صفحه 10 از 296 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

Junior Member REZGAR1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

دوباره سلام،
    یه اتفاق نادر!!!!!!!!! همین امروز حدود ساعت 3 بعد ازظهر یه آقای خیلی محترم از وزارت علوم زنگ زد و گفتش که دوباره به دانشگاه زنگ بزنم و به واحد آموزش بگم که خودشون به وزارت علوم - خانم محمدی زنگ بزنن و اونا خودشون حل و فصلش می کنن .
    (باید اشاره کنم که من یه پیغام همراه با شماره تلفنم رو برای وزارت علوم قبلا فرستاده بودم)
    راستی در مورد اسم دانشگاه هم ، اون موقعی که پول رو الکترونکی پرداخت کردم اسم یه خانم و یه دانشگاه دیگه رو یه لحظه نوشت ولی همون موقع بود. من هم جهت اطمینان اسم اون خانم و دانشگاه رو برداشتم تا اگه بعدا مشکلی پیش اومد در جریانشون بزارم. الان که پیگیری میکنم فقط مینویسه در دست بررسی دانشگاه می باشد .. همین..
    حالا ببینم فردا چی میشه...

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط bahardor نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواستم تجربه ام رو در مورد سامانه وزارت علوم بگم.
    اول اینکه اگه می خواید هم فوق و هم لیسانستون تائید بشه از مدرک فوق شروع کنید. یک جائیش می پرسه می خواید مقاطع پائین هم تائید بشه شما می گید بله و اطلاعات اون رو وارد می کنید و خودش دو مدرک رو محاسبه می کنه. من اشتباه کردم اول لیسانس رو پولش رو پرداخت کردم بعد سر فوق دیدم دوباره داره پول لیسانس رو حساب می کنه و خلاصه یک کم پیچیده شد. خوبی اینکه دو تا مدرک رو با یک کد رهگیری بدید اینه که روزی که بهتون میگه برید پست یک روزه. بعد از آپلود و کد رهگیری و اینا اصلا معطلی نداره. کاری که باید بکنید اینه که زنگ بزنید به مسئول تائید مدرک توی دانشگاهتون و بهش بگید عجله کنه. اگه الان می خواید برای دانشنامه اقدام کنید کافیه روزی که دانشنامه رو تحویل می گیرید از مسئولین بپرسید که چه کسی وظیفه تائید مدارک در سامانه وزارت علوم را داره و شماره تلفنش رو بگیرید. من 4 سری مدرک تائید کردم و از وقتی که دانشگاه تائید کنه یکی دو ساعت بعد وزارت علوم هم تائید می کنه و بهتون تاریخ مراجعه حضوری به پست می ده.
    در واقع شما اگه دانشگاهتون یک واحد برای این کارداشته باشته فردای روز ثبت نام در سایت تائید هر دو جا رو گرفتید و بهتون تاریخ پست رو هم دادن که معمولا دو روز بعده.
    به نظر من تاریخ مراجعه به پست خیلی مهم نیست در واقع اگه اکانتتون توی پست فعال باشه هر وقتی می تونید بفرستید. من مدرک لیسانسم دیرتر تائید شد به خاطر تنبلی مسئولین و چون مجزا از فوق ثبت شده بود دو تا تاریخ پست به من دادن. اداره پست که رفتم گفتم لیسانسم می تونم الان بفرستم که البته باید توی پاکت جدا فرستاد، چک کرد و دید اکانتم بازه و دوتاشو ازم گرفت. پس ظاهرا خیلی تاریخش مهم نیست فقط مهمه که دسترسی مامور پست به اکانتتون باز شده باشه. من مدارک رو5 شنبه پست کردم و چهارشنبه هفته بعد رسید دستم. بدیهیه که اگه شما اول هفته پست کنید زودتر به دستتون می رسه. دیگه اینکه پست بهتون کد رهگیری می ده و قراره رفت و برگشت مدارک رو بشه ترک کرد که نمیشه، درواقع استتوس تغییر نمیکنه توی سایت رهگیری پست ولی نگران نباشید مدارک داره مسیر خودش رو می ره . وقتی که دوباره برگشت به پست و می تونید برید بگیرید یا منتظر بشید که بیاده که استتوس عوض می شه. لااقل برای من اینطوری بود. پس زیاد نگران نباشید و اگه درست عمل کنید زیر یک هفته و حداکثر حداکثر دو هفته کار داره. آقایون یادشون نره کارت معافیت یا پایان خدمت رو آپلود کنند. اگه الان منتظر دانشنامه و ریز نمراتید و عجله دارید برید توی سایت وزارت علوم چک کنید ببینید رشتتون و دانشگاهتون هست یا نه، بعد برید از دانشگاه پیگیری کنید که مسئول کیه و آیا یوزنیم پسورد سایت رو داره و با روند آشنا هستند یا نه، اگه نیستند مجبورشون کنید پیگیری کنند. اینجا تنها جائیه که ممکنه به مشکل و معطلی بخورید. در غیر این صورت همه چی سریع و ساده انجام میشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط peterpofaki نمایش پست ها
    من امروز مدارک لیسانس و فوق و کارنامه لیسانس و فوق رو بردم میدان فردوسی و تایید کردم (قبلش توی سامانه ثبت کرده بودم) خانم محمدی گفت از اول شهریور دیگه حضوری نمیپذیرن کسی رو. در ضمن من یک باگ توی سامانه کشف کردم. اگه کسی میخواد هم لیسانس و هم فوقشو تایید کنه اول فقط با لیسانس ثبت کنه و مبلغ ۳۵۰۰۰ تومن رو پرداخت کنه (مبلغ ۳۵۰۰۰ برای کارنامه و دانشنامه لیسانس) بعدا که پرداخت کرد بره و تصحیح کنه و لیسانس رو به فوق لیسانس تبدیل کنه و لیسانس رو هم زیرش اضافه کنه. اون وقت با ۳۵۰۰۰ تومن میشه هر دو دانشنامه و کارنامه رو تایید کرد.
    البته اینو بگم که مبلغ زیادی نیست من فقط ۷ میلیون بابت آزاد سازی مدرک ارشدم پرداخت کردم ولی این ۳۵۰۰۰ تومن اینقدر شیرین بود که تلخی اون ۷ میلیون و کمتر کرد :دی
    اینکه اول لیسانس را آپلود کنیم مطمئنی بعدش میشه ویرایشش کرد؟ آیا اینطوری مدرک ارشد هم توسط دانشگاه تایید میشه؟ چون شما حضوری برده بودید شاید متوجه نشدن! من نگرانم این کار را بکنم بعدش مجبور شم مثل کاربر bahardor هزینه اضافی تر پرداخته کنم. بچه ها کسی از این باگی که دوست عزیزمون کشف کرده استفاده کرده؟

