صفحه 261 از 296 نخستنخست ... 161211251252253254255256257258259260261262263264265266267268269270271 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,601 تا 2,610 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

سلام دوستان يه سوال خيلي فوري دارم. من يه گواهي رتبه قبلا از دانشگاه كارشناسي ام گرفتم كه ارزش ترجمه نداشت بعد از ٦ ماه كه حساب و كتاب كردم و مدركم آزاد شد يكي ديگه گرفتم كه ارزش ترجمه داشت منتهي متنش داراي يه سري ايراداتي بود. براي همين فرداش يه نامه ديگه از دانشگاه گرفتم كه گواهي رتبه فارغ التحصيلي رو دقيق بيان مي كرد. مشكل اينجاست كه نامه قبلي رو از من گرفتند كه توي پرونده ام بايگاني كنند. حالا من ميخوام كه نامه جديدي كه به من دادن و داراي يه سري تغييرات هست رو توي پرتال وزارت علوم آپلود كنم و مي ترسم كه به علت عدم تطابق متن هاي دو نامه، دانشگاه مدرك گواهي رتبه من رو تاييد نكنه. آيا اين چيزي كه ميگم ميشه؟
    در ضمن براي تاييدمدارك بايد كدوم قسمت آموزشي دانشگاه تماس گرفت؟
    خيلي ممنون
    Mother is all Beauties

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmother نمایش پست ها
    سلام دوستان يه سوال خيلي فوري دارم. من يه گواهي رتبه قبلا از دانشگاه كارشناسي ام گرفتم كه ارزش ترجمه نداشت بعد از ٦ ماه كه حساب و كتاب كردم و مدركم آزاد شد يكي ديگه گرفتم كه ارزش ترجمه داشت منتهي متنش داراي يه سري ايراداتي بود. براي همين فرداش يه نامه ديگه از دانشگاه گرفتم كه گواهي رتبه فارغ التحصيلي رو دقيق بيان مي كرد. مشكل اينجاست كه نامه قبلي رو از من گرفتند كه توي پرونده ام بايگاني كنند. حالا من ميخوام كه نامه جديدي كه به من دادن و داراي يه سري تغييرات هست رو توي پرتال وزارت علوم آپلود كنم و مي ترسم كه به علت عدم تطابق متن هاي دو نامه، دانشگاه مدرك گواهي رتبه من رو تاييد نكنه. آيا اين چيزي كه ميگم ميشه؟
    در ضمن براي تاييدمدارك بايد كدوم قسمت آموزشي دانشگاه تماس گرفت؟
    خيلي ممنون
    سلام اتفاقی نمی افته.

قسمت فارغ التحصیلان تماس بگیرید.

Junior Member

سلام بنده از دانشگاهی در آمریکا مدرک دکتری با مدارک کاری دریافت نمودم از طریق ایمیل دریافت نمودم تایید وزارت خارجه آمریکا شد و یرای تایید در وزارت علوم ایران آیا متوانید اقدام کنید ؟ متشکرم

سلام دوستان من امروز با ارائه نامه لغو تهد آموزش رایگان به دانشگاه ارشد خودم و دانشنامه کارشناسی, درخواست صدور دانشنامه ارشد خودم رو دادم. منتهی کارمند دانشگاه گفت که برم و در این سامانه ثبت نام کنم
    https://portal.saorg.ir
    منتهی خواستم بدونم فرق این سایت با این سایت http://mad.saorg.ir که برای ترجمه مدارک هست چیه ؟

همچنین این سامانه (https://portal.saorg.ir)در اصل برای چی هست ؟
    ....................................
    ببخشید آدرس سایت رو اشتباه نوشتم .

.........................................
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmother نمایش پست ها
    سلام دوستان من امروز با ارائه نامه لغو تهد آموزش رایگان به دانشگاه ارشد خودم و دانشنامه کارشناسی, درخواست صدور دانشنامه ارشد خودم رو دادم. منتهی کارمند دانشگاه گفت که برم و در این سامانه ثبت نام کنم
    منتهی خواستم بدونم فرق این سایت با این سایت http://mad.saorg.ir که برای ترجمه مدارک هست چیه ؟

همچنین این سامانه (https://portal.saorg.ir)در اصل برای چی هست ؟
    سلام من جوابمو از دانشگاه ارشدم گرفتم، جهت اطلاع عزيزان ميگم.
    امروز كه به دانشگاه رفتم پرسيدم كه اين سامانه سجاد يا همون
    portal.saorg.ir براي چي هست كه مدرك ديپلم رو هم ميخواد.
    گفت كه اين سامانه الكترونيكي پرداخت هزينه لغو آموزش رايگان هست وبراي كسي كه كه نامه لغو آموزش رايگان كارشناسي رو داره و ارشد هم نوبت دوم هست نيازي به ثبت نام نداره. در ضمن بايد خدمت دوستان بگم كه عزيزان حضوري هم مي تونند نامه لغو تعهد رو با پرداخت حضوري از دانشگاه بگيرند بدون اينكه نيازي باشه تا مدرك ديپلم و پيش دانشگاهي رو آپلود كنند.
    موفق باشيد
    ویرایش توسط maxi1 : July 22nd, 2017 در ساعت 01:05 PM
    Mother is all Beauties

