صفحه 256 از 270 نخستنخست ... 156206246247248249250251252253254255256257258259260261262263264265266 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,551 تا 2,560 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

با سلام
    مدارک و زیر نمرات کارشناسی و کارشناسی ارشد رو ار دانشگاه ها گرفتم و الان به مرحله سایت وزارت علوم رسیدم. برای مقطع اصلی باید ارشد رو انتخاب کنم؟
    خیلی عجله دارم ممنون میشم هر کدوم از دوستان که این کار رو انجام دادن، بهم جواب بدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hanie1368 نمایش پست ها
    با سلام
    مدارک و زیر نمرات کارشناسی و کارشناسی ارشد رو ار دانشگاه ها گرفتم و الان به مرحله سایت وزارت علوم رسیدم. برای مقطع اصلی باید ارشد رو انتخاب کنم؟
    خیلی عجله دارم ممنون میشم هر کدوم از دوستان که این کار رو انجام دادن، بهم جواب بدن
    بله ، مقطع اصلی کارشناسی ارشد ناپیوسته، زیرشم فیلد مربوط به کارشناسی پیوسته را پر کنید، فقط یادتون نره که تیک مربوط به مدارکی که می خواین تایید بشه را بزنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Isfahan

دوستان من دو هفته پیش مدارکم رو آپلود کردم، دو روز بعد دانشگاهم تایید کرد و رفت تو مرحله تایید وزارت خونه، نیم ساعت قبل وارد قسمت پیگیری شدم نوشت ایراد داشته و باید فایل های مدرک فوق، مدرک لیسانس، ریزنمرات، نامه دو سال خدمت رو بصورت پی دی اف بارگذاری کنید در صورتیکه مدرک لیسانس من دانشگاه آزاد هست و اصلا عنوان نشده بود لیسانس باید تو پی دی اف بیاد (من به جز مدرک کارشناسیم که از دانشگاه آزاد گرفتم بقیه مدارک رو پی دی اف کرده بودم). الان دوباره بعد از ۳۰ دقیقه میرم تو سایت میزنه مدارک شما به دانشگاهتون ارسال شده جهت بررسی مجدد!!!!!
    برای کسی این اتفاق افتاده؟
    الان باید چه کنم؟

سلام دوستان، من امروز توی سایت دیدم مدارکم تایید شده و گفته بود پست کنید، به نزدیکترین دفتر پستی رفتم که پست کنم گفتند چون کد پستی سازمان امور دانشجویی نداره نمیشه و بعد از کلی صحبت بالاخره قبول کردن که ارسال کنند ولی 10 درصد بیشتر هزینه گرفتن و گفتن اگر مدارکت گم شد مسئولیتش با خودته، سوالم اینه که آیا از هر دفتر پستی ارسال بشه مشکلی نداره ؟

دوستان من تازه متوجه شدم که پاکت دوم را بار کد نزدم و ارسال کردم، با این حال برای برگشت مدارک باید چه کار کنم ؟
    ویرایش توسط Hamed_ta : October 31st, 2018 در ساعت 03:02 PM

سلام دوستان من نو سایت ثبت نام کردم مقطع اصلی رو هم زدم کارشناسی ارشد منتها برا مقطع دیگه به جای کارشناسی پیوسته، قسمت کارشناسی ناپیوسته رو پر کردم و تیک زدم رفتم که ویرایش انجام بدم نشد زنگ زدم دانشگاه و دانشگاه تایید کرده الان نگران امور دانشجویان هستم حالا چیکار کنم؟کسی میدونه مشکلی ایجاد میشه یا نه؟

Junior Member

سلام دوستان، اين سامانه امور دانشجويان براي لغو تعهد، اينطور هست كه بعد از دريافت دانشنامه و ريز نمرات بايد ثبت نام كنيم يا قبلش؟
    اخه توي قسمت لغو تعهد نوشته بابد مدرك وزارت علوم و تاييديش رو اپلود كنم
    من وقتي ريز نمره دستم نباشه چطوري اپلود كنم؟!
    ممنون ميشم جواب بدين كه اين لغو تعهد به چه صورت هست.

