صفحه 255 از 296 نخستنخست ... 155205245246247248249250251252253254255256257258259260261262263264265 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,541 تا 2,550 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

سلام
    تو قسمت پیگیری واسه من نوشته دانشگاه خودم تایید کرده منتطر تایید دانشگاه منتخب هست
    این دانشگاه منتخب رو چه جوری میشه فهمید کجاست ؟ اخه یک هفته شده
    من خیلی عجله دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط mahana نمایش پست ها
    سلام
    تو قسمت پیگیری واسه من نوشته دانشگاه خودم تایید کرده منتطر تایید دانشگاه منتخب هست
    این دانشگاه منتخب رو چه جوری میشه فهمید کجاست ؟ اخه یک هفته شده
    من خیلی عجله دارم
    با سلام.
    فقط از دانشگاه خودتون میتونید بپرسید که دانشگاه منتخب منطقتون کجاست.
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

Junior Member

سلام ایا باید مدرک کاردانی جدا و کارشناسی جدا درسایت وزارت علوم اپلود بشه؟یعنی دوبار ثبت نام باید انجام بشه؟من ثبت نام کردم دانشگاهم تایید کرد اما اموردانشجویان کل تایید نکرد و نمیدونم علتش چی هست .اگه مستقیم ببرم وزارت علوم انجام میدن کارتایید روبرام یا باید حتما در سایت تایید نهایی بشه؟ممنونم

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

نقل قول نوشته اصلی توسط sunlovely نمایش پست ها
    سلام ایا باید مدرک کاردانی جدا و کارشناسی جدا درسایت وزارت علوم اپلود بشه؟یعنی دوبار ثبت نام باید انجام بشه؟من ثبت نام کردم دانشگاهم تایید کرد اما اموردانشجویان کل تایید نکرد و نمیدونم علتش چی هست .اگه مستقیم ببرم وزارت علوم انجام میدن کارتایید روبرام یا باید حتما در سایت تایید نهایی بشه؟ممنونم
    سلام دوست عزیز،

یه ثبت نام رو انجام میدین و هردو مدرک رو اپلود میکنین.

ممکنه بخاطر این تعطیلی کمی دیر شده باشه. ولی 10 12 روزی صبر کنین. اگر خبری نشد، تماس بگیرین و پیگیری کنین.

حضوری انجام میشه ولی باید اول تو سایت اپلود کنید مدارک رو و بجای پست مدارکتون، خودتون مدارک رو میبرید امور دانشجویان. حتما هم صبح تا حدود 11 باید برید.

پیروز باشید
    "من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم."
    ذکر یوگایی (روزی سه بار لطفا)!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

بچه ها یه سوال اگه کسی مدرک ارشدش ازاد نشده باشه می تونه لیسانسش و درخواست بده برای تایید بعد که ارشدش و گرفت اون و درخواست بده؟
    اخه تو سایت می پرسه مقطع اصلیتون چیه

یه سوال دیگه اینجا گفته"توجه: با توجه به وضعيت مدرك انتخابي فايل اسكن مدارك مربوطه را با هم و بصورت فايل pdf پيوست نماييد.."
    یعنی عکس ها رو زیپ کنیم نمیشه؟
    ویرایش توسط helen-en : April 26th, 2017 در ساعت 12:39 PM

Junior Member

با سلام سوالی خدمتتون داشتم
    من مدارک رو در سایت کامل آپلود کردم هم دانشنامه ها و هم ریز نمرات، هم ارشد هم کارشناسی در آخر ولی فقط گفت 40 تومن واریز کن الان هر دو مدرک رو ارزیابی میکنه یا فقط ارشد رو ؟
    هزینه بررسی هر مقطع چقدره ؟
    اگه کارشناسی رو بررسی نکنن باید چکار کنم؟ دوباره اینار برای کارشناسی ثبت نام کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram8 نمایش پست ها
    با سلام سوالی خدمتتون داشتم
    من مدارک رو در سایت کامل آپلود کردم هم دانشنامه ها و هم ریز نمرات، هم ارشد هم کارشناسی در آخر ولی فقط گفت 40 تومن واریز کن الان هر دو مدرک رو ارزیابی میکنه یا فقط ارشد رو ؟
    هزینه بررسی هر مقطع چقدره ؟
    اگه کارشناسی رو بررسی نکنن باید چکار کنم؟ دوباره اینار برای کارشناسی ثبت نام کنم؟
    بررسی می کنند. من هم هر دو مقطع رو با هم درخواست داده بودم و هر دو تایید شد. از من 57 تومن گرفت. معلوم نیست تعرفه اش چقدر هست که برای هر کی یه قیمته!

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

نقل قول نوشته اصلی توسط helen-en نمایش پست ها
    بچه ها یه سوال اگه کسی مدرک ارشدش ازاد نشده باشه می تونه لیسانسش و درخواست بده برای تایید بعد که ارشدش و گرفت اون و درخواست بده؟
    اخه تو سایت می پرسه مقطع اصلیتون چیه

یه سوال دیگه اینجا گفته"توجه: با توجه به وضعيت مدرك انتخابي فايل اسكن مدارك مربوطه را با هم و بصورت فايل pdf پيوست نماييد.."
    یعنی عکس ها رو زیپ کنیم نمیشه؟
    در مورد سوالتون؛ متوجه نشدم. یعنی شما الان دانشجوی ارشدین؟ اگه اینجوری باشه که اصلا نمیتونین ازاد کنین مدرکتونو... (گرچه یکی از دوستان این کارو کردن!!!!ولی خب نباید اشاره بشه که دانشجویین.)

در مورد سوال دومتون متاسفانه اصلا یادم نیست که چجوری بود!
    "من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم."
    ذکر یوگایی (روزی سه بار لطفا)!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.A نمایش پست ها
    در مورد سوالتون؛ متوجه نشدم. یعنی شما الان دانشجوی ارشدین؟ اگه اینجوری باشه که اصلا نمیتونین ازاد کنین مدرکتونو... (گرچه یکی از دوستان این کارو کردن!!!!ولی خب نباید اشاره بشه که دانشجویین.)

در مورد سوال دومتون متاسفانه اصلا یادم نیست که چجوری بود!
    من الان فارغ التحصیلم خب.. مدرک لیسانسم و دارم ارشدم و درخواست دادم تا بهم بدن..
    حالا تا مدرک ارشدم بیاد 3 هفته ای طول می کشه :|
    می گم میشه الان بگم لیسانس و بررسی کنن دیگه بدم برای ترجمه تا بعد که ارشد اومد باز اون و در خواست بدم؟ جدا جدا میشه در خواست داد؟
    ویرایش توسط Sina0077 : April 28th, 2017 در ساعت 07:45 PM دلیل: کپی پست مربوط

Junior Member

خیلی ممنون از راهنماییتون قربان
    الان تو سایت این پیغام رو زده
    در دست بررسي در دانشگاه ها
    درخواست شما در دانشگاه شهيدچمران اهواز (كارشناسي ارشد ناپيوسته)هنوز مورد بررسی قرار نگرفته است
    این به معنی این هست که فقط ارشد رو داره بررسی میکنه و لازمه برای کارشناسی هم اقدام کنم .یا اینکه بعد از بررسی این کارشناسی هم میزنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)