صفحه 100 از 296 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108109110150200 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

سلام.
    دوستان من کارشناسی ارشد میخوندم و تموم کردم. الان دکترا پذیرش گرفتم. برای تغییر مقطع در وزارت علوم دو تا مدرک خواسته شده بود که آپلود کردم. بعد نوشت که فلان تاریخ (فرداش) به موسسه مراجعه کنین. راستش من ایران نیستم. کسی تجربه ی این کارو داره که اونچا چی لازم دارن و چه پروسه ای باید طی بشه؟ امکانش هست که والدینم کاراشو بکنن یا باید خودم برم ایران؟!!!
    ممنوون

نقل قول نوشته اصلی توسط hsdanesh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بعد از پرداخت هزینه آزادسازی مدرک با نداشتن دفترچه اعزام به خدمت، اصل مدرک دانشنامه و ریزنمرات رو میشه گرفت؟ و این مدارک قابل تایید و ترجمه هستند؟
    بعد از اینکه هزینه آزادسازی رو پرداخت کردید بدون دفترچه اعزام به خدمت ریزنمرات رو بهتون میدن که میتونین از وزارت علوم تایید بگیرید و ترجمه کنید اما دانشنامه رو بهتون نمیدن. باید وضعیت نظام وظیفه مشخص شده باشه تا بتونین دانشنامه رو بگیرید.

Junior Member

من ریز نمرات و دانشنامه کارشناسی را می خوام توی سایت بگذارم ، باید توی مقطع اصلی بگذارم یا پائین ترش توی مقطع کارشناسی پیوشته . میشه سریع کمکم کنید

Member Oxin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nerso نمایش پست ها
    من ریز نمرات و دانشنامه کارشناسی را می خوام توی سایت بگذارم ، باید توی مقطع اصلی بگذارم یا پائین ترش توی مقطع کارشناسی پیوشته . میشه سریع کمکم کنید
    اگر فقط همین مقطع هست, تو قسمت اصلی....

با سلام خدمت دوستان
    چند تا سوال داشتم
    1.گواهی فارغ التحصیلی آخرین مدرک تحصیلی منظور گواهی فارغ التحصیلی در مقطع لیسانس است یا دانشنامه؟ و یا نامه انصراف از ارشد(یک ترم اینجا ارشد خوندم)؟
    2.کارت پايان خدمت یا تصوير دفترچه اعزام به خدمت منظورش چیه؟ من که الان تو فورجه سربازی هستم باید چه کنم؟
    3.تصویر روادید چیه داستانش؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Eddie نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    چند تا سوال داشتم
    1.گواهی فارغ التحصیلی آخرین مدرک تحصیلی منظور گواهی فارغ التحصیلی در مقطع لیسانس است یا دانشنامه؟ و یا نامه انصراف از ارشد(یک ترم اینجا ارشد خوندم)؟
    2.کارت پايان خدمت یا تصوير دفترچه اعزام به خدمت منظورش چیه؟ من که الان تو فورجه سربازی هستم باید چه کنم؟
    3.تصویر روادید چیه داستانش؟
    مرسی
    راجب سوال اولت فکر کنم بهتر باشه از خود خانم محمدی بپرسی...
    96664744
    اول وقت ساعت 8 زنگ بزن جواب میدن
    سوال دومت هم اینه که نامه ای که دانشگاه بهت داده که بدی به نظام وظیفه رو باید اسکن کنی و بذاری.
    سوال سومت هم میشه تصویر گذرنامه اگر داری!

Junior Member

سلام دوستان من مدرکمو تو سامانه ثبت کردم دانشگاه خودم تایید کرد زنگ زدم دانشگاه منتخبم تایید کرد اما تو سامانه نوشته مورد تایید دانشگا ههاودرحال بررسی در اداره کل امور دانشجویان داخل..
    این یعنی چی؟چرا ادرس پست و ندادن؟؟؟؟[

Member Oxin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط negin6712 نمایش پست ها
    سلام دوستان من مدرکمو تو سامانه ثبت کردم دانشگاه خودم تایید کرد زنگ زدم دانشگاه منتخبم تایید کرد اما تو سامانه نوشته مورد تایید دانشگا ههاودرحال بررسی در اداره کل امور دانشجویان داخل..
    این یعنی چی؟چرا ادرس پست و ندادن؟؟؟؟[
    اگر تهرانی فردا برو وزارت علوم
    اگر نه که باید صبر کنی علوم تایید کنه

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز
    اگر کسی اسم دانشگاه یا رشته اش در سامانه نباشه چکار باید بکنه؟ باید حضوری بره؟ خودم حضوری برم کارم رو راه می اندازن یا از طریق دانشگاه اقدام کنه بهتره؟
    و سوال دوم اینکه برای ثبت دو تا مدرک لیسانس در سامانه باید چکار کنم؟ جایی رو ندیدم که بشه دو تا مدرک از یک مقطع رو ثبت کرد
    پیشاپیش از اینکه وقت میذارید و سوال بنده را جواب میدید خیلی ممنونم

Junior Member pedramab آواتار ها

سلام دوستان
    من 8 ماه پیش با دانشگاه تصفیه کردم، الان بعد 8 ماه دوندگی کارت معافیتم دیروز اومد، رفتم دانشگاه(پیام نور ارومیه) واسه صدور مدرک موقت ، میگن تازه بخشنامه اومده باید نمره درس دفاع مقدس تو معدلت حساب شه (که وقتی من پاس کرده بودم بخشنامه اومده بود حساب نشه) و بخاطر امتحانا سیتم بستس برو 6 تیر بیا تازه اقدام کنیم ، منم فوقش تا 24 تیر باید مدارکم آلمان باشه. 2تا سوال داشتم
    1- اونایی که پیام نور خوندن کسی و میشناسن من پیش تون برم سایت رو باز کنه؟
    2- پروسه تایید ریز نمرات با مدرک موقت اگه داشگاه سرع تایید کنه چقد طول میکشه (با پست مدارک) چ.ن یه بار uplaod کردم اما گیر دادن به معافیتم نشد
    ممنون میشم اگه جواب بدین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)