صفحه 215 از 296 نخستنخست ... 115165205206207208209210211212213214215216217218219220221222223224225265 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,141 تا 2,150 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط univers_m نمایش پست ها
    من حدود 6 ماه پیش. شما به دارالترجمه بگید این مدرک اینطوریه ترجمش میکنید یا نه. همین.
    الان رو برگ دوم هیچی نداره؟؟
    سلام. ممنونم از پاسختان.
    ببینید جدیداً مدارکم را وزارت علوم برایم پست کرده و به تازگی دریافت کرده ام.
    به دلیل حجم تعداد درس ها، ریز نمرات کارشناسیم در دو برگه هست.
    مسوولین دانشگاه هم هر دو برگه را امضا کرده اند.
    وقتی برای وزارت فرستاده ام و حالا به دستم رسیده، برگه اولی فقط مهربرجسته و امضا دارد و متاسفانه تاریخ و شماره ردیف و مهر "مهر و امضاءمسوولین دانشگاه مورد تایید می باشد" را ندارد، اما در برگه دوم ریز نمراتم،هم مهر برجسته و هم امضا و هم مهر "مهر و امضاء مسوولین دانشگاه مورد تاییدمی باشد" و هم مهر تاریخ و ردیف، همگی وجود دارد.
    در دانشنامه ها و سایر اوراقم هم، این 4 مورد وجود دارد، به گونه ای که من احساس کردم، شاید فراموش کرده اند که مهر " مهر و امضاء مسوولین دانشگاه مورد تایید می باشد " و مهر تاریخ و ردیف را در برگه اول ریز نمرات کارشناسیم بزنند.
    برای همین می خواستم از دوستان سوال کنم به همین صورت طبیعی است وروال کارشان این گونه است یا فراموش کرده اند؟

ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط sarahkamali نمایش پست ها
    سلام. ممنونم از پاسختان.
    ببینید جدیداً مدارکم را وزارت علوم برایم پست کرده و به تازگی دریافت کرده ام.
    به دلیل حجم تعداد درس ها، ریز نمرات کارشناسیم در دو برگه هست.
    مسوولین دانشگاه هم هر دو برگه را امضا کرده اند.
    وقتی برای وزارت فرستاده ام و حالا به دستم رسیده، برگه اولی فقط مهربرجسته و امضا دارد و متاسفانه تاریخ و شماره ردیف و مهر "مهر و امضاءمسوولین دانشگاه مورد تایید می باشد" را ندارد، اما در برگه دوم ریز نمراتم،هم مهر برجسته و هم امضا و هم مهر "مهر و امضاء مسوولین دانشگاه مورد تاییدمی باشد" و هم مهر تاریخ و ردیف، همگی وجود دارد.
    در دانشنامه ها و سایر اوراقم هم، این 4 مورد وجود دارد، به گونه ای که من احساس کردم، شاید فراموش کرده اند که مهر " مهر و امضاء مسوولین دانشگاه مورد تایید می باشد " و مهر تاریخ و ردیف را در برگه اول ریز نمرات کارشناسیم بزنند.
    برای همین می خواستم از دوستان سوال کنم به همین صورت طبیعی است وروال کارشان این گونه است یا فراموش کرده اند؟

ممنونم
    هیچ مشکلی نداره. نگران نباشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

سلام دوستان. من دانشجوی دکتری هستم و میخوام مدرک لیسانس و ارشدم رو بخرم و واسه تایید ببرم وزارت علوم. خواستم بدونم که کسی میدونه که وقتی کسی دانشجوی مقطع بالاتر هست وزارت علوم مدارکشو تایید میکنه که ببره ترجمه یا نه؟

کسی جدید رفته پیش خانوم محمدی همون جا مهر شده باشه مدرکش؟من به شدت عجله دارم.میخوام دوشنبه خواهرم رو بفرستم که مهر کنه.چون خودم ایران نیستم.اگر میدانید کمک کنید کارم راه بیفته.و اینکه خواهرم ببره مهر میکنند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط atiye62 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من دانشجوی دکتری هستم و میخوام مدرک لیسانس و ارشدم رو بخرم و واسه تایید ببرم وزارت علوم. خواستم بدونم که کسی میدونه که وقتی کسی دانشجوی مقطع بالاتر هست وزارت علوم مدارکشو تایید میکنه که ببره ترجمه یا نه؟
    سلام دوست عزیز
    بله میشه و مشکلی نداره.

