صفحه 105 از 296 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155205 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

سلام
    من وقتی درخواست تایید مدارک رو ثبت میکردم تو سامانه، مرحله پرداخت رو که انجام میدادم نوشت که ناموفق بود و سیستم با مشکل مواجه شد. یعنی قاعدتا پرداخت انجام نشده. ولی الان دیگه نمیدونم چجوری میتونم پرداختو انجام بدم! کد رهگیری رو هم که وارد میکنم مینویسه درخواست هنوز توسط دانشگاه بررسی نشده. حالا یعنی ثبت شده درخواستم؟؟ چیکار باید بکنم؟
    ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط shanyj نمایش پست ها
    سلام
    من وقتی درخواست تایید مدارک رو ثبت میکردم تو سامانه، مرحله پرداخت رو که انجام میدادم نوشت که ناموفق بود و سیستم با مشکل مواجه شد. یعنی قاعدتا پرداخت انجام نشده. ولی الان دیگه نمیدونم چجوری میتونم پرداختو انجام بدم! کد رهگیری رو هم که وارد میکنم مینویسه درخواست هنوز توسط دانشگاه بررسی نشده. حالا یعنی ثبت شده درخواستم؟؟ چیکار باید بکنم؟
    ممنون
    سلام

دوست عزیز پرداخت شما با موفقیت انجام شده... وگرنه اصلا درخواست برای دانشگاه ارسال نمیشد...
    الان باید منتظر باشید تا آموزش دانشگاه درخواستی که سیستم براش ارسال کرده رو تایید کنه...
    بعد بهتون زمانی برای ارسال مدارک داده میشه... اگر تهران باشید می تونید حضوری هم اقدام کنید.

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering - Shahrud Non-Profit and Private Institute of Higher Education

نقل قول نوشته اصلی توسط shanyj نمایش پست ها
    سلام
    ممنون
    با سلام
    طبق تجربه ای که داشتم برای تسریع در انجام تایید سعی کنید با دانشگاههایی که مدارک رو ازشون برای تایید گرفتید مثلا کاردانی و کارشناسی تماس بگیرید و آپلود کردن رو اطلاع بدید تا برن رو سایت و تایید کنند . گویا همیشه سر نمیزنند.
    موفق باشید
    به من که تاریخ پست دادند
    ویرایش توسط paradox_hamid : June 26th, 2014 در ساعت 12:25 AM دلیل: تصحیح غلط نوشتاری

سلام
    من چند تا سوال داشتم
    اول اینکه من لیسانس و فوق لیسانسم رو از شریف گرفتم . اونجا ریز نمرات لاتین "رسمی" رو بهم دادن و دانشنامه من هم دو زبانه هستش ، آیا اونا هم نیاز به ترجمه رسمی‌ داره ؟
    ۲- جریان مهر دادگستری و وزارت امور خارجه چیه ؟ اون مهر‌ها رو از کجا باید بزنم رو مدارکم ؟
    ۳- من دانشجویی دکترا هستم تو ایران ولی‌ از جای دیگه هم پذیرش دارم ، الان با گواهی اشتغال به تحصیل دکترا می‌تونم تایید مدرکمو بگیرم تو وزارت علوم؟ ( دانشنامه‌ها رو الان گرفتم از شریف)
    4-
    من الان ایران نیستم . تاریخ مراجعه به پست رو گرفتم . کسی که تو ایران بهش وکالت دادم میتونه این کارو برام بکنه؟ یعنی مدازکمو ببره پست یا وزارت علوم؟ آخه اونجا نوشته که خوذ شخص درخواست کننده باید حضور داشته باشه

