صفحه 265 از 270 نخستنخست ... 165215255256257258259260261262263264265266267268269270 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,641 تا 2,650 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط aminsafa2002 نمایش پست ها
    متاسفانه نه امکان حذف وجود داره نه امکان اضافه کردن/ الانم نزدیک دو هفته است که پیغام می ده که " توسط دانشگاه در دست بررسی است" و خبری هم نشده است
    لینک از قسمت آبی رنگ شماره پیگیری فعال هست. وارد درخواستتون بشید و حذف کنید.
    اگر حذف امکان پذیر نبود، دوباره مدارکتون رو تحت عنوان یک درخواست جدید وارد کنید.

Junior Member

با سلام
    من تقریبا یک ماه پیش مدرک کارشناسی ام رو از طریق سامانه درخواست دادم برای تایید، بعد به مسئول دانشگاه زنگ زدم گفت ما هم تایید زدیم، وقتی وارد سامانه شدم پیامی اومد مبنی بر اینکه مدرک تایید شد شما می تونید ببرید دارالترجمه و کد رهگیری هم دا، اما هیچ کد صحتی به من داده نشد، و مثل اینکه این کد رهگیری با کد صحت متفاوته، ممنون میشم راهنمایی ام کنین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrfgn نمایش پست ها
    با سلام
    من تقریبا یک ماه پیش مدرک کارشناسی ام رو از طریق سامانه درخواست دادم برای تایید، بعد به مسئول دانشگاه زنگ زدم گفت ما هم تایید زدیم، وقتی وارد سامانه شدم پیامی اومد مبنی بر اینکه مدرک تایید شد شما می تونید ببرید دارالترجمه و کد رهگیری هم دا، اما هیچ کد صحتی به من داده نشد، و مثل اینکه این کد رهگیری با کد صحت متفاوته، ممنون میشم راهنمایی ام کنین

سلام دوست گرامی

پس الان باید شما در سامانه سجاد در قسمت "توضیحات" اون درخواستتون یک pdf به نام "تاییدیه مدرک" بتونید دانلود کنید. در همین pdf کد صحت هست. فقط کافیه شما این pdf رو دانلود و پرینت کنید و با اصل مدارکتون ببرید دارالترجمه که ترجمه شوند.

شاد و موفق باشید.

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mrfgn نمایش پست ها
    با سلام
    بنده بدون آپلود پشت مدرک تاییدشو گفتم
    ً
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member

دوستان یک سوال. ممکنه بفرمایید برای آپلود عکس مدارک برای کارشناسی و کارشناسی ارشد چطور باید این کار رو انجام داد؟ گویا باید پشت و روی مدرک باشه. و البته ریز نمرات هم هست. امکان آپلود بیش از یک عکس هم نیست. باید همه رو به صورت یک فایل پی دی اف در بیارم؟ یا راه دیگه ای هست؟ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics

نقل قول نوشته اصلی توسط Natasha9 نمایش پست ها
    دوستان یک سوال. ممکنه بفرمایید برای آپلود عکس مدارک برای کارشناسی و کارشناسی ارشد چطور باید این کار رو انجام داد؟ گویا باید پشت و روی مدرک باشه. و البته ریز نمرات هم هست. امکان آپلود بیش از یک عکس هم نیست. باید همه رو به صورت یک فایل پی دی اف در بیارم؟ یا راه دیگه ای هست؟ممنونم
    سلام دوست گرامی.
    بله باید پشت و روی مدارک باشه (البته درصورتی که تمبر یا نوشته ای پشت مدرک باشه). در بخش ارسال تصویر مدارک، امکان پیوست پشت و روی مدرک دانشنامه وجود داره(نوشته شده در زیر بخش که امکان ارسال چند فایل وجود دارد).بعضی از فیلدها فقط یک تصویر رو میتونید آپلود کنید ولی برای دانشنامه میتونید چند تصویر رو آپلود کنید. البته درصورتی که چنین چیزی رو ندیدید میتونید فایل پی دی اف کنید و یا در بخش سایر مدارک میتونید آپلود کنید.
    موفق باشید

Junior Member

من فکر می کردم مدارک باید در بخش ثبت نام آپلود بشه الان متوجه شدم که در ادامه و بعد از درخواست امکان اتچ کردن ریزنمرات وجود داره. ممنونم.
    ویرایش توسط Natasha9 : September 2nd, 2019 در ساعت 09:57 PM

Junior Member Keiv4n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Engineering - NTHU

سلام من تازه فارغ التحصیل شدم و الان تو فورجه یکساله سربازی ام. خواستم بدونم اگه من تعهد روزانم رو بخرم، دانشگاه به من ریزنمره رسمی میده ولی دانشنامه رو نمیده. خواستم بدونم میشه بدون دانشنامه، ریزنمره رسمی رو میشه از طریق وزارت علوم تائید کرد؟ چون به مهر دادگستری و وزارت خارجه نیاز دارم میگم.

مرسی.

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Keiv4n نمایش پست ها
    سلام من تازه فارغ التحصیل شدم و الان تو فورجه یکساله سربازی ام. خواستم بدونم اگه من تعهد روزانم رو بخرم، دانشگاه به من ریزنمره رسمی میده ولی دانشنامه رو نمیده. خواستم بدونم میشه بدون دانشنامه، ریزنمره رسمی رو میشه از طریق وزارت علوم تائید کرد؟ چون به مهر دادگستری و وزارت خارجه نیاز دارم میگم.

مرسی.
    فکر کنم مشکلی پیش نیاد
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member

سلام دوستان.
    کسی میدونه در صورتیکه تو کارشناسی ترم آخر تمدید پایان نامه داشتم و یکسال از زمان اخذ واحد پایان نامه طول کشید تا دفاع کنم باید تعداد واحد اخذ شده اون ترم رو تو سامانه سجاد 0 بزنم یا همون تعداد واحد پایان نامه(3 واحد)؟ خود دانشگاه کارشناسیم اون ترم آخر رو ترم حساب نکرده، تو ریزنمرات نیست و تو مدرک موقت هم واسه تعهد حسابش نکرده ولی چون تو سجاد باید تاریخ شروع و پایان تحصیلو بزنم خودش خودکار اونم یه ترم حساب میکنه و وقتی وضعیت ترم رو «تمدید پایان نامه» انتخاب میکنم ازم تعداد واحد اخذ شده اون ترمو میخواد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)