Junior Member ahmad747 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط sophie_gh نمایش پست ها
    سلام دوستان، اين سامانه امور دانشجويان براي لغو تعهد، اينطور هست كه بعد از دريافت دانشنامه و ريز نمرات بايد ثبت نام كنيم يا قبلش؟
    اخه توي قسمت لغو تعهد نوشته بابد مدرك وزارت علوم و تاييديش رو اپلود كنم
    من وقتي ريز نمره دستم نباشه چطوري اپلود كنم؟!
    ممنون ميشم جواب بدين كه اين لغو تعهد به چه صورت هست.

سلام
    اولا اینکه بهتر بود شما سوالتون رو توی این تاپیک نمیپرسیدین.چون اینجا مربوط به تایید مدارک توسط وزارت علوم هست(مرحله‌ی بعد از صدور دانشنامه).
    اما در رابطه با مراحل لغو تعهد:
    توی سایت سجاد وقتی مقطع مورد نظر برای لغو تعهد رو انتخاب میکنین یک قسمت هست که نوشته پیوست ریزنمرات/مدارک تحصیلی .منظور از مدرک تحصیلی همون گواهی موقت هست نه دانشنامه.من خودم اسکن گواهی موقت رو همراه با ریزنمرات غیر رسمی توی یه pdf قرار دادم و فرستادم و مشکلی پیش نیومد.البته گویا ریزنمرات رو هم اگر نفرستین مشکلی پیش نمیاد(چون علامت " / " رو میشه به معنای یا برداشت کرد!!).حالا میتونید در این زمینه از دوستان دیگه‌ای که تجربه داشتن کمک بگیرین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad747 نمایش پست ها
    سلام
    اولا اینکه بهتر بود شما سوالتون رو توی این تاپیک نمیپرسیدین.چون اینجا مربوط به تایید مدارک توسط وزارت علوم هست(مرحله‌ی بعد از صدور دانشنامه).
    اما در رابطه با مراحل لغو تعهد:
    توی سایت سجاد وقتی مقطع مورد نظر برای لغو تعهد رو انتخاب میکنین یک قسمت هست که نوشته پیوست ریزنمرات/مدارک تحصیلی .منظور از مدرک تحصیلی همون گواهی موقت هست نه دانشنامه.من خودم اسکن گواهی موقت رو همراه با ریزنمرات غیر رسمی توی یه pdf قرار دادم و فرستادم و مشکلی پیش نیومد.البته گویا ریزنمرات رو هم اگر نفرستین مشکلی پیش نمیاد(چون علامت " / " رو میشه به معنای یا برداشت کرد!!).حالا میتونید در این زمینه از دوستان دیگه‌ای که تجربه داشتن کمک بگیرین.
    ببخشيد تصور كردم اين تاپيك مناسب هست
    حالا كه لطف كردين پاسخ دادين ميشه اينم بفرماييد كه قبل از مراحعه به دانشگاه بايد ثبت نام كرد يا بعد از اون؟
    اخه توي مدارك مورد نياز تاييديه وزارت علوم رو هم خواسته، اونو چي بذارم؟

