صفحه 262 از 296 نخستنخست ... 162212252253254255256257258259260261262263264265266267268269270271272 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,611 تا 2,620 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

سلام
    من الان دانشجوی دکتری مقطع روزانه هستم. ارشدم هم روزانه بوده. میخوام مدرک ارشدم رو آزاد کنم و دانشنامه و ریز نمراتم رو ببرم وزارت علوم برام مهر کنن. به دانشگاه درخواست دادم و اونا هم هزینه رو اعلام کردن که همون هزینه های تحصیل ارشدم فقط توش محاسبه شده. میخواستم بپرسم الان اگر مدرک ارشدم رو ببرم وزارت علوم برام مهرش میکنن یا باید هزینه دکتری رو هم بدم؟ (مدرک لیسانسم رو قبلا آزاد کردم)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    int business law at tilburg univeristy

سلام من هر کاری میکنم نمیتونم فایل مدارکم رو اپلود کنم و همش اررور ناموفق بودن پروسه رو میده.حجمشم به اندازه هست و هیچ مشکلی نداره.کسی هست که با سامانه مشکل مشابه داشته باشه؟
    دریای بزرگ دور یا گودال کوچک اب .فرقی نمی کند.زلال که باشی اسمان در توست...

Junior Member

سلام
    من ریز نمرات و دانشنامه کارشناسی رو هفته پیش از طریق کاریابی ازاد کردم. در سامانه درخواست دادم و بعد از تایید توسط دانشگاه، وزارت علوم بدلیل این که داشجوی ارشد بودم و از طریق کاریابی آزاد کردم مدرک مرا تایید نکرد. البته من قبل از این که دانشجوی ارشد باشم مدرک را اداره کاریابی گذاشته بودم و بعد از دو سال اقدام کردم. حالا مدرک من کلا قابل تایید نیست؟یعنی من باید چکار کنم؟
    ویرایش توسط Maryam_bk : September 21st, 2017 در ساعت 02:40 PM

با سلام
    من دانشجوی دكتری هستم دوره روزانه
    اصل مدرك لیسانس و فوق لیسانس رو با پرداخت هزینه ها (نه ازكاریابی) دریافت كردم
    الان برای تایید مدارك تحصیلی در وزارت علوم نیاز هست كه گواهی اشتغال به تحصیل ببرم؟
    آیا دانشجو بودن در مقطه بالاتر مشكل آفرین نیست؟

ممنون

Junior Member

سلام
    ممنون میشم پاسخ بدید
    داخل پست دوستان دیدم یک سری به باگ سامانه وزارت علوم اشاره کرده بودند که با یبار هزینه هم مدرک کارشناسی و هم ارشد تایید خواهد شد آیا چنین امکانی واقعا وجود داره؟ اگر بله چگونه و اگر خیر دوتا 40 تومن باید بدم برای کارشناسی و ارشدم؟
    سپاس

سلام دوستان. کسی میدونه آدرس دقیق برای مراجعه حضوری کجاست؟
    مدرکم دانشگاه سراسری هست رشته مهندسی

توی فروم بعضی ها نوشتن خیابون فرصت بعضی دیگه نوشتن ایران زمین. در حال حاضر دقیقاً کجاست؟

ممنون

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط fatolahzadeh نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی میدونه آدرس دقیق برای مراجعه حضوری کجاست؟
    مدرکم دانشگاه سراسری هست رشته مهندسی

توی فروم بعضی ها نوشتن خیابون فرصت بعضی دیگه نوشتن ایران زمین. در حال حاضر دقیقاً کجاست؟

