صفحه 259 از 296 نخستنخست ... 159209249250251252253254255256257258259260261262263264265266267268269 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,581 تا 2,590 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezataghipo نمایش پست ها
    والا تجربه نشون داده یکی دو ساعته میدن تایید رو ولی مورد داشتیم مثل شما معطل شدن.شما یکی دو روز دیگه صبر کن.اگه دیدی خبری نشد از طریق تماس با ما باهاشون مکاتبه کن (البته در حال حاضر لینکش برای من باز نشد) و یا تماس بگیر و یا حضوری برو اگه عجله داری......
    ممنونم. والا من مدارکم بعد 1 روز کاری توسط دانشگاه پس از 2 روز کاری توسط وزارت علوم تایید شد.
    در مورد فرستادن مدرک در همون تاریخی که گفته به پست مراجعه کنید میشه همون روز حضوری به ساختمان امور دانشجویان مراجعه کرد یا اگه بخوایم حضوری بریم باید مثلا چند روز بعد اون تاریخ رفت؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Semnan University

نقل قول نوشته اصلی توسط LIMITED نمایش پست ها
    ممنونم. والا من مدارکم بعد 1 روز کاری توسط دانشگاه پس از 2 روز کاری توسط وزارت علوم تایید شد.
    در مورد فرستادن مدرک در همون تاریخی که گفته به پست مراجعه کنید میشه همون روز حضوری به ساختمان امور دانشجویان مراجعه کرد یا اگه بخوایم حضوری بریم باید مثلا چند روز بعد اون تاریخ رفت؟
    خب خدا روو شکر- منم درعرض10 دقیقه کارشناسیم تایید سد ولی ارشد هنوز بررسی نکرده.
    یه سوال در اون فایل زیپ مربوط به مدرک ارشد باید کارشناسی رو هم بذاریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    --------------------
    در مورد سوال شما از همون روز میتونید حضوری تشریف ببرید برای مهر کردن و محدودیی نداره

Junior Member

سلام خدمت دوستان ، لطفا بنده رو راهنمایی کنید
    من در مقطع ارشد فارغ التحصیل شدم ولی متاسفانه برای گرفتن مدرک ارشد یعنی دانشنامه اصلی دیر اقدام کردم
    و ددلاین برای دانشگاه المان نزدیکه
    الان میتونم فقط مدرک کاردانی و کارشناسی را برای تایید ترجمه اپلود کنم و اگر کارشناسی ارشدم زودتر ازاد شد اونم جداگانه
    اپلود کنم برای تایید؟ مشکلی پیش نمیاد.
    و اگر ارشد تا اون موقع نیومد با ریز نمرات انگلیسی کارمو انجام بدم.
    ممنونم

سلام دوستان
    من یه مقدار برای این تاییدیه گیج شدم.
    من دیروز مدرکم رو از دانشگاه گرفتم که مهر وزارت علوم روش نیست. بهشون گفتم عجله دارم بهم یک نامه دادن که ببرم سازمان امور دانشجویان تو فردوسی و مهرش کنن
    تهران تیستم و الان مدارک رو پست کردم برای دارالترجمه و گفتن یکیو میفرستن بره مهرش کنه.
    خواستم ببینم وقتی این نامه رو از دانشگاه دارم برای مهر کردن دیگه نیاز به این ثبت نام ها نیست؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط behrang7772 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه مقدار برای این تاییدیه گیج شدم.
    من دیروز مدرکم رو از دانشگاه گرفتم که مهر وزارت علوم روش نیست. بهشون گفتم عجله دارم بهم یک نامه دادن که ببرم سازمان امور دانشجویان تو فردوسی و مهرش کنن
    تهران تیستم و الان مدارک رو پست کردم برای دارالترجمه و گفتن یکیو میفرستن بره مهرش کنه.
    خواستم ببینم وقتی این نامه رو از دانشگاه دارم برای مهر کردن دیگه نیاز به این ثبت نام ها نیست؟
    اولین باریه که میشنوم ...و لی تجربه نشون داده در مواقعی که مدرکی دال بر اضطرار موجود باشه (در مورد شما مثلا نامه دانشگاه) کار رو راه میندازند.... گرچه شما میتونستی از طریق سایت هم موازی کارتو انجام بدی در عرض 5 دقیقه مدارک آپلود می شد و در عرض 10 دقیقه دانشگاتون میتونست تاییدش کنه و بره برای امور دانشجوبان... نگرانی من در مورد هزینه هاششه که چطوری میخوان بگیرن

