صفحه 246 از 296 نخستنخست ... 146196236237238239240241242243244245246247248249250251252253254255256 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,451 تا 2,460 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط rehaba نمایش پست ها
    سلام
    با تشکر از سایت خوبتون. سه تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید.
    یک-من ازدانشگاه لیسانسم ریز نمرات ترجمه شده گرفتم که امضا و مهر دانشگاه داره. ولی گفتن رسمی نیس. چون مدرکم رو ازاد نکردم. حالا این رو باید بذارم تو وبسایت وزارت علوم؟
    دو- به دانشگاه فوق لیسانسم بدهکارم بابت وام شهریه. گفته بیا ریز نمرات بگیر ببر وزات علوم. همینجوری ریز نمرات غیر رسمی میتونم بگیرم بذارم تو وبسایت وزارت علوم؟
    سه- چقدر این فراآیند طول میکشه؟ به ددلاین اول دسامبر میرسم؟

سلام دوست من
    1- وبسایت وزارت علوم فقط مدارک رسمی رو مهر میزنه. اگر ترجمه ریزنمره رسمی از دانشگاه دریافت کنید نیازی به مهر وزارت علوم نیست. مگر اینکه بخواید مهر وزارت خارجه روش بخوره. ولی ریزنمره رسمی فارسی رو باید ببرید وزارت علوم تا بعد بتونید ترجمه کنید.
    2- برای دریافت مدرک رسمی باید هم مدرکتون آزاد بشه هم همه بدهی دانشگاه رو بپردازید
    3- بعد از دریافت مدرک از دانشگاه حداقل 4-5 روز طول میکشه.
    سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Houmangh نمایش پست ها
    سلام دوست من
    1- وبسایت وزارت علوم فقط مدارک رسمی رو مهر میزنه. اگر ترجمه ریزنمره رسمی از دانشگاه دریافت کنید نیازی به مهر وزارت علوم نیست. مگر اینکه بخواید مهر وزارت خارجه روش بخوره. ولی ریزنمره رسمی فارسی رو باید ببرید وزارت علوم تا بعد بتونید ترجمه کنید.
    2- برای دریافت مدرک رسمی باید هم مدرکتون آزاد بشه هم همه بدهی دانشگاه رو بپردازید
    3- بعد از دریافت مدرک از دانشگاه حداقل 4-5 روز طول میکشه.
    سپاس
    ممنون از پاسختون.
    فقط من این رو هم متوجه نشدم که کجا باید به تعداد بگیریم ریزنمرات رو؟
    مثلا دانشگاهی که خودش ترجمه رسمی میده از همونجا باید به تعداد بگیریم؟
    دانشگاهی که ریزنمرات فارسی میده باید از دارالترجمه به تعداد بگیریم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rehaba نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.
    فقط من این رو هم متوجه نشدم که کجا باید به تعداد بگیریم ریزنمرات رو؟
    مثلا دانشگاهی که خودش ترجمه رسمی میده از همونجا باید به تعداد بگیریم؟
    دانشگاهی که ریزنمرات فارسی میده باید از دارالترجمه به تعداد بگیریم؟
    خواهش میکنم.
    ببینید مثلا دانشگاه من فقط نسخه فارسی ریزنمره میداد و اون هم نسخه اول مجانی و نسخه های بعدی هرکدوم 10 تومن بود.
    ممکنه یه دانشگاه دیگه قوانینش فرق کنه.
    ولی نسخه فارسی رو خود دانشگاه میده هر چند نسخه باشه.
    اما نسخه انگلیسی اگه دانشگاه نده یا فقط یک نسخه بده باید ببرید دارالترجمه. و قبل از دار الترجمه هم باید وزارت علوم مهر بزنه.
    باز اگه سوالی هست بیشتر توضیح بدم.
    سپاس

Junior Member

با سلام خدمت همه
    یه سوالی داشتم.من الان دانشجوی دکترا هستمو دانشنامه های لیسانس و فوقمم تازه آزاد کزدم. الان مدارکمو دانشگاها تایید کردن.بنظرتون دانشجو بودنم برا تایید سازمان مشکل ایجاد میکنه؟ من می خوام هر طور شده برم

