نوشته شده: درخواست شما توسط دانشگاه... (محل تحصيل) هنوز بررسى نشده است. يعنى مراحل درست داره طى ميشه؟
    بله. بعد از گذشت دو سه روز و تایید نشدن توسط دانشگاه، اگر به قسمت مربوطه در دانشگاهتون لینک دارید پیگیری کنید. دانشگاه تهران و امیرکبیر و اینا که زیاد دانشجوهاشون اقدام یم کنن معمولا خیلی سریع تایید رو انجام می دن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tabriz University

با سلام،
    دانشگاه از من خواسته ریز نمره و مدرک ارشد رو زود بفرستم. منم فقط ریز نمره رو گرفتم و مدرک موقت. اصل دانشنامه گفتن یک هفته طول میکشه. در ضمن دانشنامه خودش ترجه شده است.
    آیا من باید برا تایید وزارت علوم هر دو رو ببرم یا مدرک موقت با ریز نمره کافیه؟
    اگر دستی ببرم انجام میدن؟ از سایت نمی خوام ثبت نام کنم.
    همین جوری ببرم ترجمه نمی کنن؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط davood206 نمایش پست ها
    با سلام،
    دانشگاه از من خواسته ریز نمره و مدرک ارشد رو زود بفرستم. منم فقط ریز نمره رو گرفتم و مدرک موقت. اصل دانشنامه گفتن یک هفته طول میکشه. در ضمن دانشنامه خودش ترجه شده است.
    آیا من باید برا تایید وزارت علوم هر دو رو ببرم یا مدرک موقت با ریز نمره کافیه؟
    اگر دستی ببرم انجام میدن؟ از سایت نمی خوام ثبت نام کنم.
    همین جوری ببرم ترجمه نمی کنن؟
    سلام
    دانشگاه مقصد کدام کشوره؟ اگر امریکاست، همون مدارک انگلیسی که دانشگاه می ده با مهر خودش کافیه و نیاز به ترجمه و این تاییدات ندارید.
    در مورد سامانه ی تایید وزارت علوم هم، حتی اگر دستی بخواید ببرید اولش باید توی سایت ثبت نام کنید و هزینشو پرداخت کنید، بعد حضوری تشریف ببرید و تاییداتو بگیرید.

سلام دوستان یه سوال داشتم من ریز نمرات و دانشنامه ام اینترنتی تایید شده اما نمیخوام پست کنم و میخوام حضوری ببرم همونجا برام مهر بزنن. آدرس دقیق جایی که باید برم کجاست؟ و اینکه همون روزی که ببرم برام مهر میزنن؟

Member Sum1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هوافضا - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtab2016 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال داشتم من ریز نمرات و دانشنامه ام اینترنتی تایید شده اما نمیخوام پست کنم و میخوام حضوری ببرم همونجا برام مهر بزنن. آدرس دقیق جایی که باید برم کجاست؟ و اینکه همون روزی که ببرم برام مهر میزنن؟
    آدرس :خيابان انقلاب ،ميدان فردوسي ، خيابان شهيد موسوي (فرصت سابق) ،پلاک 27
    تلفن تماس : 96664001 الي 96664009
    امکان پاسخگویی به پیام خصوصی وجود ندارد.
    لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید.

Member Sum1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط yassmell نمایش پست ها
    دوستان سلام
    حتی اگه خودمون به وزارت علوم مراجعه کنیم برای تایید باید این هزینه رو پرداخت کنیم؟ یا این هزنه برای پست هستش؟
    باید پرداخت کنید.

Member Sum1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sarahr نمایش پست ها
    دوستان ی سوال. اگر من الان مدارکم رو تو سایت آپلود کنم با توجه به اینکه این روزا دانشگاه تعطیل هست و تایید نمیکنه برم وزارت علوم کارم رو انجام میدن؟ و دیگه اینکه سازمان امور دانشجویی که تو پست ها گفته شده تو همون وزارت علوم هست؟! اینا دوتاشون یکین؟ یکم راهنمایی بفرمایید
    اول باید دانشگاه مدارک رو تایید کنه بعد وزارت علوم

با سلام
    دوستان یه مشکلی برای من پیش اومده. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    من مدارک ارشد و لیسانس + ریز نمرات هر دو مقطع رو برای تأیید بارگزاری کردم و مقطع اصلی رو ارشد زدم و تیک کارشناسی رو هم زدم و هزینه رو هم واریز کردم و الان هم سیستم نوشته که مدارک هر دو مقطع مورد تأیید هم دانشگاه و هم سازمان امور دانشجویان قرار گرفته. ولی تو همون صفحه، فقط جدول مربوط به مقطع ارشد رو نشون میده و تو فرم مراجعه به دفتر پستی فقط مقطع ارشد رو نوشته.چرا جدول مقطع کارشناسی دیده نمیشود؟ فقط ارشد رو نشون میده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)