صفحه 254 از 296 نخستنخست ... 154204244245246247248249250251252253254255256257258259260261262263264 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,531 تا 2,540 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون. حقیقتش خیلی زنگ زدم. یا اشغاله یا برنمی دارن. اگر داخلی خانم محمدی رو می دونستم شاید موفق می شدم مستقیم با خودش صحبت کنم.
    پنجشنبه ها هم که تعطیلن درسته؟
    بله. پنج شنبه ها تعطیلن. ولی دوتا نکته؛
    1. اصلا نگران نباشین خیلی طول نکشیده. این مدت طبیعیه و میتونین شنبه پیگیری کنین.
    2. خیلی راحت نیست حرف زدن باهاشون. من از 9 صبح شروع میکردم یکسره زنگ میزدم تا زمانی که جواب بدن. ولی وقتی جواب بدن عالی جواب میدن
    من به این شماره زنگ میزدم ولی فکر کنم بعدا شماره دفترنشونو از خود خانم محمدی گرفتم ولی ندارمش الان.
    ############
    ویرایش توسط maxi1 : May 5th, 2017 در ساعت 03:06 PM دلیل: درج اطلاعات تماس سازمان ها/ ارگان ها
    "من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم."
    ذکر یوگایی (روزی سه بار لطفا)!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

Junior Member

سلام دوباره

به من از دانشگاه این مدارک رو دادن:
    دانشنامه، گواهی لغو تعهد خدمت، ریز نمرات و گواهی ریز نمرات
    حالا این گواهی ریز نمرات چیه؟ اصلا هیچی در موردش توی سامانه تایید مدارک ننوشته
    همون گواهی نامه پایان تحصیلات هست یا گواهی اشتغال به تحصیل یا جزوی از ریز نمرات هست، یا اینکه کلا یه چیز دیگست؟
    اگر یه چیز دیگست ، باید اینم اسکن و بعد پست کنم همراه بگیه که بعدا بدم ترجمه؟

ممنون از پاسخگوییتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL

با سلام خدمت دوستان، من بهمن فارغ التحصیل شدم ینی 7 ترمه حالا نمیدونم مهمه یا نه، و الان میخوام کنکور ارشد بدم تا ببینم چی میشه، الان این میون میخوام شانسم رو هم برا اپلای امتحان کنم، دانش نامه ک طبیعتا نه انقدر زود اماده میشه و نه من کارت معافیت دارم، ب هر حال، الان من بخوام ریز نمراتم رو برا اپلای بفرستم، وقتی از دانشگاه ریز نمرات رو بگیرم باید خودم برا وزارت علوم بفرستم برا مهر یا دانشگاه خودش میفرسته؟ و این ک اصلا وزارت علوم مهر میزنه ریز نمرات من رو یا باید حتما کارت پایان خدمت داشته باشم؟ چون تا اونجایی ک میدونم دار الترجمه ها فقط وقتی ترجمه میکنن ک ریز نمرات یا دانشنامه مهر وزارت علوم داشته باشه. ممنونم پیشاپیش.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

نقل قول نوشته اصلی توسط Raghi نمایش پست ها
    سلام دوباره

به من از دانشگاه این مدارک رو دادن:
    دانشنامه، گواهی لغو تعهد خدمت، ریز نمرات و گواهی ریز نمرات
    حالا این گواهی ریز نمرات چیه؟ اصلا هیچی در موردش توی سامانه تایید مدارک ننوشته
    همون گواهی نامه پایان تحصیلات هست یا گواهی اشتغال به تحصیل یا جزوی از ریز نمرات هست، یا اینکه کلا یه چیز دیگست؟
    اگر یه چیز دیگست ، باید اینم اسکن و بعد پست کنم همراه بگیه که بعدا بدم ترجمه؟

ممنون از پاسخگوییتون
    سلام دوست عزیز،
    بعضی دانشگاها همراه ریزنمرات این گواهی هم میذارن که اهمیتش به اندازه همون ریزنمرات هست. حتما باید مهر خورده بشه. اگر اشتباه نکنم برای من فقط این گواهی رو مهر زدن و خود ریزنمرات رو مهر نزده بودن. اینو زمانی متوجه شدم که دارلترجمه بهم گفت. و اونجا بود که متوجه شدم این گواهی خیلی اهمیت داره.
    "من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم."
    ذکر یوگایی (روزی سه بار لطفا)!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

