صفحه 242 از 296 نخستنخست ... 142192232233234235236237238239240241242243244245246247248249250251252292 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,411 تا 2,420 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

سلام من یه سوال فوری دارم
    می خوام بدونم اگر پدرم دانشنامه مو ببره وزارت علوم تاییدش میی کنن؟
    خودم ایران نیستم وکالت رسمی هم ندادم به ایشون.

Junior Member ellna آواتار ها

سلام دوستان.

خیلی تلاش کردم که گذرم به این تاپیک نیفته ولی انگار نمیشه.
    میشه راهنماییم کنید اگه من الان مدارکم را آپلود کنم توی سایت http://mad.saorg.ir و بخوام حضوری برم باید چکار کنم ؟؟؟ اجاز بدید سوالم را ریزتر کنم !!! چند روز دیگه باید بیام تهران ؟؟؟ یعنی بعد اینکه سیستم گفت دانشگاهت باید تایید کنه بیام، خوبه ؟؟؟ بخام بیام تهران چون خودم میام فقط، بلد نیستم کجا بیام میشه اول بگید کدوم ترمینال، آرژانتین خوبه ؟؟؟ بعد «آدرس میدان فردوسی- خیابان موسوی پلاک27, کوچه شهید موسوی» را بدم به تاکسی یا با مترو بیام راحتترم ؟؟؟ اونجا که رسیدم به سلامتی باید کار دیگه ای بکنم یا مدرکم را میدند میگند خدانگهدار ؟؟؟ کارم یک روزه تموم میشه دیگه، نه ؟؟؟
    توی فرمهایی که داریم پر میکنیم باید جایی بهشون اعلام کنیم که میخاهیم حضوری بیاییم؟؟؟
    راستی اگه من میخام بیام تهران لازم به آپلود مدارک هست ؟؟؟ چون عجله هم دارم. نمیشه بیام همه کارهاش را بکنم یکروزه ؟؟؟

نمیدونم چرا یاد این جمله انا لله و انا الیه راجعون افتادم.
    ممنون میشم خیلی راهنماییم کنید.
    ویرایش توسط ellna : October 29th, 2016 در ساعت 12:16 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط ellna نمایش پست ها
    سلام دوستان.

خیلی تلاش کردم که گذرم به این تاپیک نیفته ولی انگار نمیشه.
    میشه راهنماییم کنید اگه من الان مدارکم را آپلود کنم توی سایت http://mad.saorg.ir و بخوام حضوری برم باید چکار کنم ؟؟؟ اجاز بدید سوالم را ریزتر کنم !!! چند روز دیگه باید بیام تهران ؟؟؟ یعنی بعد اینکه سیستم گفت دانشگاهت باید تایید کنه بیام، خوبه ؟؟؟ بخام بیام تهران چون خودم میام فقط، بلد نیستم کجا بیام میشه اول بگید کدوم ترمینال، آرژانتین خوبه ؟؟؟ بعد «آدرس میدان فردوسی- خیابان موسوی پلاک27, کوچه شهید موسوی» را بدم به تاکسی یا با مترو بیام راحتترم ؟؟؟ اونجا که رسیدم به سلامتی باید کار دیگه ای بکنم یا مدرکم را میدند میگند خدانگهدار ؟؟؟ کارم یک روزه تموم میشه دیگه، نه ؟؟؟
    توی فرمهایی که داریم پر میکنیم باید جایی بهشون اعلام کنیم که میخاهیم حضوری بیاییم؟؟؟
    راستی اگه من میخام بیام تهران لازم به آپلود مدارک هست ؟؟؟ چون عجله هم دارم. نمیشه بیام همه کارهاش را بکنم یکروزه ؟؟؟

نمیدونم چرا یاد این جمله انا لله و انا الیه راجعون افتادم.
    ممنون میشم خیلی راهنماییم کنید.
    سلام دوست من!
    اول شما باید منتظر بمونید سیستم بهتون بگه که میتونید مدرکتون رو بیارید و یا پست کنید (اگر عجله ندارید)
    ولی اگه خودتون میاید از ترمینال غرب و هم ترمینال جنوب میتونید سوار مترو بشید از غرب اگه میاد ایستگاه فردوسی پیاده بشید اگر هم از جنوب هم میایین ایستگاه دروازه دولت پیاده بشین.
    هر ایستگاه که پیاده شدین بپرسین خیابون موسوی نشونتون میدن. بعد که سر خیابون رسیدین تابلوی وزارت علوم مشخصه. چند قدم پیاده راهه.
    کارتون زود انجام میشه. ولی برای اطمینان صبح اول وقت اونجا باشین.
    نه توی سیستم لازم نیست بهشون بگین.
    آپلود مدارک ضروریه. بعد برای تایید کردن دستی یا باید خودتون یا نمایندتون بیاد یا پست کنید مدارکتون رو.
    موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط minasha نمایش پست ها
    سلام. فک کنم اگه شک دارید پست کنید سفارت بهتره.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