ممنون
    سلام دوست عزیز.
    شما باید تحت هر حالت اول آنلاین (http://mad.saorg.ir/EDUS/Default.aspx) درخواستتو ثبت کنی و بعدش وقتی وزارت علوم مدارک رو آنلاین تایید کرد اگر خواستی حضوری مراجعه کنی جای پست کردن.
    آدرس هم در خود سایت مشخصه: http://mad.saorg.ir/EDUS/Files/CDStudent1.pdf (ضلع شرقی میدان فردوسی، خیابان شهید موسوی، پلاک 27، واحد تایید مدارک)
    موفق باشی
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaei88 نمایش پست ها
    با سلام
    من دانشجوی دكتری هستم دوره روزانه
    اصل مدرك لیسانس و فوق لیسانس رو با پرداخت هزینه ها (نه ازكاریابی) دریافت كردم
    الان برای تایید مدارك تحصیلی در وزارت علوم نیاز هست كه گواهی اشتغال به تحصیل ببرم؟
    آیا دانشجو بودن در مقطه بالاتر مشكل آفرین نیست؟

ممنون
    جهت اطلاع دوستان

مدارك من در سایت وزارت علوم تایید شده...مشكلی فعلا پیش نیومد

سلام دوستان
    داخل سامانه یه سری مراکز پستی رو معرفی کرده. باید حتما بریم همون مراکز؟؟
    الان در خونمون یه مرکز پستی هست. من کلی راه باید بلند شم ببرم اون سر شهر؟
    یه سوال دیگه اینکه:
    من مشهدم، چقدر طول میکشه برسه بدستم به نظرتون؟ کسی تجربه ارسال با پست رو داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pouryanj نمایش پست ها
    سلام دوستان میخواستم ببینم مدت زمان تایید مدارک چقدر هست چون الان من 1 هفته هست فکر کنم مدارک رو روی سایت گذاشتم ولی خبری نشده هنوز البته مدارکم رو هنوز پست نکردم براشون
    من 25 مهر اپلود کردم، 26 زنگ زدم دانشگاه ها، روز بعد هر دو دانشگاه تایید کردند، تایید تهران هم 6 آبان اومد (یعنی حدود ده روز طول کشید)
    اما الان که ارسال کنم به نظرتون چقدر طول میکشه که برسه به دستم؟؟
    ویرایش توسط maxi1 : October 29th, 2017 در ساعت 04:13 PM

سلام دوستان
    این سوال من هم هست... من 1 آبان مدارکم رو توی سامانه آپلود کردم و امروز 7 آبان برام پیام اومده که 8 آبان با پست بفرست. 1) چقدر طول میکشه از زمانی که به پست تحویل میدیم تا زمانی که به دستمون میرسه؟ 2) توی لیست دفاتر پستی نوشته باید به باجه مرکزي پست استان فارس تحویل بدید. من به پست نزدیک خونه مون مراجعه کردم گفت ما میتونیم براتون بفرستیم ولی دیگه تاییدیه نمیگیریم براتونااا!! من الان دقیقا نمیدونم میشه با هر پستی فرستاد یا نه؟ 3) مدارکی که میفرستیم فقط ریز نمره و دانشنامه هست یا باید فرم نحوه تعهد خدمت آموزش رایگان هم بفرستیم؟؟؟ چون توی سایت خواسته بود که اسکنش رو بذاریم آیا باید اصلش هم بفرستیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط golicivil نمایش پست ها
    سلام
    ممنون میشم پاسخ بدید
    داخل پست دوستان دیدم یک سری به باگ سامانه وزارت علوم اشاره کرده بودند که با یبار هزینه هم مدرک کارشناسی و هم ارشد تایید خواهد شد آیا چنین امکانی واقعا وجود داره؟ اگر بله چگونه و اگر خیر دوتا 40 تومن باید بدم برای کارشناسی و ارشدم؟
    سپاس
    مگه واسه هر مقطع 40 تومن هست؟!! من چند روز پیش درخواست دادم 17 تومن گرفت فقط واسه کارشناسی! یعنی من درخواستم رو اشتیاه فرستادم؟!!

ویرایش توسط maxi1 : October 30th, 2017 در ساعت 11:41 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)