Junior Member

سلام دوستان
    اسم رشته من تو سامانه نیست!!! "مهندسی پلاسما" دانشگاه شهید بهشتی.
    به دانشگاه گفتم ، گفتند به ما ربطی نداره!
    خیلی عجله دارم چیکار کنم؟ تلفن های وزارت هم جواب نمیدن!

Member
    رشته و دانشگاه
    Concordia University

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari نمایش پست ها
    اینکه اول لیسانس را آپلود کنیم مطمئنی بعدش میشه ویرایشش کرد؟ آیا اینطوری مدرک ارشد هم توسط دانشگاه تایید میشه؟ چون شما حضوری برده بودید شاید متوجه نشدن! من نگرانم این کار را بکنم بعدش مجبور شم مثل کاربر bahardor هزینه اضافی تر پرداخته کنم. بچه ها کسی از این باگی که دوست عزیزمون کشف کرده استفاده کرده؟
    نه ربطی به حضوری یا غیرحضوری نداره. این باگ وجود داره و میشه ازش استفاده کرد ولی حالا اینقدرها هم مهم نیست فقط یه کیفی میده وگرنه پولی نیست که ارزششو داشته باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parang575 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اسم رشته من تو سامانه نیست!!! "مهندسی پلاسما" دانشگاه شهید بهشتی.
    به دانشگاه گفتم ، گفتند به ما ربطی نداره!
    خیلی عجله دارم چیکار کنم؟ تلفن های وزارت هم جواب نمیدن!
    مشکل حل شد. رفتم وزارت علوم و مدرکم را نشان دادم و آنها هم این رشته را اضافه کردند.

Junior Member

دوستان من تو سامانه ثبت نام کردم و کد رهگیری رو هم دریافت کردم، پول رو که میخواستم پرداخت کنم بعد از پرداخت نوشت که خطای سیستم و از این حرفا، ولی از حساب من پول رو کم کرد. من هم دیگه پرداخت نکردم.

الان هم وضعیت من رو توی سیستم نوشته "در حال بررسی در دانشگاه". نمیدونم الان همه چی درسته یا نه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Concordia University

نقل قول نوشته اصلی توسط eri نمایش پست ها
    دوستان من تو سامانه ثبت نام کردم و کد رهگیری رو هم دریافت کردم، پول رو که میخواستم پرداخت کنم بعد از پرداخت نوشت که خطای سیستم و از این حرفا، ولی از حساب من پول رو کم کرد. من هم دیگه پرداخت نکردم.

الان هم وضعیت من رو توی سیستم نوشته "در حال بررسی در دانشگاه". نمیدونم الان همه چی درسته یا نه؟
    الان همه چی درسته. مال منم عینا همینطور شد. باید سعی کرد با پیلترکش رفت.

Junior Member

من رفتم وزارت خونه.. گفتن باید حتما در سامانه ثبت نام بکنم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط nedasky نمایش پست ها
    من رفتم وزارت خونه.. گفتن باید حتما در سامانه ثبت نام بکنم
    نپرسید اگه در سامانه ثبت نام کنین و بعدش دانشگاه تایید کنه آیا میتونین حضوری ببرید مهر بزنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari نمایش پست ها
    من فقط واسه کارشناسی ارشد ثبت نام کردم، ولی دیدم دانشگاه مدارک مربوط به دوره تحصیلی قبلی (کارشناسی) من رو هم توی سایت تایید کرده بود. الان میتونم مدارک کارشناسی رو هم بفرستم واسه تایید؟ فرمی که واسه من اومده الان اینه:
    ReportD4.jpg

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)