صفحه 16 از 296 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiehmahdieh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میشه بگید تو دانشگاه چه مرجعی مسئول تایید مدارک هستش؟
    معاونت آموزشی
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

سلام... من ريز نمرات ارشدم را آپلود كردم ... اما الان رو سايت نوشتن كه "مدرك مربوط به نحوه ي تسويه حساب تعهد خدمت " رو ندارم... ولي من تو پرديس بين المللي دانشگاه تبريز درس خوندم و پولي خوندم... الان با چه مدكري نشون بدم كه تعهد خدمت ندارم؟
    (( البته مدرك موقت دارم كه روي مدرك موقت نوشته كه "‌ ---- سال تعهد خدمت داره و --- سال از خدمات اموزش رايگان استفاده كرده ""‌ - آيا اگر اين مدرك رو بفرستم كارم راه مي افته؟ )) من قبلا ليسانس م رو ترجمه كردم ... اون رو هم بفرستم ؟‌لازمه؟

Junior Member

سلام دوستان، من دانشنامه را گرفتم و مهر برجسته دانشگاه هم روش خورده، میخواستم بدونم آیا نیاز هست ببرم وزارت علوم واسه تایید؟ریزنمرات را باید وزارت علون تایید کنه تا ترجمه رسمی بشه با همون مهر آموزش دانشگاه کافیه؟

سلام
    ببخشید وقتی دانشگاه ها تایید کردن اون تایید اداره کل امور دانشجویان چه قدر طول می کشه تا تاریخ پست رو تعیین کنن؟

Junior Member REZGAR1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام من ریزنمرات دوره لیسانسم(فقط ریزنمرات) رو روی سامنه آپلود کردم و بعد از چند روز که پیغام د دست بررسی دانشگاه را می داد بلاخره توسط دانشگاه سه قسمت قبول و تایید شد و لی یه قسمت که مربوط به صندوق رفاه دانشجویان می باشد رد شده است (من قبلا وام گرفتم) ولی هنگامی که دفترچه اقساط وام را دریافت کردم تایخ اولین سررسیدش 2 سال دیگه هستش . و هیچ موعود تاخیر افتاده ای ندارم.
    به نظر شما من باید کل وام رو یکجا پرداخت کنم یا باید دوباره با دانشگاه تماس بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nima67 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من دانشنامه را گرفتم و مهر برجسته دانشگاه هم روش خورده، میخواستم بدونم آیا نیاز هست ببرم وزارت علوم واسه تایید؟ریزنمرات را باید وزارت علون تایید کنه تا ترجمه رسمی بشه با همون مهر آموزش دانشگاه کافیه؟
    سلام
    اگه مدرکتون رو از دانشگاه سراسری گرفتید که باید از طریق سامانه وزارت علوم تایید شه حتما.

نقل قول نوشته اصلی توسط shokoohian نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید وقتی دانشگاه ها تایید کردن اون تایید اداره کل امور دانشجویان چه قدر طول می کشه تا تاریخ پست رو تعیین کنن؟
    سلام
    پستهای قبلی رو بخونید دوستان جواب دادن.

نقل قول نوشته اصلی توسط REZGAR1 نمایش پست ها
    سلام من ریزنمرات دوره لیسانسم(فقط ریزنمرات) رو روی سامنه آپلود کردم و بعد از چند روز که پیغام د دست بررسی دانشگاه را می داد بلاخره توسط دانشگاه سه قسمت قبول و تایید شد و لی یه قسمت که مربوط به صندوق رفاه دانشجویان می باشد رد شده است (من قبلا وام گرفتم) ولی هنگامی که دفترچه اقساط وام را دریافت کردم تایخ اولین سررسیدش 2 سال دیگه هستش . و هیچ موعود تاخیر افتاده ای ندارم.
    به نظر شما من باید کل وام رو یکجا پرداخت کنم یا باید دوباره با دانشگاه تماس بگیرم؟
    سلام
    احتمالا باید تسویه حساب کامل کنید. ولی از خود دانشگاه بپرسید بهتره که مطمئن شید.

اخه اکثرا فاصله تایید دانشگاه تا تایید خود امور دانشجویانشون زمان خیلی کمی بوده یه نصفه روز مثلا ولی من دانشگاه هام همون روز اول تایید کردن ولی الان سه روزه که امور دانشجویان تاییدش نمی کنه نمی دونم چرا می خواستم بدونم مال بقیه مثلا چه زمانی بوده و ایا این طبیعیه یا نه که اینقدر طولش بدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shokoohian نمایش پست ها
    اخه اکثرا فاصله تایید دانشگاه تا تایید خود امور دانشجویانشون زمان خیلی کمی بوده یه نصفه روز مثلا ولی من دانشگاه هام همون روز اول تایید کردن ولی الان سه روزه که امور دانشجویان تاییدش نمی کنه نمی دونم چرا می خواستم بدونم مال بقیه مثلا چه زمانی بوده و ایا این طبیعیه یا نه که اینقدر طولش بدن؟
    والا اینجا انگار همه چی طبیعیه. واسه شما تایید از دانشگاه نهایتا یه روز طول کشیده ولی مال من که یکشنبه آپلود کردم هنوز در دست بررسی تو دانشگاس بیچاره گیر کرده. پیگیری کردم گفتن مسئولش رفته مرخصی!!!!! نتیجه اخلاقی اینکه: انگار ما غیر طبیعی هستیم که عجله داریم ما که بیکاریم کار و زندگی نداریم که.سر مسئولین سلامت خوش بگذره بهشون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)