صفحه 107 از 296 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157207 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

دوستان وزارت علوم گواهی قبولی تو کنکور سراسری رو هم توسط این سیستم تایید میکنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hlh نمایش پست ها
    سلام دوستان اگه ممکنه آدرس دقیق وزارت علوم برای. تایید مدارک رو می خواستم بدونم همون شهرک غرب هست یا جاش عوض شده؟ کسی اخیرا رفته؟
    برای تایید مدارک باید بری به این آدرس
    خیابان انقلاب- میدان فردوسی- خیابان شهید عباس موسوی( فرصت جنوبی سابق) جنب هتل اسكان _ سازمان امور دانشجویی، قسمت تایید مدارک.
    موفق باشی

دوستان میشه گواهی قبولی کنکور رو هم همراه دانشنامه و غیره فرستاد وزارت واسه تایید( بجه هایی که شهرستانن البته )

Junior Member

دوستان برای تایید گواهی اشتغال به تحصیل هم باید اون رو آپلود کنیم یا اینکه حضوری بریم؟
    اگ نیاز به گواهی قبولی دوره دکترا داشته باشیم از کجا باید بگیریم؟
    کسی آدرسی داره؟
    ممنون

Junior Member

خوب بعد از اینکه زنگ زدیم و دانشگاه تایید کرد، جایی نداره زنگ بزنیم اداره کل امور دانشجویان داخل سریعتر تاییدش کنه؟

Senior Member EHSM آواتار ها

سلام
    بعد از تایید مدارک و مشخص شدن تاریخ ارسال مدارک، چه مدارکی رو میگن بفرستید؟؟ اصل کارت پایان خدمتو که نمیخوان میخوان؟؟؟
    دانشنا مه ها و ریزنمرات و گواهی ریز نمرات کافیه؟؟؟؟؟ کپی کارت ملی و خدمت چطور؟؟

دوستان میشه خواهشا یه نفر صریح جواب بده که آیا ریز نمرات لاتین رسمی تایید شده دانشگاه بازم باید به تاید وزارت علوم برسه ؟؟ اگه آره واسه چی ؟ یعنی دانشگاه های کشورهای دیگه بدون تایید وزارت علوم ریزنمرات رسمی دانشگاه را قبول ندارن ؟؟؟ ممنون میشم اگه یه نفر سریع پاسخ بده چون خیلی عجله دارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    سلام
    بعد از تایید مدارک و مشخص شدن تاریخ ارسال مدارک، چه مدارکی رو میگن بفرستید؟؟ اصل کارت پایان خدمتو که نمیخوان میخوان؟؟؟
    دانشنا مه ها و ریزنمرات و گواهی ریز نمرات کافیه؟؟؟؟؟ کپی کارت ملی و خدمت چطور؟؟
    تجربه ی من
    من تو فرجه ی بعد از فارغ التحصیلی هستم، اما وقتی مدارک تایید شد، همون مدرکی رو که میخواستم تایید بشه (ریزنمرات) رو حضوری بردم و مهربرجسته زدن و مدرک دیگه ای مثل کارت پایان خدمت یا کارت ملی ازم نخواستن، فقط شماره پرونده.
    موفق باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miladdddddddd نمایش پست ها
    دوستان میشه خواهشا یه نفر صریح جواب بده که آیا ریز نمرات لاتین رسمی تایید شده دانشگاه بازم باید به تاید وزارت علوم برسه ؟؟ اگه آره واسه چی ؟ یعنی دانشگاه های کشورهای دیگه بدون تایید وزارت علوم ریزنمرات رسمی دانشگاه را قبول ندارن ؟؟؟ ممنون میشم اگه یه نفر سریع پاسخ بده چون خیلی عجله دارم
    فکر میکنم بسته به دانشگاه مقصدتون داشته باشه، اگه دانشگاه خاصی مد نظرتون هست میتونید ازش بپرسید چون در نهایت نظر دانشگاه مقصده که مهمه، شاید یک دانشگاه قبول کنه اونیکی نه، پس بستگی به نیاز خودتون داره
    راه بعدی اینکه از خود وزارت علوم بپرسید.
    موفق باشید.

Junior Member

من الان در مقطع کارشناسی ارشد تو دانشگاه آزاد درحال تحصیل هستم. مقطع کارشناسی رو تو دانشگاه غیر انتفاعی بوم. الان برای تایید مدرک کارشناسیم باید از دانشگاه آزاد گواهی اشتغال به تحصیل داشته باشم؟ چون ظاهرا باید اسكن مدارك نظام وظيفه رو هم ارسال کنیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)