صفحه 265 از 296 نخستنخست ... 165215255256257258259260261262263264265266267268269270271272273274275 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,641 تا 2,650 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

من از اون روزک گفتم مدارکم رو فرستادم هنوز دریافت نکردم از نه آذر تا امروز که 23 آذر هستش

زمانی که دانشگاه مبدا مدرک رو تایید کرد معمولا چند روز طول میکشه تا از سمت اداره کل امور دانشجویان داخل هم تایید بشه (که بعدش براشون پست کنیم تا مهر و تمبر و فلان بیسار بهش بزنن)؟
    میکلانژ زندگی خودت باش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کشاورزی

باسلام . دوستان من تو این سامانه ثبت نام کردم و مدارکی که لازم بود هم آپلود کردم. در قسمت مقطع اصلی مدرک ارشدم را وارد کردم و برای مدرک کارشناسی هم تیک زدم بعد از ثبت مبغ 80 هزار تومان محاسبه کرد که برای تایید چندین دفعه اقدام به پرداخت از درگاه الکترونیکی کردم ولی موفق به پرداخت نشدم . متاسفانه به نکته ای که اشاره کرده بودند جهت عدم پرداخت مجدد توجه نکرده بودم و چندین دفعه اقدام به پرداخت کردم که موفق به پرداخت نشدم . جهت پیگیری هم با شرکت سداد تماس گرفتم ولی کارشناسان این شرکت گفتند مشکل از طرف ما نیست و باید سازمان امور دانشجویان تایید کنند. از دوستان کسی با این مشکل روبرو شده ؟ متاسفانه جهت پیگیری این مشکل شماره ای از این سازمان ندارم و نمیدونم تکلیف این چند درخواستی که دادم و موفق نبوده چی میشه . ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کشاورزی

دوستان مشکل حل شد . برای اینکه با مشکل من روبرو نشین مرورگر اکسپلورر خودتون را آپدیت کنید

دوستان من میخوام در سریعترین زمان ممکن مدارک رو تائید و ترجمه کنم (به خاطر ددلاین).

من لیسانس روزانه ام و از طریق خرید خدمت آزاد کردم و دانشنامه، ریزنمرات و نامهٔ لغو تعهد رو دارم.
    ارشد شبانه هستم ولی هنوز دانشنامه رو نگرفتم
    دکتری هم روزانه و مشغول به تحصیلم فعلا.

میخوام اپلای کنم برای PhD دوم. حالا سوالم ایناست اگه لطف کنین جواب بدین ممنون میشم مطالب خود سامانه رو خوندم اما نتونستم به جواب برسم.

۱. مشغول به تحصیل بودن فعلی من مشکلی ایجاد میکنه؟ من صرفا به مدارک لیسانس و ارشد نیاز دارم و با دکتری اپلای نمیکنم.
    ۲. گواهی رتبه رو نیاز هست؟ شاگرد اول ارشد بودم اگه نیاز باشه همین هست که واسم الان خیلی مهم نیست چون پذیرش شفاهی استاد رو دارم
    ۳. اگه بخوام برنامه ریزی کنم از زمان ثبت نام توی سامانه تا ممهور شدن مدارک به طور نرمال چقدر زمان میبره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Geek نمایش پست ها
    دوستان من میخوام در سریعترین زمان ممکن مدارک رو تائید و ترجمه کنم (به خاطر ددلاین).

من لیسانس روزانه ام و از طریق خرید خدمت آزاد کردم و دانشنامه، ریزنمرات و نامهٔ لغو تعهد رو دارم.
    ارشد شبانه هستم ولی هنوز دانشنامه رو نگرفتم
    دکتری هم روزانه و مشغول به تحصیلم فعلا.

میخوام اپلای کنم برای PhD دوم. حالا سوالم ایناست اگه لطف کنین جواب بدین ممنون میشم مطالب خود سامانه رو خوندم اما نتونستم به جواب برسم.

۱. مشغول به تحصیل بودن فعلی من مشکلی ایجاد میکنه؟ من صرفا به مدارک لیسانس و ارشد نیاز دارم و با دکتری اپلای نمیکنم.
    ۲. گواهی رتبه رو نیاز هست؟ شاگرد اول ارشد بودم اگه نیاز باشه همین هست که واسم الان خیلی مهم نیست چون پذیرش شفاهی استاد رو دارم
    ۳. اگه بخوام برنامه ریزی کنم از زمان ثبت نام توی سامانه تا ممهور شدن مدارک به طور نرمال چقدر زمان میبره؟
    من الان درگیر دانشنامهٔ ارشدم هستم ولی با توجه به اینکه حدود ۶۰ صفحه از این تاپیک رو خوندم:
    ۱. به نظر میاد مشکلی ایجاد نمیشه و من صرفا مدارک ارشد و لیسانس رو میخوام تائید کنم
    ۲. اون هم کلا بی ربط هست و منظور گواهی رتبهٔ کنکور هست ظاهرا نه رتبهٔ معدل دانشگاه
    ۳. به نظر میاد نرم حدود یک هفته کاری باشه

دوستان من سری پیش که مدارکمو اپلود کردم بعده تایید اخر نوشت که الان موقع پست هست، ولی اینبار با اینکه تو سازمان دانشجویان به تایید رسیده چیزی نگفته، خودم پاشم برم پست کنم؟چون یکم پست مرکزی دوره میترسم برم بگن نه هنوز گفته نشده که وقت پست کردنه. اینم عکسش
    http://uupload.ir/files/v80w_untitled.jpg
    میکلانژ زندگی خودت باش

دوستان من واسهٔ یکی از مقاطع شبانه بودم. نامهٔ لغو تعهد خدمت باید جور کنم واسش؟ واسهٔ روزانه همچین چیزی دارم ولی شبانه هیچی ندارم توی دانشنامه‌هم قید نشده شبانه است وزرارت علوم با استعلام میفهمه که شبانه است؟‌ باید چیکار کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Geek نمایش پست ها
    دوستان من واسهٔ یکی از مقاطع شبانه بودم. نامهٔ لغو تعهد خدمت باید جور کنم واسش؟ واسهٔ روزانه همچین چیزی دارم ولی شبانه هیچی ندارم توی دانشنامه‌هم قید نشده شبانه است وزرارت علوم با استعلام میفهمه که شبانه است؟‌ باید چیکار کنم؟
    سلام

نخیر برای شبانه هیچ چیزی نیاز نیست.

درسته دوست عزیز نیازی نبود.
    من الان ثبت‌نام کردم و منتظر تائید دانشگاه لیسانس و ارشد هستم باید با کدوم قسمت دانشگاه تماس بگیرم واسه تائید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط federico نمایش پست ها
    سلام

نخیر برای شبانه هیچ چیزی نیاز نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)