سلام، میبخشید میشه این شماره رو به منم بدید؟ من شدیدا عجله دارم و دانشگاه خودم تایید کرده، میخوام اونجام تایید بشه تا برم حضورا مهر بزنن! راستی میشه تو همین مرحله هم پاشم برم مور دانشجویان داخل و بگم عجله دارم تا زودتر کارمو انجام بدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.A نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

نگران نباشید. خیلی کارتون داره خوب پیش میره.

حدود 10 12 روز کلا طول میکشه.

########## این هم از شمارشون. تماس بگیرید و بگید با بخش تایید مدارک میخواید صحبت کنید.

Member
    رشته و دانشگاه

دوستان سلام،الان تو سایت اینو زده :
    كاربر گرامي، مدارك مورد درخواست شما مورد تاييد است، لذا جهت اخذ تاييد نهايي لازم است در تاريخ تعيين شده اصل مدارك را به دفتر پستي تحويل دهيد!
    درخواست شما مورد تاييد سازمان امور دانشجويان قرار گرفته است . دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران (كارشناسي ارشد ناپيوسته)

درخواست شما مورد تاييد سازمان امور دانشجويان قرار گرفته است . دانشگاه رازی كرمانشاه (كارشناسي پيوسته)
    ------------------------------
    من برای هر دو مقطع درخواست داده بودم ولی وقتی روی لينك دريافت فرم تاريخ مراجعه به دفتر پستي کلیک می کنم تو اون نامه فقط اسم دانشگاه ارشدمه.. آیا مشکلی هست یا نه ؟ ممنونم

فایل نامه رو هم گذاشتم
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: png name.png (47.1 کیلوبایت, 45 views)

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aidyour نمایش پست ها
    سلام، میبخشید میشه این شماره رو به منم بدید؟ من شدیدا عجله دارم و دانشگاه خودم تایید کرده، میخوام اونجام تایید بشه تا برم حضورا مهر بزنن! راستی میشه تو همین مرحله هم پاشم برم مور دانشجویان داخل و بگم عجله دارم تا زودتر کارمو انجام بدن؟
    دوست عزیز در مواقعی که مدرکی دال بر اضطرار دارید قبل تایید سازمان امور دانشجویان هم میشه رفت. موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezataghipo نمایش پست ها
    دوستان سلام،الان تو سایت اینو زده :
    كاربر گرامي، مدارك مورد درخواست شما مورد تاييد است، لذا جهت اخذ تاييد نهايي لازم است در تاريخ تعيين شده اصل مدارك را به دفتر پستي تحويل دهيد!
    درخواست شما مورد تاييد سازمان امور دانشجويان قرار گرفته است . دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران (كارشناسي ارشد ناپيوسته)

درخواست شما مورد تاييد سازمان امور دانشجويان قرار گرفته است . دانشگاه رازی كرمانشاه (كارشناسي پيوسته)
    ------------------------------
    من برای هر دو مقطع درخواست داده بودم ولی وقتی روی لينك دريافت فرم تاريخ مراجعه به دفتر پستي کلیک می کنم تو اون نامه فقط اسم دانشگاه ارشدمه.. آیا مشکلی هست یا نه ؟ ممنونم

فایل نامه رو هم گذاشتم
    از اونجایی که ممکنه این سوال دوستان دیگه باشه من خودم پاسخ میدم. پاسخ اینه که خیر مشکلی نیست و همه مدارک تایید میشه.
    --------------------------
    یه نکته دیگه من امروز رفتم برای تایید 8 اونجا بودم 8:10 دقیقا از سازمان خارج شدم. بسیار راحت و سریع کارتو انجام میدن. حتی نفر جلویی من هنوز مدارکش به تایید سازمان نرسیده بود ولی براش تایید کردن بدون هیج بحث و سوال و مدرکی. کار ها رو هم آقای مرادی انجام میده و یه خانم جدید الورود به اسم زال.

موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان
    برای حضوری گرفتن مهر، باید به سازمان امور دانشجویان تو فردوسی مراجعه کنیم یا شهرک غرب؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)