صفحه 17 از 296 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

ببخشید دوستان برای مدارک منو الان حدود 20 روزه که در قسمت پیگیری مینویسه(در دست بررسی دانشگاها) به نظرتون خیلی طول نکشید دارم نگران میشم البته من هم برای ارشد و هم کارشناسی مدراکم رو فرستادم

سلام
    من مدارکمو برای تائید در سایت آپلود کردم و الان باید آنها را پست کنم. ولی مشکل اینجاست که دانشنامه من لمینت شده است و گفته شده است که باید رو پشت مدرک را 10*10 باید باز کرد. کسی این کار را کرده؟؟؟؟؟
    من پشتش را باز کردم ولی اگر روش را بخوام باز کنم نوشته هاش برداشته می شود. آیا اگر همینجوری بفرستم برگشت میخوره؟؟؟؟ اصلا مهرش را کجا مدرک می زنن؟؟؟؟؟؟ لطفا اگر کسی می دونه و این کار رو کرده به من هم بگه. خیلی ممنون می شم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sea نمایش پست ها
    ببخشید دوستان برای مدارک منو الان حدود 20 روزه که در قسمت پیگیری مینویسه(در دست بررسی دانشگاها) به نظرتون خیلی طول نکشید دارم نگران میشم البته من هم برای ارشد و هم کارشناسی مدراکم رو فرستادم
    سلام
    باید از خود دانشگاه پیگیری کنید معاونت آموزشی

دوستان کسی اینجا هستش که از دانشگاه سیستان و بلوچستان تایید مدارکش (دانشنامه و ریز نمرات) رو گرفته باشه؟

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام دوستان
    بعد از آپلود مدارک و تایید اونها توسط مسئول آموزشی در دانشگاه که باید مدارک را ببریم پست ، باید حتما خود فرد بره !؟ نمیشه مثلا یکی از فامیلهاش ببره بده به پست !؟
    خیلی ممنون
    .You can either have results or excuses; not both

سلام به همگی!
    اول از همه در جواب آقای امید بگم که توی سایت ذکر شده که حتما خودتون باید به اداره پُست برید. حالا نمی دونم که میشه راضیشون کرد یا نه.

در راستای بیان تجربیات! خود من، چهارشنبه شب گذشته مدارکم رو آپلود کردم. پنج شنبه و جمعه که تعطیل بود. و امشب یعنی شنبه شب (تاکید میکنم شب چون تا ساعت 4:30 عصر که چک کردم فقط دانشگاه تایید کرده بود. بنابراین فکر نکنید حالا 4 به بعد ساعت کاری تموم میشه و اتفاقی نمیوفته)، نوشت که تایید کامل انجام شده و برای فردا یکشنبه به من گفته که به اداره پُست برم. تا اینجا که به خیر گذشته، دارم از کامپیوتری شدن سیستمشون احساس رضایت میکنم (سوای پولی که بیخود میگیرن!).
    وقتی مدارک رو گرفتم باز در جریانتون میذارم که دستمون بیاد چند روزه کار انجام میشه.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatima199104 نمایش پست ها
    سلام به همگی!
    اول از همه در جواب آقای امید بگم که توی سایت ذکر شده که حتما خودتون باید به اداره پُست برید. حالا نمی دونم که میشه راضیشون کرد یا نه.

در راستای بیان تجربیات! خود من، چهارشنبه شب گذشته مدارکم رو آپلود کردم. پنج شنبه و جمعه که تعطیل بود. و امشب یعنی شنبه شب (تاکید میکنم شب چون تا ساعت 4:30 عصر که چک کردم فقط دانشگاه تایید کرده بود. بنابراین فکر نکنید حالا 4 به بعد ساعت کاری تموم میشه و اتفاقی نمیوفته)، نوشت که تایید کامل انجام شده و برای فردا یکشنبه به من گفته که به اداره پُست برم. تا اینجا که به خیر گذشته، دارم از کامپیوتری شدن سیستمشون احساس رضایت میکنم (سوای پولی که بیخود میگیرن!).
    وقتی مدارک رو گرفتم باز در جریانتون میذارم که دستمون بیاد چند روزه کار انجام میشه.
    منم شنبه تو پرتال ثبت نام کردم،امروز رفتم دانشگاه به مسئولش اطلاع دادم همونجا واسم تاییدش کردو الان برام زده فردا ببرم پست.
    من نگران گم شدن و تاشدن و زخمی شدن مدرکم.
    دوستان کاراشون اکی هست؟
    ورندارن مدارکو پرت کنن اینور اونور گم شه

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhani2011 نمایش پست ها
    منم شنبه تو پرتال ثبت نام کردم،امروز رفتم دانشگاه به مسئولش اطلاع دادم همونجا واسم تاییدش کردو الان برام زده فردا ببرم پست.
    من نگران گم شدن و تاشدن و زخمی شدن مدرکم.
    دوستان کاراشون اکی هست؟
    ورندارن مدارکو پرت کنن اینور اونور گم شه
    سلام
    واسه من رو هنوز دانشگاه تایید نکرده به نظرتون حضوری باید برم بگم مرحمت بفرمان تایید کنن؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiehmahdieh نمایش پست ها
    سلام
    واسه من رو هنوز دانشگاه تایید نکرده به نظرتون حضوری باید برم بگم مرحمت بفرمان تایید کنن؟
    اگه دوست و رفیقی تو دانشگاه داریم میتونه بره بهشون بگه
    تماسم میتونی بگیری با اداره آموزش

Junior Member peyman.gha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام دوستان
    من میخوام ریزنمراتم رو واسه تایید آپلود کنم و گواهی اشتغال به تحصیل می خواد، این گواهی رو خطاب به وزارت علوم بگیرم از دانشگاهم؟
    (فرصت نکردم فروم رو بخونم،شرمنده اگه تکراری هست)
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)