Junior Member ahmad747 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط sophie_gh نمایش پست ها
    ببخشيد تصور كردم اين تاپيك مناسب هست
    حالا كه لطف كردين پاسخ دادين ميشه اينم بفرماييد كه قبل از مراحعه به دانشگاه بايد ثبت نام كرد يا بعد از اون؟
    اخه توي مدارك مورد نياز تاييديه وزارت علوم رو هم خواسته، اونو چي بذارم؟
    خواهش میکنم.قصد جسارت نداشتم.منظورم این بود که اگر تو تاپیک‌ مناسب‌تری مطرح میکردین جوابتون رو زودتر دریافت میکردین.
    واقعیتش من دو پست اخیرتون رو خوندم کاملا سردرگم شدم!نمیدونم من کلا منظورتون رو بد متوجه شدم یا شما منظورتون رو خوب بیان نکردین!!متاسفانه شرایطتون (اینکه چه مقطعی رو میخواین لغو تعهد کنین و آیا تمام مقاطع روزانه بوده یا نه و...) رو کامل ننوشتین که بشه دقیق‌تر راهنمایی کرد.من خودم حدود یه ماه پیش هر دو مقطع لیسانس و ارشد رو لغو تعهد کردم اما جایی تاییدیه‌ی وزارت علوم رو ندیدم؟!!کی از شما تاییدیه‌ی وزارت علوم خواسته؟دانشگاهتون یا سامانه سجاد؟
    ببینید من به صورت کلی مراحل رو میگم امیدوارم براتون مفید باشه(ممکنه بسته به دانشگاه قوانین یا روال زیر فرق کنه):
    شما قبل از اینکه درخواست دانشنامه رو به دانشگاه بدین باید لغو تعهد آموزش رایگان رو انجام بدبن(اگر در اون مقطع دانشجوی روزانه بودین) که باید به لینک زیر مراجعه کنین:
    https://portal.saorg.ir

با فرض اینکه نه دانشنامه‌ی لیسانس رو دارین و نه دانشنامه‌ی ارشد رو و میخواین جفتشون رو آزاد کنین:
    اول توی سایت در قسمت مقطع کارشناسی میزنید مقطع مورد نظر لغو تعهد و در مقطع ارشد میزنید بعدا لغو تعهد خواهم کرد.و مدارک درخواستی رو آپلود میکنید(با توجه به نوع آزاد شدن مدرک که گواهی کاریابی هست یا سابقه‌ی بیمه و یا...)و درخواستتون رو ارسال می‌کنید. بعد از چند روز نتیجه به شما گزارش میشه که اگر لغو تعهد شما تایید شده باشه سایت به شما یه نامه میده مبنی بر تایید لغو تعهدتون در مقطع کارشناسی.در این موقع شما میتونید برای دریافت دانشنامه‌ی کارشناسی از طریق دانشگاهتون اقدام کنید.همرمان با این کار شما یه بار دیگه باید به سایت سجاد مراجعه کنید و اینبار در قسمت مقطع کارشناسی میزنید مقطع مورد نظر لغو تعهد شده است.در این حالت سامانه از شما پیوست مدارک لغو تعهد رو میخواد که همون نامه‌ی دریافتی از سایت رو آپلود میکنید. مقطع ارشد رو هم میزنید مقطع مورد نظر لغو تعهد، و باقی کارها مثل قبل.دوباره صبر میکنید تا تایید بشه که یه نامه میدن واسه مقطع ارشدتون.اون نامه رو به دانشگاه ارشدتون میدید و دانشنامه رو میگیرید.
    باز تکرار میکنم من توی سایت هیچ جا تاییدیه‌ی وزارت علوم رو ندیدم.اگر مطمئنید چنین چیزی وجود داره از دست بنده کمکی بر نمیاد.ان شاء الله که دوستان دیگه بتونن کمکتون کنن.
    موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad747 نمایش پست ها
    خواهش میکنم.قصد جسارت نداشتم.منظورم این بود که اگر تو تاپیک‌ مناسب‌تری مطرح میکردین جوابتون رو زودتر دریافت میکردین.
    واقعیتش من دو پست اخیرتون رو خوندم کاملا سردرگم شدم!نمیدونم من کلا منظورتون رو بد متوجه شدم یا شما منظورتون رو خوب بیان نکردین!!متاسفانه شرایطتون (اینکه چه مقطعی رو میخواین لغو تعهد کنین و آیا تمام مقاطع روزانه بوده یا نه و...) رو کامل ننوشتین که بشه دقیق‌تر راهنمایی کرد.من خودم حدود یه ماه پیش هر دو مقطع لیسانس و ارشد رو لغو تعهد کردم اما جایی تاییدیه‌ی وزارت علوم رو ندیدم؟!!کی از شما تاییدیه‌ی وزارت علوم خواسته؟دانشگاهتون یا سامانه سجاد؟
    ببینید من به صورت کلی مراحل رو میگم امیدوارم براتون مفید باشه(ممکنه بسته به دانشگاه قوانین یا روال زیر فرق کنه):
    شما قبل از اینکه درخواست دانشنامه رو به دانشگاه بدین باید لغو تعهد آموزش رایگان رو انجام بدبن(اگر در اون مقطع دانشجوی روزانه بودین) که باید به لینک زیر مراجعه کنین:
    https://portal.saorg.ir