دوستان یه سوال:
    من کارشناسی ارشد دارم.
    الان مدرک لیسانسم آزاد شده و از دانشگاه گرفتم ولی تایید نکردم هنوز
    مدرک ارشدم هنوز آزاد نشده و احتمالا هفته دیگه آزاد میشه
    من ساکن تهران نیستم و کارم هم عجله ای هست. سوالم اینه که:
    امکانش هست که الان برای تایید مدرک لیسانسم اقدام کنم و بعد از اینکه مدرک ارشدم رو گرفتم برای اون مدرک هم اقدام کنم و برم هر دو رو تو یک روز از سازمان بگیرم؟ (چون می ترسم دانشگاه لیسانسم (شیراز) طول بده واسه تایید مدرکم)

نقل قول نوشته اصلی توسط minasha نمایش پست ها
    ببخشید اشتباه شد. میخاستم بنویسم وزارت علوم، نوشتم سفارت.

نقل قول نوشته اصلی توسط omidoo نمایش پست ها
    دوستان یه سوال:
    من کارشناسی ارشد دارم.
    الان مدرک لیسانسم آزاد شده و از دانشگاه گرفتم ولی تایید نکردم هنوز
    مدرک ارشدم هنوز آزاد نشده و احتمالا هفته دیگه آزاد میشه
    من ساکن تهران نیستم و کارم هم عجله ای هست. سوالم اینه که:
    امکانش هست که الان برای تایید مدرک لیسانسم اقدام کنم و بعد از اینکه مدرک ارشدم رو گرفتم برای اون مدرک هم اقدام کنم و برم هر دو رو تو یک روز از سازمان بگیرم؟ (چون می ترسم دانشگاه لیسانسم (شیراز) طول بده واسه تایید مدرکم)

سلام. به نظر نمیرسه ایرادی داشته باشه. ولی بهتر اینه که از سازمان بپرسین ببینین اگه هزینش زیاد نمیشه این کارو بکنین.
    ولی یه مسئله دیگه هم هست. شما اینجوری باید 2 بار تشریف ببرین تهران. چون اگه مهر زده نشه به مدرک لیسانس، موقع تایید فوق ایسانس در سایت سازمان شاید دوباره مدرک لیسانس رو بفرستن برای دانشگاه لیسانس برای بررسی. مگه اینکه مهر سازمان خورده باشه روش.
    سپاس

سام دوستان مدرک کارشناسی ناپیوسته دارم : باید این مدارک را آپلود کنم و تائیدیه بگیرم؟؟ "مدرک کاردانی + ریز نمرات و مدرک کارشناسی + ریز نمرات"
    آیا مدرک دیپلم را هم باید تائید کنند ؟؟
    و اینکه بعد از تاوید مدارک توسط وزارت علوم آیا باید جای دیگه ای هم باید ببریم یا بعدش میتونیم ترجمه کنیم ؟؟
    و یه سوال دیگه : این موضوع گواهی رتبه تحصیلی چیه ؟؟ باید از کجا بگیریم؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamnader نمایش پست ها
    سام دوستان مدرک کارشناسی ناپیوسته دارم : باید این مدارک را آپلود کنم و تائیدیه بگیرم؟؟ "مدرک کاردانی + ریز نمرات و مدرک کارشناسی + ریز نمرات"
    آیا مدرک دیپلم را هم باید تائید کنند ؟؟
    و اینکه بعد از تاوید مدارک توسط وزارت علوم آیا باید جای دیگه ای هم باید ببریم یا بعدش میتونیم ترجمه کنیم ؟؟
    و یه سوال دیگه : این موضوع گواهی رتبه تحصیلی چیه ؟؟ باید از کجا بگیریم؟؟
    سلام دوست من.
    بسته به اینکه دانشگاه مقصد از شما چه مدارکی میخاد باید در سایت وزارت علوم مشخص کنید که کدومشو میخاید مهر بزنه.
    هر مدرک دانشگاهی که میخاید ترجمه کنید باید وزرت علوم مهر بزنه.
    مدرک دیپلم برای کسی که مدرک دانشگاهی داره لازم نیست مهر بزننه.
    بعد از اینکه وزارت علوم مهر زد، میتونید ببرید برای ترجمه.
    سوال اخر رو جوابشو نمی دونم
    موفق باشین

من دو هفته پیش مدارکم رو برای دفتر حافظ منافع ایران فرستادم برای گرفتن مهر خروج دانشجویی اما ایمیل زدن که توی سامانه تاک پرونده نداری. تشکیل پرونده دادم و هنوز منتظر استعلام از وزارت علومه. دوستان میدونن چقدر این پروسه تایید پرونده تحصیلی زمان می بره؟ آیا شماره تماسی یا آدرسی هست که بشه پیگیری کرد و زودتر کارها رو راه انداخت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)