صفحه 12 از 296 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط eri نمایش پست ها
    ممنون. من امروز رفتم پست که مدارکم را پست کنم ولی اونی که مسئول چک کردن این بود که تو سامانه مدارک ما تایید شده یا نه، پسورد رو گم کرده بود. چه میشه کرد؟ ایرانه دیگه.
    خلاصه نشد پست کنم، ایشالا فردا برم ببینم چی میشه.
    اگه اینه که آدرس رو هم نداره
    اونی که تو کامپیوتر چک میکنه مدارک رو پست نمیکنه باید برید یک باجه که بهتون میگه. اگه توی سامانه چاپ درخواست بزنین نوشته آدرس منطقه 14 پستیه ولی این کامل نیست منم درست نمیاد.

بچه ها من دانشنامه هام رو پرس کردم و اگه بخوام 10 در 10 پلاستیک رو برش بدم مدرکم کنف یکون میشه. یه راهی پیش پای من بذارین لطفا.......

Banned

سلام، بچه هایی که در سامانه قصد تایید هم مدرک لیسانس و هم مدرک ارشدشون را داشتن، بعد تایید دانشگاه در قسمت "لينك دريافت فرم تاريخ مراجعه به دفتر پستي" آیا هر دو مقطع تحصیلی لیسانس و فوق ذکر شده یا فقط واسه مقطع ارشد ذکر شده؟ چیزی که در قسمت "لينك دريافت فرم تاريخ مراجعه به دفتر پستي" واسه من نشون داده میشه این هست:

آیا با توجه به این عکس، من میتونم جفت مدارک لیسانس و فوق را از طریق پست ارسال کنم؟ یا فقط اجازه دارم فوق واسه تایید پست کنم؟ در سامانه هر دو مدرک را آپلود کرده بودم.
    یک سوال دیگه: من که میخوام فقط ریزنمرات و دانشنامه مهر بخوره، لازمه واسه پست مدارک نحوه تعهد خدمت رایگان را هم بفرستم یا اسکنی که در سایت آپلود کردیم کافیه؟
    مرسی
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    ویرایش توسط Leopold : September 4th, 2013 در ساعت 10:10 AM

Junior Member

سلام دوستان
    من روز دو شنبه تو سامانه همه چیزو ok کردم پول هم واریز کردم ام اونجایی که کد رهگیریو می داد حواسم نبود رد شدم. حالا کد رهگیریمو ندارم هیچ ایمیلیم برام نفرستادن هر چیم زنگ می زنم خانم محمدی اصلا جواب نمی ده تلفنشو و هیچ کس دیگه هم پاسخگو نیست در حالی که باید بدونم الان کارم تو چه مرحله ایه. به نظرتون چیکار کنم؟ تا آخر هفته دیگه باید مدرکم تایید بشه چون وقت سفارت دارم.
    لطفا راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari نمایش پست ها
    سلام، بچه هایی که در سامانه قصد تایید هم مدرک لیسانس و هم مدرک ارشدشون را داشتن، بعد تایید دانشگاه در قسمت "لينك دريافت فرم تاريخ مراجعه به دفتر پستي" آیا هر دو مقطع تحصیلی لیسانس و فوق ذکر شده یا فقط واسه مقطع ارشد ذکر شده؟ چیزی که در قسمت "لينك دريافت فرم تاريخ مراجعه به دفتر پستي" واسه من نشون داده میشه این هست:

آیا با توجه به این عکس، من میتونم جفت مدارک لیسانس و فوق را از طریق پست ارسال کنم؟ یا فقط اجازه دارم فوق واسه تایید پست کنم؟ در سامانه هر دو مدرک را آپلود کرده بودم.
    یک سوال دیگه: من که میخوام فقط ریزنمرات و دانشنامه مهر بخوره، لازمه واسه پست مدارک نحوه تعهد خدمت رایگان را هم بفرستم یا اسکنی که در سایت آپلود کردیم کافیه؟
    مرسی
    این که دقیقاً مثل مال منه که فقط واسه تایید مدرک فوق لیسانس اقدام کرده بودم!!! یادته تو اون مرحله که دانشگاه تایید کرده بود مدارکت رو و منتظر تایید معاونت آموزشی (یک چیزی تو این مایه ها) بودی، چی نوشته بود واست ؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط eri نمایش پست ها
    این که دقیقاً مثل مال منه که فقط واسه تایید مدرک فوق لیسانس اقدام کرده بودم!!! یادته تو اون مرحله که دانشگاه تایید کرده بود مدارکت رو و منتظر تایید معاونت آموزشی (یک چیزی تو این مایه ها) بودی، چی نوشته بود واست ؟
    من نمیدونستم بعد از تایید دانشگاه، معاونت آموزشی (یک چیزی تو این مایه ها) هم تایید میکنه. من در دو روز پیش در سامانه ثبت نام کردم و صبح وقتی درخواستم را پیگیری کردم صفحه زیر اومد:
    من الان میتونم جفتش را پست کنم یا فقط ارشد را باید پست کنم؟ بچه هایی که جفت مدارکشون را تایید کردن لطفا پاسخ بدن آیا در قسمت "
    "لينك دريافت فرم تاريخ مراجعه به دفتر پستي
    " واسه شما هر دو مقطع ذکر شده بود و یا آخرین مقطع تحصیلی؟ مرسی
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Junior Member

دوستان کسایی که میرن مدارکشون رو پست کنن این آدرسی رو که باید مدارک رو بش پست کرد رو یادداشت کنن اینجا بگذارن. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrneg نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من روز دو شنبه تو سامانه همه چیزو ok کردم پول هم واریز کردم ام اونجایی که کد رهگیریو می داد حواسم نبود رد شدم. حالا کد رهگیریمو ندارم هیچ ایمیلیم برام نفرستادن هر چیم زنگ می زنم خانم محمدی اصلا جواب نمی ده تلفنشو و هیچ کس دیگه هم پاسخگو نیست در حالی که باید بدونم الان کارم تو چه مرحله ایه. به نظرتون چیکار کنم؟ تا آخر هفته دیگه باید مدرکم تایید بشه چون وقت سفارت دارم.
    لطفا راهنمایی کنید
    به مسئول تایید مدارک توی دانشگاهتون زنگ بزنید شاید بتونه کد رهگیری رو واستون ببینه یا شماره تلفن دیگه ای داشته باشه.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrneg نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطفا راهنمایی کنید
    در فایل pdf راهنمای متقضیان نوشته که اگه کد رهگیری فراموش کردین از این طریق پیگیری کنین.

Junior Member

من رفتم امروز مدارک رو از اصفهان پست کردم. خودشون آدرس رو داشتن، نگرانی نداره.
    من فقط واسه ارشد ثبت نام کردم ولی هم مدارک کارشناسی رو فرستادم هم ارشد رو. ببینیم چی میشه. خبرش رو میدم چند روزه جوابم اومد و اینا.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)