صفحه 260 از 296 نخستنخست ... 160210250251252253254255256257258259260261262263264265266267268269270 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,591 تا 2,600 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

همون فردوسی. اداره امور دانشجویان توی خیابون فرصت (موسوی).
    نقل قول نوشته اصلی توسط saba_r نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای حضوری گرفتن مهر، باید به سازمان امور دانشجویان تو فردوسی مراجعه کنیم یا شهرک غرب؟

Junior Member

سلام
    چقدر طول میکشه تأیید مدرک توسط وزارت علوم؟ من هر دو دانشگاه لیسانس و ارشدم تایید کردن مدرکمو فقط مونده وزارت علوم که شنیده بودم یکی دو روزه تایید میکنن که الان برای من از 4شنبه که دانشگاها تایید کردن هنوز تایید نشده.

سلام. من از دارالترجمه پرسیدم گفتن برای مهر تایید باید حضوری برم میدان فردوسی جنب هتل اسکان وزارت علوم. ولی حتما قبلش باید کد رهگیری رو از سایت بگیرم. www.mad.saorg.ir

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Semnan University

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_r نمایش پست ها
    سلام
    چقدر طول میکشه تأیید مدرک توسط وزارت علوم؟ من هر دو دانشگاه لیسانس و ارشدم تایید کردن مدرکمو فقط مونده وزارت علوم که شنیده بودم یکی دو روزه تایید میکنن که الان برای من از 4شنبه که دانشگاها تایید کردن هنوز تایید نشده.
    به اختمال بالا امروز فردا تایید میشه. پیشنهاد من اینه اگر عجله دارید منتظر تایید نباشید و به همراه مدارک حضوری تشریف ببرید.

Junior Member

سلام،
    من برای تایید ریز نمرات ارشد و کارشناسیم دارم تو سایت مدارک رو آپلود میکنم. در قسمت مقطع اصلی ینی مقطع ارشدم، سال دانش آموختگی رو 96 میزنم اما خطا میده و میگه عددش درست نیست. ولی برای اعداد کمتر خطا نمیده. از دوستان کسی به همچین مشکلی برنخورده؟ اگه خطای سیستمی هست، میشه عدد 95 رو بزنم تا خطا برطرف بشه؟
    لطفا راهنمایی کنید.

Junior Member

امروز بالاخره بعد از یه هفته تایید شد رو سایتشون مدارکم. رفتم خیابون فرصت و سریع تایید کردن. بعدم همونجا تو خیابون فرصت دادم دارالترجمه که برام مهر وزارت خارجه و دادگستری رو بگیره. کد رهگیری هم نمیخواست. فقط اسمو وارد میکرد تو کامپیوترش و اگه میدید تایید شدین مهرو میزد.
    امیدوارم مدارک سایر دوستان هم سریعتر تایید بشه.

سلام دوستان
    من مدارکم رو توی سامانه وزارت علوم آپلود کردم , فقط یه مشکلی هست , توی دستورالعمل خود سایت نوشته بود مدارک رو به صورت یک پی دی اف یکجا آپلود کنید ولی موقع ثبت نام گفته بود مدارک رو به صورت فایل زیپ ارسال کنید!
    من هم تصاویر تمام مدارک رو توی یه فولدر زیپ کردم و آپلود کردم. الان به مشکلی بر نمی خورم ؟ و اینکه من یادم رفت تصویر پشت مدرکم رو آپلود کنم. میشه لطفا راهنمایی کنید که مشکلی از لحاظ تایید پیش میاد یا نه ؟

دوستان عزیز. روند کار من بدین شکل بود که من دانشگاه شیراز ارشد هستم. رفتم دانشگاه گواهی اشتغال به تحصیلم رو گرفتم.( دو روز پیش) امروز صبح در سایت وزارت علوم آپلود کردم . زنگ زدم دانشگاه خودم و اسم دادم و تائید کرد ( 20 دقیقه) بعد استان تهران زنگ زدم و اونم 10 دقیقه ای تائید کرد. بعد با کد رهگیری رفتم امور دانشجویان خیابان فرصت . اونجا هم در عرض 20 دقیقه مهر و امضا کرد. بعد هم بردم دارالترجمه . به همین راحتی. فقط باید مسیر و کسانی که باید تائید کنن رو شماره هاشونو داشته باشید که سریع بهشون بگید این کارو انجام میدن.

تا مرحله بعد خدا بزرگخ

موفق باشید

Junior Member r123oza آواتار ها

سلام
    من دانشنامه هام رو دو سال پیش با گواهی عدم کاریابی گرفتم، اما هیچ کدوم از دانشگاه های تهران و شریف به من نامه لغو تعهد آموزش رایگان رو ندادن.
    الان باید کجا برم؟
    نمیشه اسکن نامه وزرات کار به دانشگاه رو جای نامه لغو تعهد آپلود کنم؟

Junior Member

سلام خسته نباشید
    من دانشنامه خودمو با عدم کاریابی ازاد کردم و الان میخوام اپلود کنم ب نظرتون امکان داره پون دانشجوی دکترام تایید نشه ؟
    تو دانشگاه ب روی خودشون نیاوردن با عدم کاریابی ازاد کردن مدرکمو الان تو این سامانه امکان داره به مشکل بخورم؟
    اخه ی جا زده دانشجوی مقطع بالاتر هستید بزنم خیر متوجه میشن؟
    ممنون از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)