صفحه 101 از 296 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط azi1365 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    اگر کسی اسم دانشگاه یا رشته اش در سامانه نباشه چکار باید بکنه؟ باید حضوری بره؟ خودم حضوری برم کارم رو راه می اندازن یا از طریق دانشگاه اقدام کنه بهتره؟
    و سوال دوم اینکه برای ثبت دو تا مدرک لیسانس در سامانه باید چکار کنم؟ جایی رو ندیدم که بشه دو تا مدرک از یک مقطع رو ثبت کرد
    پیشاپیش از اینکه وقت میذارید و سوال بنده را جواب میدید خیلی ممنونم
    این موارد خاص خیلی به ندرت پیش میاد و فکر کنم اگر کل نظرات رو هم بخونین جوابتون رو پیدا نکنید!
    بهترین کار همینه که اول وقت ساعت 8 با خود خانم محمدی تماس بگیرید و صحبت کنین!

Junior Member

سلام به دوستان عزیز
    میخواستم بدونم رو این دو تا پاکت آدرس گیرنده باید چی بنویسم؟ خود مامورای پست راهنمایی می کنند؟

Senior Member EHSM آواتار ها

سلام
    ببینید من درست متوجه شدم. کلا برای مقطع ارشد ما باید اسکن دانشنامه و ریز نمرات دوره ارشد و دوره کارشناسی (جمعا چهار تا) را در سامانه وارد کنیم. اونوقت تو قسمت Browse به ما اجازه آپلود چند فایل مجزا میده ؟؟؟؟
    تو قسمت ترجمه گفته برای کدام کشور، ولی من برای سال بعد می خوام اقدام کنم. آیا این قسمت مهمه که دقیقا کدوم کشور. یعنی الان زوده ؟؟؟ باید صبر کنم سال بعد ؟؟؟؟
    یه سوال دیگه اینکه آیا نیازی به ترجمه مدرک دیپلم داریم؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    سلام
    ببینید من درست متوجه شدم. کلا برای مقطع ارشد ما باید اسکن دانشنامه و ریز نمرات دوره ارشد و دوره کارشناسی (جمعا چهار تا) را در سامانه وارد کنیم. اونوقت تو قسمت Browse به ما اجازه آپلود چند فایل مجزا میده ؟؟؟؟
    تو قسمت ترجمه گفته برای کدام کشور، ولی من برای سال بعد می خوام اقدام کنم. آیا این قسمت مهمه که دقیقا کدوم کشور. یعنی الان زوده ؟؟؟ باید صبر کنم سال بعد ؟؟؟؟
    یه سوال دیگه اینکه آیا نیازی به ترجمه مدرک دیپلم داریم؟؟؟؟
    سلام دوست عزیز
    ببینید شما اگه آخرین مدرکتون کارشناسی ارشد هست باید مدارک هر دو دوره رو وارد کنید. توی سامانه شما یکبار برای کارشناسی و یکبار برای ارشد مدارکتون رو آپلود می کنید و هر سری باید مدارکتون توی یک فایل زیپ شده باشند. شما اگه کلیه مدارک رو در حال حاضر در اختیار دارید (شامل ریزنمرات کارشناسی و کارشناسی ارشد، دانشنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد، گواهی تائید ریزنمرات کارشناسی و کارشناسی ارشد) اقدام به ثبت نام بفرمایید و ابتدا راهنمای سامانه رو مطالعه کنید. وارد سایت که بشید کاملأ همه چیز واضح و بسیار ساده و آسونه، و توضیحات لازم رو داره.
    اون کشوری هم که گفته خیلی نیاز نیست وسواس به خرج بدید، چون فکر می کنم بیشتر جنبه آمارگیری داشته باشه، منم همینجوری یکی از چندجایی که مد نظرم بود رو وارد کردم و گویا خیلی هم مهم نبود.