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

سلام
    قبل از اینکه وزارت علوم گواهی اشتغال به تحصیل پیام نور رو تایید کنه چند جای دیگه باید گواهی رو تایید کنن؟ وزارت علوم هم ممکنه به متن گواهی گیر بده؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oblique314 نمایش پست ها
    سلام
    من چند تا سوال داشتم
    اول اینکه من لیسانس و فوق لیسانسم رو از شریف گرفتم . اونجا ریز نمرات لاتین "رسمی" رو بهم دادن و دانشنامه من هم دو زبانه هستش ، آیا اونا هم نیاز به ترجمه رسمی‌ داره ؟
    ۲- جریان مهر دادگستری و وزارت امور خارجه چیه ؟ اون مهر‌ها رو از کجا باید بزنم رو مدارکم ؟
    ۳- من دانشجویی دکترا هستم تو ایران ولی‌ از جای دیگه هم پذیرش دارم ، الان با گواهی اشتغال به تحصیل دکترا می‌تونم تایید مدرکمو بگیرم تو وزارت علوم؟ ( دانشنامه‌ها رو الان گرفتم از شریف)
    4-
    من الان ایران نیستم . تاریخ مراجعه به پست رو گرفتم . کسی که تو ایران بهش وکالت دادم میتونه این کارو برام بکنه؟ یعنی مدازکمو ببره پست یا وزارت علوم؟ آخه اونجا نوشته که خوذ شخص درخواست کننده باید حضور داشته باشه

سلام
    2- این مهر ها رو وقتی مدارکتون رو می برید دارالترجمه برای ترجمه، دارالترجمه می پرسه مهرهای دادگستری و وزارت امور خارجه رو هم داشته باشه؟ اگه شما نیاز دارین بگین آره حتما اون مهرا رو داشته باشه.
    4-صرفا در مورد رفتن به وزارت علوم برای تایید مدارک، میدونم که میشه کسه دیگه ای هم بره.

موفق باشی

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط oblique314 نمایش پست ها
    سلام
    من چند تا سوال داشتم
    4-

سلام

من همین امروز ریز نمرات و دانش‌نامه‌ام رو از شریف گرفتم. در این خصوص از خانم مسئول پرسیدم. گفتند این لاتین‌ها قابل تایید نیست. و برای اطمینان هر چه بیشتر، بهتر است دانش‌نامه و ریز نمرات فارسی را (پس از تایید وزارت علوم) به دارالترجمه بدهید و در صورت نیاز به هر یک از مهرها، به دارالترجمه بگویید تا مهر مربوطه را برای شما اخذ کند. (فکر کنم این لاتین‌ها فقط کار دارالترجمه را راحت‌تر می‌کنند )

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط paradox_hamid نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من رو سایت کارت پایان خدمتمو آپلود کردم ولی هنوز الکترونیکی نکرده بودم
    آیا حتما باید الکترونیکی بشه بعدش ارسال بشه؟
    یعنی ممکنه که تایید نکنن
    سلام

قاعدتا تا الان باید برای کارت پایان خدمت جدید، درخواست در یکی از دفاتر پلیس +۱۰ داده باشید. آنجا هم به شما یک رسید می‌دهند. من همین رسید را آپلود کردم و مشکلی نبود (و با همین رسید هم برای گرفتن دانش‌نامه و ریز نمرات لیسانس و فوق لیسانس‌ام اقدام کردم و آنها را گرفتم).

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط adrian نمایش پست ها
    با درود.
    دوستان برای بنده مشکلی پیش اومده، ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.
    بنده 1 ماه پیش یک سری مدرک را با استفاده از سامانه تایید کردم.
    الان میخوام گواهی اشتغال به تحصیلی که تازه از دانشگاه گرفتم رو تو سیستم ثبت کنم مجدد.
    ولی جایی برای این کار درنظر گرفته نشده. و پیام میده که مدارک شما به دست کارشناسان تایید شده.
    نظری دارید در این مورد ؟
    با سلام

قاعدتا باید درخواست جدید ثبت کنید؛ با کد رهگیری جدید.

شاد و موفق باشید

سوال داشتم از خدمت دوستان عزیز..چون این 103 تا صفحه رو نتونستم بخونم. یکی از دوستان لطف کنه یه توضیح مختصر بهم بده.
    من میخوام دانشنامه لیسانس و ریز نمراتشو تو سایت وزارت علوم ثبت کنم . بعد از اینکه این دوتا مدرک رو اسکن کردم و فرم ها رو پر کردم باید 35 هزار تومن رو آنلاین پرداخت کنم و بعدش اصل مدارک رو به اونا پست کنم؟ بعد اونا دوباره بعد تایید میفرستن؟ مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)