صفحه 293 از 296 نخستنخست ... 193243283284285286287288289290291292293294295296 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,921 تا 2,930 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

سلام دوستان
    من فارغ التحصیل از یک دانشگاه غیر اتفاعی هستم. مدارکم رو برای تایید در سامانه سجاد آپلود کردم. الان در سامانه پیامی برای من اومده مبنی بر اینکه -مدرک وضعیت جدید نظام وظیفه ارسال گردد-
    من الان در فرجه یک ساله فراغت هستم. این مدرکی که باید بفرستم چیه؟ با سازمان امور دانشجویان که تماس گرفتم گفتن برگه اعزام به خدمت باید بفرستی!
    پلیس +۱۰ هم که رفتم بهم گفت باید بری نظام وظیفه. شما اطلاعی دارین باید چیکار کنم؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    من از دانشگاه فارغ التحصیلیم قبلا اصل دانشنامه و ریزنمرات رو گرفتم و به تایید وزارت علوم هم رسوندم.
    الان از دانشگاه تقاضای کپی برابر اصل این مدارک رو کردم.
    کسی میدونه آیا بعدش باید ببرم وزارت علوم تا اونها روش مهر برجسته بزنن؟ و آیا وزارت اونها رو مهروموم میکنه و تحویل من میده؟
    ممنون

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط negar24m نمایش پست ها
    سلام
    من از دانشگاه فارغ التحصیلیم قبلا اصل دانشنامه و ریزنمرات رو گرفتم و به تایید وزارت علوم هم رسوندم.
    الان از دانشگاه تقاضای کپی برابر اصل این مدارک رو کردم.
    کسی میدونه آیا بعدش باید ببرم وزارت علوم تا اونها روش مهر برجسته بزنن؟ و آیا وزارت اونها رو مهروموم میکنه و تحویل من میده؟
    ممنون
    دوست عزیز دیگه مهر برجسته وجود نداره و دوستان نمیرن وزارت. باید عکس مدرک را در سامانه سجاد اپلود کرده و در صورت تایید کد صحت به شما داده میشه که با اون میرید دارالترجمه.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cheshideh86 نمایش پست ها
    دوست عزیز دیگه مهر برجسته وجود نداره و دوستان نمیرن وزارت. باید عکس مدرک را در سامانه سجاد اپلود کرده و در صورت تایید کد صحت به شما داده میشه که با اون میرید دارالترجمه.
    موفق باشید
    ممنونم از پاسخ شما
    فقط جهت تایید دوباره عرض می کنم.
    دانشنامه و ریزنمرات بنده مربوط به زمانی میشد که حضوری می رفتیم وزارت علوم و اونها رو مهر می کرد. بنده این کار رو انجام دادم و بعد از تایید وزارت، ترجمه هم کردم. از این بابت سوال و مشکلی ندارم.
    سوالم درباره کپی برابر اصل دانشنامه و ریزنمرات هست که الان بهشون نیاز دارم. شما می فرمایید عکس کپی برابر اصل رو در سامانه سجاد آپلود کنم و کد صحت بگیرم؟؟
    کپی برابر اصل رو نمیخوام ترجمه کنم.

Junior Member

سلام.سوالی داشتم،بنده اصل مدارک مقاطع تحصیلیمو گرفتم و قصد دارم برای پی اچ دی دانشگاههای کشورهای مختلف اقدام کنم و از اونجا که اکثر دانشگاهها موقع اپلای کردن مدارک و ریزنمرات ترجمه شده رو میخان ناچارم که مدارکمو ترجمه کنم. سوالم اینه که من از سامانه سجاد که برای تاییده وزارت میخام اقدام کنم نام کشور مقصد جز الزاماتشونه درحالی که من برای یک کشور نمیخام اقدام کنم و معلوم نیست که کجا اوکی شه.ممنون میشم راهنماییم کنید که چکار باید کرد

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط negar24m نمایش پست ها
    ممنونم از پاسخ شما
    فقط جهت تایید دوباره عرض می کنم.
    دانشنامه و ریزنمرات بنده مربوط به زمانی میشد که حضوری می رفتیم وزارت علوم و اونها رو مهر می کرد. بنده این کار رو انجام دادم و بعد از تایید وزارت، ترجمه هم کردم. از این بابت سوال و مشکلی ندارم.
    سوالم درباره کپی برابر اصل دانشنامه و ریزنمرات هست که الان بهشون نیاز دارم. شما می فرمایید عکس کپی برابر اصل رو در سامانه سجاد آپلود کنم و کد صحت بگیرم؟؟
    کپی برابر اصل رو نمیخوام ترجمه کنم.
    خواهش میکنم
    خیر. این دیگه ربطی به وزارت علوم نداره.
    شما خود دارالترجمه اگر رسمی باشه براتون مهر certified true copy میزنه که همون برابر با اصلا هست و همه جا قبولش دارن. هزینه زیادی هم نداره هر مهر.
    موفق باشید

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rainf نمایش پست ها
    سلام.سوالی داشتم،بنده اصل مدارک مقاطع تحصیلیمو گرفتم و قصد دارم برای پی اچ دی دانشگاههای کشورهای مختلف اقدام کنم و از اونجا که اکثر دانشگاهها موقع اپلای کردن مدارک و ریزنمرات ترجمه شده رو میخان ناچارم که مدارکمو ترجمه کنم. سوالم اینه که من از سامانه سجاد که برای تاییده وزارت میخام اقدام کنم نام کشور مقصد جز الزاماتشونه درحالی که من برای یک کشور نمیخام اقدام کنم و معلوم نیست که کجا اوکی شه.ممنون میشم راهنماییم کنید که چکار باید کرد
    معمولا اکثر بچه ها همینطور هستند و مشخص نیست آدم کجا موفق به دریافت پذیرش و فاند تحصیلی میگردد. معمولا بچه ها یک کشور را انتخاب میکنند در اون قسمت سایت و این قسمت چندان اهمیتی در پروسه تایید مدارک تحصیلی شما ندارد.
    موفق باشید

Junior Member

سلان دوستان.

من برای آزادسازی مدرکم از طریق عدم کاریابی نامه از اداره کار گرفتم. من در حال حاضر ایران نیستم؛ الان اگه خواهرم که ایران هست با شماره خودش در سامانه سجاد ثبتنام کنه و کارامو انجام بده مشکلی پیش میاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samvi نمایش پست ها
    سلان دوستان.

من برای آزادسازی مدرکم از طریق عدم کاریابی نامه از اداره کار گرفتم. من در حال حاضر ایران نیستم؛ الان اگه خواهرم که ایران هست با شماره خودش در سامانه سجاد ثبتنام کنه و کارامو انجام بده مشکلی پیش میاد؟
    سلام اگر منظورتون شماره همراهشه با اطلاعات شما. نه موردی نداره. من برای همسرم با شماره همراه و حتی ایمیل خودم که قبلا هم یه بار برای مدارک خودم داخل سامانه ثبت بودند استفاده کردم. چون خودم پیگیر کارها بودم. ترجیح دادم پیامک ها برای خودم بیاد. مشکلی پیش نیومد

Junior Member

سلام.

اگر در ارشد شبانه پدیرش گرفته بودیم ولی انصراف دادیم و کلا نرفتیم، در سامانه سجاد مشخصات مربوط به اون مقطع رو هم باید وارد کنیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)