موفق و مؤید باشید

Junior Member

من ثبت نام کردمتو سایت همه مدارکو قبول کردن ولی مدرکمو قبول نکرده و گفته تصویر لیست قبولی سازمان سنجش ضمیمه گردد، کسی میدونه این چی هست؟ از کجا گیرش بیارم؟؟؟؟ خیلی عجله دارم
    ارسال مدارک19/3/2011- فوق دیپلم مکانیک خودرو-مجرد-27 سال-پرداخت با مانی اردر-4سال سابقه کار-رفرنس نامبر19/7/2011-فایل نامبر؟؟؟؟؟؟؟

Member Oxin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ALEESH نمایش پست ها
    من ثبت نام کردمتو سایت همه مدارکو قبول کردن ولی مدرکمو قبول نکرده و گفته تصویر لیست قبولی سازمان سنجش ضمیمه گردد، کسی میدونه این چی هست؟ از کجا گیرش بیارم؟؟؟؟ خیلی عجله دارم
    تصویر لیست قبولی سازمان سنجش:
    به نظرم حضوری تشریف ببرید وزارت علوم, اونجا شما رو می فرستند پیش خانم قلی تا از داخل لیست قبولی های سنجش اسم خودتون رو پیدا کنید

Junior Member

سلام
    ایا کسانی که چند سال پیش مدارکشون رو وزارت علوم تایید کرده اگر الان دوباره بخواهند بدن ترجمه باید دوباره بدن تایید؟ یا همون مهر سابق کافی هست؟ سابق نیاز به تایید از طریق سامانه نبود.

نقل قول نوشته اصلی توسط fadaei2 نمایش پست ها
    کامنتم در ادامه پست قبلیم در تاپیک قبلی هست:

مدارک لیسانسم در عرض یه روز به وسیله سامانه تایید شد.

یه لینک تو پروفایلم گذاشته: لينك دريافت فرم تاريخ مراجعه به دفتر پستي ===» وقتی وارد این لینک شدم یه برگه حاوی مشخصات شخصی و عکسم بود که پایینش اینو نوشته:

1392/04/30 :تاريخ مراجعه به دفتر پستي

متقاضي محترم در اداره پست بعد از تهيه دو پاكت جهت ارسال اصل مدارك حتما روي پاكت ها قيد شود منطقه 14 پستي سازمان امور دانشجويان

جهت ارسال مدارك لازم است به يكي از مراكز پستي مندرج در ليست مراكز پستي ارائه شده در صفحه اول سايت مراجعه شود

متقاضيان مي توانند در هر تاريخي بعد از تاريخ اعلام شده مدارك خود را به اداره پست تحويل دهند

اسکرین شات این دو صفحه رو هم ضمیمه کردم
    سلام.
    خيلي ممنونم از اطلاعات خوبتون.
    يه سوال دارم.
    توي اين اسكرين شات دومي كه گذاشتيد(و حاوي عكس و اطلاعات دانشجو بود) نوشته:شغل/مدرك/گرايش/سال خروج/شماره دانشجويي/
    من الان دانشجوي دكترا هستم و ميخوام تاييديه مدارك ليسانس و فوقم رو بگيرم.ميخواستم بپرسم توي بخش شماره دانشجويي و سال خروج چي بايد بزنم؟
    آيا اطلاعات مربوط به الان كه دكترا هستم رو وارد كنم؟
    ممنون اگه پاسخ بديد.

سلام من هفته ی دیگه دوشنبه وقت سفارت گرفتم و امروز دانشنامه م رو گرفته م اگر الان مدارکم رو آپلود کنم واسه تایید وزارت علوم چقدر طول میکشه تا حاضر شه؟ از طرفی ترجمه ش هم هست! حالا برای سفارت چیکار کنم؟ مدرک غیر رسمی و یا رسمی ترجمه نشده رو قبول می کنند؟

ApplyAbroad Veteran
    ka003 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط narcissious نمایش پست ها
    سلام من هفته ی دیگه دوشنبه وقت سفارت گرفتم و امروز دانشنامه م رو گرفته م اگر الان مدارکم رو آپلود کنم واسه تایید وزارت علوم چقدر طول میکشه تا حاضر شه؟ از طرفی ترجمه ش هم هست! حالا برای سفارت چیکار کنم؟ مدرک غیر رسمی و یا رسمی ترجمه نشده رو قبول می کنند؟
    با درود
    توی سیستم ثبت کنید و مدارک رو آپلود کنید
    فردا اول وقت برید با مسئولش صحبت کنید
    خیلی وقت شما کمه و بخاطر همین وقت رو از دست ندید (امیدوارم دستانی که جدیدا رفتن وزارت علوم بیشتر راهنماییتون کنند)

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)