صفحه 14 از 296 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

من مدارکم رو بعد از 6 روز که از اصفهان پست کرده بود رسید.
    من فقط برای کارشناسی ارشد اقدام کرده بودم و پول داده بودم، ولی هر دو مدارک رو پست کردم و هر دو هم تایید شد. از این لحاظ نگران نباشید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط eri نمایش پست ها
    من مدارکم رو بعد از 6 روز که از اصفهان پست کرده بود رسید.
    من فقط برای کارشناسی ارشد اقدام کرده بودم و پول داده بودم، ولی هر دو مدارک رو پست کردم و هر دو هم تایید شد. از این لحاظ نگران نباشید.
    برای من هم هر دو تایید شد. من فقط 35000 تومان بایت تایید مدارک و کارنامه ارشد داده بودم ولی از روشی که دوست عزیزمون peterpofaki در اینجا گفتن استفاده کردم و 35000 تومان کمتر دادم. البته این مبلغ خیلی ناچیزه ولی خب کلا حال میده

Junior Member

من مدرک معادل ارشد دارم از سازمان مدیریت صنعتی. امتحان جامع رو هم قبول شدم.
    1. با توجه به اعلامیه جدید میتونم حضوری برم؟
    2. دانشگاهی که اپلای کردم اینو ازم خواسته. کسی راهنمایی یا پیشنهادی داره؟ سازمان مدیریت صنعتی تو لیست دفترچه ارشد هست (کد 15212) تو لیست وزارت علوم هم هست.

According to our records we have not yet received proof of accreditation for the Industrial Management Institute. We would require an official letter from either the ministry of education of Iran or the Embassy of Iran stating that this University is held to the same standards as other accredited public institutions in Iran.

Senior Member

دوستان هنوز حضوری هم کار انجام میشه؟؟؟؟با التماس و التجا و ...

ApplyAbroad Hero

آيا براي پست مدارك حتما بايد به باجه مركزي هر منطقه پستي مراجعه كرد يا از دفاتر ديگه هم ميشه؟ اگر فقط از باجه مركزي باشه كه مراجعه به خود وزارت علوم راحت تره! آيا در شهريور كسي تونست حضوري مداركشو تاييد كنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    آيا براي پست مدارك حتما بايد به باجه مركزي هر منطقه پستي مراجعه كرد يا از دفاتر ديگه هم ميشه؟ اگر فقط از باجه مركزي باشه كه مراجعه به خود وزارت علوم راحت تره! آيا در شهريور كسي تونست حضوري مداركشو تاييد كنه؟
    فقط پست هایی که به سامانه وصل هستند پست میکنند که همون پست های اصلی استان ها هستند.

سلام به دوستان.
    فارغ التحصیل دوره شبانه کارشناسی ارشد از دانشگاه سیستان و بلوچستان هستم. دیروز با دانشگاه تسویه حساب کردم و دانشنامه و ریزنمراتم رو گرفتم. سوالم اینه که آیا دانشنامه و ریزنمراتم باید تایید شه از طریق همین سامانه تایید مدارک وزارت و بعد بره واسه ترجمه رسمی؟ ریزنمراتم مهر مرکز تحصیلات تکمیلی رو داره و دانشنامم که لوگو آیا بازم باید تایید شن؟ ممنون اگه جواب بدید.

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiehmahdieh نمایش پست ها
    سلام به دوستان.
    فارغ التحصیل دوره شبانه کارشناسی ارشد از دانشگاه سیستان و بلوچستان هستم. دیروز با دانشگاه تسویه حساب کردم و دانشنامه و ریزنمراتم رو گرفتم. سوالم اینه که آیا دانشنامه و ریزنمراتم باید تایید شه از طریق همین سامانه تایید مدارک وزارت و بعد بره واسه ترجمه رسمی؟ ریزنمراتم مهر مرکز تحصیلات تکمیلی رو داره و دانشنامم که لوگو آیا بازم باید تایید شن؟ ممنون اگه جواب بدید.
    بله باید تائید بشه توسط وزارت علوم تا دارالترجمه، ترجمه رسمی کنه مدارکتون رو...
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    بله باید تائید بشه توسط وزارت علوم تا دارالترجمه، ترجمه رسمی کنه مدارکتون رو...
    ممنون از جوابتون. مدرک لیسانسم از دانشگاه آزاد هستش و نیازی به تایید نداره دیگه درسته (ترجمه هاشو انجام دادم قبلا)؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiehmahdieh نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. مدرک لیسانسم از دانشگاه آزاد هستش و نیازی به تایید نداره دیگه درسته (ترجمه هاشو انجام دادم قبلا)؟
    بله، این سامانه فقط برای تائید مدارک دانشگاه سراسری است، دانشگاه آزاد رو که از طریق امور بین الملل و ... (اگر اشتباه نکنم) انجام میدن
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)