Junior Member

سلام دوستان میخواستم ببینم مدت زمان تایید مدارک چقدر هست چون الان من 1 هفته هست فکر کنم مدارک رو روی سایت گذاشتم ولی خبری نشده هنوز البته مدارکم رو هنوز پست نکردم براشون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

سلام دوستان من چند وقت پیش مدارکمو واسه تایید وزارت علوم با پست فرستادم تهران. بعد چند وقت هم رسید به دستم. هفته پیش دادم دارالترجمه. ولی فهمیدم که مشکل داره و دادگستری مهر نمیزنه. مشکلش این بود که از 4 تا مدرکی که من واسه تایید فرستاده بودم (اصل دانشنامه و ریزنمرات کارشناسی و ارشد) یکی از مدارکم یعنی ریزنمرات کارشناسی مهر خورده بود ولی امضا نشده بود. بقیه مدارکم هم مهر داشت و هم امضا. ببینید چطور با سرنوشت یک نفر بازی میشه تو این مملکت. حتی به خودشون زحمت نمیدن چک کنن ببینن مدرک رو درست تایید کردن یا نه. خدا از سر این سهل انگاریاشون نگذره. الان هم ددلاین دانشگاهی که میخام اپلای کنم خیلی نزدیکه. نمیدونم چیکار کنم. به نظرتون اگه دوباره پست کنم کارم انجام میشه سریع؟
    و اینکه حواستون باشه وقتی مدارکتون رو میگیرید ببینید هم مهر خورده باشه هم امضا داشته باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza326slk نمایش پست ها
    سلام دوستان من چند وقت پیش مدارکمو واسه تایید وزارت علوم با پست فرستادم تهران. بعد چند وقت هم رسید به دستم. هفته پیش دادم دارالترجمه. ولی فهمیدم که مشکل داره و دادگستری مهر نمیزنه. مشکلش این بود که از 4 تا مدرکی که من واسه تایید فرستاده بودم (اصل دانشنامه و ریزنمرات کارشناسی و ارشد) یکی از مدارکم یعنی ریزنمرات کارشناسی مهر خورده بود ولی امضا نشده بود. بقیه مدارکم هم مهر داشت و هم امضا. ببینید چطور با سرنوشت یک نفر بازی میشه تو این مملکت. حتی به خودشون زحمت نمیدن چک کنن ببینن مدرک رو درست تایید کردن یا نه. خدا از سر این سهل انگاریاشون نگذره. الان هم ددلاین دانشگاهی که میخام اپلای کنم خیلی نزدیکه. نمیدونم چیکار کنم. به نظرتون اگه دوباره پست کنم کارم انجام میشه سریع؟
    و اینکه حواستون باشه وقتی مدارکتون رو میگیرید ببینید هم مهر خورده باشه هم امضا داشته باشه

برای من دقیقن همین مشکل پیش اومد ریز نمرات مهر برجسته داشت ولی امضا نشده بود که دارالترجه گفت مشکلی نداره و اصلش همون مهر برجسته هست و تایید شد بدون هیچ مشکلی به دارالترجمه دیگه مراجعه کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Artemis2007 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مدارکم رو توی سامانه وزارت علوم آپلود کردم , فقط یه مشکلی هست , توی دستورالعمل خود سایت نوشته بود مدارک رو به صورت یک پی دی اف یکجا آپلود کنید ولی موقع ثبت نام گفته بود مدارک رو به صورت فایل زیپ ارسال کنید!
    من هم تصاویر تمام مدارک رو توی یه فولدر زیپ کردم و آپلود کردم. الان به مشکلی بر نمی خورم ؟ و اینکه من یادم رفت تصویر پشت مدرکم رو آپلود کنم. میشه لطفا راهنمایی کنید که مشکلی از لحاظ تایید پیش میاد یا نه ؟
    فکر نکنم مشکلی پیش بیاد. می تونید پی دی اف کنین بعد پی دی اف رو زیپ کنین که حجمش هم زیر 2 مگا بایت بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط oya نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من مدارک ارشد و کارشناسی رو با هم آپلود کردم ولی تیک مربوط به کارشناسی رو نزدم.
    کل هزینه هم 46000 تومان شد الان برای تایید کارشناسی دوباره باید مدارکم رو آپلود کنم؟
    و هزینه ی مربوط رو بدم؟
    من هم دقیقا همین مشکل رو دارم. شما چیکار کردید؟ دوباره برای کارشناسی درخواست جداگانه دادید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pouryanj نمایش پست ها
    سلام دوستان میخواستم ببینم مدت زمان تایید مدارک چقدر هست چون الان من 1 هفته هست فکر کنم مدارک رو روی سایت گذاشتم ولی خبری نشده هنوز البته مدارکم رو هنوز پست نکردم براشون
    سلام
    من 1 روز بعد از دریافت دانشنامه زنگ زدم دانشگاه و اونها هم سریعا برام تاییدش کردند. بعدش هم کمتر از یک هفته طول کشید که خود سازمان امور دانشجويان تاییدش کرد. روز بعد از تایید هم رفتم و مدارکم رو مهر کردند.
    اگر دانشگاه تون تایید کنه، چند روز بعد توی سایت هم تایید نهایی میشه و به شما میگن که چه روزی براشون پست کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)