Junior Member

با عرض سلام
    من مدارک ارشدم که شامل ریز نمرات و مدرک اصلی بود رو در سایت فرستادم و لیسانسم دانشگاه آزاد بوده در ضمن کارت پایان خدمت رو هم برای سایت فرستادم. 2 تا سوال داشتم.
    1- در جواب پیگیری نوشته شده که درخواست شما پرداخت گردیده و دانشگاه تایید شده است ولی در ادامه جلوی 4 گزینه مدارک مقاطع قبلی، وضعیت نظام وظیفه، بدهی صندوق رفاه و انجام تعهد خدمت کلمه رد رو بدون توضیحات نوشته. این مطالب چه معنی رو میده؟
    2- الان میتونم با در دست داشتن مدرک حضوری برم و مهر تایید وزارت علوم رو بگیرم؟اگر نه چه کاری رو باید انجام بدم؟
    با تشکر

Junior Member

با سلام، من دانشجوی ارشدم و‌برای تایید دانشنامه و ریزنمرات لیسانس میخواستم توی سایت مدارکم را برای تایید آپلود کنم، صفحه اول با توجه به معافیت تحصیلی از من عکس میخواست، من باید عکس چه مدرکی را برای معافیت تحصیلی آپلود کنم؟

Junior Member

سلام دوستان
    من مدرک لیسانسم را آزاد کردم و تا دو هفته دیگه مدرک فوق لیسانسم را آزاد میکنم
    از اونجایی که دانشگاه لیسانسم تنبله مطمینم تیک تایید را دیرتر میزنه
    میخواستم ببینم الان میشه مدرک لیسانسم رو آپلود کنم تا تیک بخوره و بعد که مدرک فوق را آپلود کردم (2 هفته دیگه) با هم برم وزارت و مهر تایید را بگیرم؟
    یا اینکه باید صبر کنم و همه کارها رو دو هفته دیگه انجام بدم؟
    سپاسگزارم

Junior Member

سلام دوستان
    من مدرک کارشناسی و ارشدم دانشگاه دولتی روزانه بوده و جفت مدارک رو آزاد کردم ضمنا دارای کارت پایان خدمت هستم و مدارک کارشناسی و همچنین فوق لیسانس رو قبلا فرستادم وزارت علوم و الان تایید شده ی دانشنامه و ریز نمرات کارشناسی و ارشد رو دارم.
    حالا سوال هایی که دارم رو اگر کسانیکه تجربه دارن لطف کنند پاسخ بدند ممنون میشم:
    1. آیا من باید توی سامانه نشا ثبت نام کنم؟ اگر باید ثبت نام کنم چه موقع باید این کار رو انجام بدم؟
    2. کلا سامانه نشا برای چه کسانی هست؟ (مثلا کسانی هم که کارت پایان خدمت دارن باید ثبت نام کنن؟ )
    3. معمولا دانشجوها یی که میخوان اپلای کنن برای ادامه تحصیل خارج از کشور ، برای چه هدفی توی سامانه نشا ثبت نام میکنن؟
    پیشاپیش تشکر میکنم

دوستان کسی شماره ای چیزی داره من به سازمان زنگ بزنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ripkop نمایش پست ها
    با سلام، من دانشجوی ارشدم و‌برای تایید دانشنامه و ریزنمرات لیسانس میخواستم توی سایت مدارکم را برای تایید آپلود کنم، صفحه اول با توجه به معافیت تحصیلی از من عکس میخواست، من باید عکس چه مدرکی را برای معافیت تحصیلی آپلود کنم؟
    سلام.
    البته در نظر داشته باشین که در حین تحصیل در ارشد روزانه نمیشه مدرک لیسانس رو آزاد کرد. بعدا براتون دردسر میشه.
    ولی در مورد عکس یک عکس پرسنلی کافیه.
    بااحترام

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)