Junior Member

دوست عزیز برای پست باید چیکار کرد ؟
    در ضمن صندوق پیاماتون پره- نتونستم جواب پیغامتون رو بدم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsaquestion نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال داشتم! من توی سایت تایید مدارک فقط دانشنامه و گواهی عدم تعهد برای ارشد و کارشناسی اپلود کردم و حالا تایید شده!! ولی ریزنمرات رو نفرستادم که تایید بشه!! و الان توی سیستم، من دیگه هیچ کاری نمیتونم انجام و ریزنمراتم رو اپلود کنم که تایید بشه!! حالا باید چیکار کنم؟؟ میخواستم فردا مدارکم رو پست کنم!! لطف کنید منو راهنمایی کنید که باید برای تایید ریزنمرات چیکار کنم!؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of konstanz-sports science

بچه لطفا یکی جواب منو بده .
    چون من شهرستانم میخواستم ببینم وزارت علوم هنوزم حضوری میشه مدارک رو برد؟ مدارک من تایید شده میخوام واسه فردا برم وزارت علوم. نوشته فردا پست کنم ولی دیر میشه میخوام زودتر کارارو انجام بدم

نقل قول نوشته اصلی توسط skymind نمایش پست ها
    بچه لطفا یکی جواب منو بده .
    چون من شهرستانم میخواستم ببینم وزارت علوم هنوزم حضوری میشه مدارک رو برد؟ مدارک من تایید شده میخوام واسه فردا برم وزارت علوم. نوشته فردا پست کنم ولی دیر میشه میخوام زودتر کارارو انجام بدم
    با سلام،

بله میشه. فردا صبح زود برید براتون مهر میزنن.

سلام
    دوستان من تعهد خدمت مدرک کارشناسی رو خریدم ولی ارشد رو بعدا میخوام بخرم. سوالی که دارم اینه من یک گواهی رتبه از ارشد هم دارم که میخوام به تایید وزارت علوم برسونم.
    حالا وقتی میخوام مدارک کارشناسی رو بارگذاری کنم در سایت وزارت علوم آیا میتونم گواهی رتبه ارشد هم که هنوز مدارکش رو آزاد نکردم بزارم که تایید بشه؟ این که گواهی رتبه ارشد زودتر تایید و ترجمه بشه برام مهمه (مسئول دانشگاه گفت مشکلی ندارد و اگه بیاد من تایید میکنم)
    در این صورت برای بارگذاری آخرین مقطع رو باید ارشد انتخاب کنم دیگه؟ بعدها که میخوام مدارک ارشد هم تایید کنم دوباره وارد همین حساب کاربری میشم؟ (مشکلی ایجاد نکنه برام!)
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من کاردانی آموزشکده‌ی فنی و حرفه‌ای بودم و گواهی سابقه کار بردم اموزشکده تا اصل مدرک رو دادن حالا واسه تایید وزارت علوم منظور از فرم تعهد خدمت که باید فرستاده بشه همون نامه‌ی سابقه‌ی کاری هست که دادم به دانشگاه تا اصل مدرک رو بدن؟ در کل آپلود کردن این نامه لازمه چون چند ماه پیش تحوبلش دادم دوباره باید برم ازشون بگیرم؟
    سوال دوم
    واسه من که فنی و حرفه‌ای بودم پروسه تایید مدارک قرقی نمیکنه ؟در ضمن فارغ التحصیل سال 83 هستم و یه جا تو راهنما خوندم کسایی که قبل از 85 (مدرکشون رو گرفتن) نیازی به فرستادن تعهد خدمت ندارن البته مطمئن نیستم که منظور از(گرفتن مدرک) تاریخ فارغ التحصیلی هست یا تاریخ تحویل گرفتن مدرک دوستانی که در جریان امر راهنمایی بفرمایند؟
    ممنون از لطفتون. شرمنده سوالا زیاد شد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)