با فرض اینکه نه دانشنامه‌ی لیسانس رو دارین و نه دانشنامه‌ی ارشد رو و میخواین جفتشون رو آزاد کنین:
    اول توی سایت در قسمت مقطع کارشناسی میزنید مقطع مورد نظر لغو تعهد و در مقطع ارشد میزنید بعدا لغو تعهد خواهم کرد.و مدارک درخواستی رو آپلود میکنید(با توجه به نوع آزاد شدن مدرک که گواهی کاریابی هست یا سابقه‌ی بیمه و یا...)و درخواستتون رو ارسال می‌کنید. بعد از چند روز نتیجه به شما گزارش میشه که اگر لغو تعهد شما تایید شده باشه سایت به شما یه نامه میده مبنی بر تایید لغو تعهدتون در مقطع کارشناسی.در این موقع شما میتونید برای دریافت دانشنامه‌ی کارشناسی از طریق دانشگاهتون اقدام کنید.همرمان با این کار شما یه بار دیگه باید به سایت سجاد مراجعه کنید و اینبار در قسمت مقطع کارشناسی میزنید مقطع مورد نظر لغو تعهد شده است.در این حالت سامانه از شما پیوست مدارک لغو تعهد رو میخواد که همون نامه‌ی دریافتی از سایت رو آپلود میکنید. مقطع ارشد رو هم میزنید مقطع مورد نظر لغو تعهد، و باقی کارها مثل قبل.دوباره صبر میکنید تا تایید بشه که یه نامه میدن واسه مقطع ارشدتون.اون نامه رو به دانشگاه ارشدتون میدید و دانشنامه رو میگیرید.
    باز تکرار میکنم من توی سایت هیچ جا تاییدیه‌ی وزارت علوم رو ندیدم.اگر مطمئنید چنین چیزی وجود داره از دست بنده کمکی بر نمیاد.ان شاء الله که دوستان دیگه بتونن کمکتون کنن.
    موفق باشید.
    خيلي خيلي ممنونم كه وقت گذاشتين واقعا كمك كرد، اونجايي كه ميزنم رو گزينه بورسيه وزارت علوم و ساير دستگاه ها، سه تامدرك ميخواد يكيش نوشته پيوست نامه وزارت علوم جهت لغو تعهد اموزش رايگان، يكيش نوشته پيوست ريز نمرات و مدارك تحصيلي، يكيش نوشته پيوست مدارك انجام لغو تعهد دانشجويان بورسيه
    من فكر كنم نبايد كلا اين گزينه رو بزنم درسته؟ اخه فكر كردم بورسيه وزارت علوم و سايز دستگاه ها منظور همين امىزش رايگان هست
    اين سه مدرك من فقط ميدونم ريز نمره و مدرك چيه! راهنمايي هم نذاشتن ادم بفهمه نامه وزارت علوم و مدارك چي ميخواد اخه
    من كارشناسي دارم و با كاريابي دارم لغوتعهد ميكنم
    چقدر طول ميكشه كه اينكار رو انجام بدن و لغو تعهد رو بهم بدن؟ يكم عجله دارم دوماه ديگه ميخوام برم راهي هست كه سريع تر بشه
    ویرایش توسط sophie_gh : November 20th, 2018 در ساعت 09:19 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)