برای کسایی که تازه میخوان برای تایید مدارک اقدام کنند و احتمالا حوصله خوندن صفحات قبل رو ندارند:
    خیلی ساده است: ثبت نام تو سایت http://mad.saorg.ir
    اسکن مدارک و وارد کردن اطلاعات و پرداخت هزینه
    بعد از حدود دوازده روز در سایت مدارک مورد قبول دانشگاه ها و اداره کل امور دانشجویان قرار می گیره و اعلام می کنند که مدارک رو براشون پست کنید.
    اگر تهران هستید با اصل مدارک و همراه داشتن کد رهگیری و کد ملی حضوری برید به آدرس خيابان انقلاب، ضلع شرقي ميدان فردوسي، خيابان شهيد موسوي، ساختمان سازمان امور دانشجويان
    طبقه سوم واحد 342 (واحد تایید مدارک) - ترجیحا صبح قبل از ساعت 11.30 برید. ولی بعد از ظهر از ساعت 2 تا 4 هم مهر میزنند براتون. بعد از مهر شدن واحد 322 براتون امضا می کنه و تمام.
    برای ریزنمرات باید اصلش رو ببرید و کپی نباشه.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان من یه سوالی داشتم اول اینکه من جدا جدا یه بار برای تایید ریزنمرات ثبت نام کردم و یه بار برای تاییدیه مدرک موقت لیسانسم از دانشگاه غیرانتفاعی

هردوی اینها رو بالاشون نوشته که مورد تاييد دانشگاه ها و در حال بررسي در اداره كل امور دانشجويان داخل!

من سه چهار روز زودتر مدرک موقت لیسانسم رو ثبت کرده بودم ولی توی جدول پایین که مربوط به تایید دانشگاه منتخب هستش روبروی تمام مواردش نوشته رد رد رد

ولی ریزنمراتم رو که امروز ثبت کردم داخل همون جدول با همون عناوین نوشته قبول و "مدارك دوره كارشناسي پيوسته مورد تاييد است"

حالا من نمیدونم باید چیکار کنم؟ اونیکی رو هم تایید میکنن؟ پس چرا اینی که دیرتر گذاشتم رو زودتر تایید کردن؟ اونو رد کردن که جلوش نوشته رد؟ یا قبل از اینکه بنویسه قبول دیفالتش اینه بنویسه رد؟

لطفا یکی که تجربه داره کمکم کنه ممنونم

یه سوال دیگه هم که داشتم اینه که من خودم شهرستانم ولی همسرم تهرانه میخواستم ببینم من بعد از انجام دادن این کارهاش برای تایید نهایی اونجایی که میگین خودتون ببرین حضوری زودتر براتون مهر بزنن حتما باید خودم برم یا همسرم میتونه بجای من بره و مشکلی نداره؟

باز هم ممنونم از کمکتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL

من وارد پروسه شدم فقط یک چیزی رو توجه نشدم، نوشته گواهی مدرک قبلی هم باید اپلود بشه، ینی الان من مثلا ریز نمره لیسانس رو میخوام، باید گواهی پیشدانشگاهی رو اپلود کنم؟

Junior Member

با توجه به اطلاعات محدود من نه گواهی پیش دانشگاهی رو فقط باید ببرین ناحیه و اداره کل مهر کنین (البته به همین راحتی که گفتم نیس ولی سرچ کنین پیدا میکنین روندش رو)

الان نیاز نیس پیش دانشگاهیتون رو آپلود کنین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL

مرسی ممنون، درستش کردم فقط اون قسمت که نوشته (دوره های روزانه)اسكن مدارك تحصیلی و نامه لغو تعهد، اینجا دقیق چی باید اپلود کرد، چون به ما پسرا نه گواهی پایان تحصیلات میدن نه دانشنامه، فقط یک کاغذ لغو معافیت تحصیلی و مدت یک ساله میدن همون رو باید اپلود کنم؟

Junior Member

سلام.کسی از دانشگاه مازندران مدرک خریده?اگه خریده بگه چند وقت منتظر ثبت شدنش تو وزارت علوم بوده.لطفا سریع جواب بدید نیاز فوری دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)