صفحه 268 از 296 نخستنخست ... 168218258259260261262263264265266267268269270271272273274275276277278 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,671 تا 2,680 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideh1980 نمایش پست ها
    نه من هنوز پست نکردم درواقع تو‌سایت نوشته مدارک شما در حال بررسی است و اجازه پست ندادن.منظور منم همینه که چه مدت بررسی تو وزارتخانه طول می‌کشه حدودا؟!
    من یه استادی ازم گواهی لیسانس فوق و دکترامو خواسته حالا برای که وزارت خارجه گفتن که باید لیسانسم تایید بشه.اون دوتای دیگه موردی ندارن.
    میشه بدون اینکه سایت اجازه پست بده من مدرکمو ببرم تایید کنم؟
    من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

1. اون استاد ازتون خواسته گواهی رسمی لیسانس رو بهشون بدید ؟! یعنی اگه همون مدرک رو بدید مترجم ترجمه کنه (با مهر خود مترجم و بدون نیاز به مهر دادگستری و وزارت خارجه که پیش نیازشون مهر و تایید وزارت علومه) و برای استاد بفرستید مشکلی پیش میاد ؟! من بعید میدونم مشکلی باشه در این زمینه....ولی چک کنید این مورد رو . هرچند الان شما دیگه مدرک رو اپلود کردی توی سایت وزارت علوم و کارهاشو درای انجام میدی و بهتره دیگه رسمی ترجمه کنید. ولی شاید از همون اول هم نیازی به این پروسه نبود و همون مهر مترجم برای استادتون کفیات میکرد (عرض کردم شاید، چون خیلی از دانشگاه ها و استادها به مدارک تایید شده با تمامی مهرها نیاز دارند)
    2. تا اونجایی که میدونم شما باید اون اجازه پست رو توی سایت ببینید و بعدش میتونید حضوری مدرک رو ببرید برای تایید. تا اون مرحله شما نمیتونید کاری بکنید فعلا
    3. میتونید یه تماس بگیرید و یه سوالی بکنید که خیالتون راحت بشه
    4. من بعید میدونم خیلی طول بکشه این مورد. اون ده روزی که میگید ده روز کاری بوده ؟ بعید میدونم بیشتر از 15 تا 20 روز کاری این مرحله طول بکشه. ولی بازم میتونید بپرسید که خیالتون راحت شه

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

1. اون استاد ازتون خواسته گواهی رسمی لیسانس رو بهشون بدید ؟! یعنی اگه همون مدرک رو بدید مترجم ترجمه کنه (با مهر خود مترجم و بدون نیاز به مهر دادگستری و وزارت خارجه که پیش نیازشون مهر و تایید وزارت علومه) و برای استاد بفرستید مشکلی پیش میاد ؟! من بعید میدونم مشکلی باشه در این زمینه....ولی چک کنید این مورد رو . هرچند الان شما دیگه مدرک رو اپلود کردی توی سایت وزارت علوم و کارهاشو درای انجام میدی و بهتره دیگه رسمی ترجمه کنید. ولی شاید از همون اول هم نیازی به این پروسه نبود و همون مهر مترجم برای استادتون کفیات میکرد (عرض کردم شاید، چون خیلی از دانشگاه ها و استادها به مدارک تایید شده با تمامی مهرها نیاز دارند)
    2. تا اونجایی که میدونم شما باید اون اجازه پست رو توی سایت ببینید و بعدش میتونید حضوری مدرک رو ببرید برای تایید. تا اون مرحله شما نمیتونید کاری بکنید فعلا
    3. میتونید یه تماس بگیرید و یه سوالی بکنید که خیالتون راحت بشه
    4. من بعید میدونم خیلی طول بکشه این مورد. اون ده روزی که میگید ده روز کاری بوده ؟ بعید میدونم بیشتر از 15 تا 20 روز کاری این مرحله طول بکشه. ولی بازم میتونید بپرسید که خیالتون راحت شه

موفق باشید
    ممنونم از تون آقا علی که با صبر و حوصله پاسخ میدید
    راستش استاد نگفتن که مهر وزارت خارجه و اینا داشته باشه خودم برا محکم کاری اینکار رو می‌خوام انجام. اون ده روز هم ده روزکاری نیست هفت هشت روز کاریه.حالا دیگه منتظر میمونم ببینم چی میشه؟!
    بازم ازتون تشکر میکنم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideh1980 نمایش پست ها
    ممنونم از تون آقا علی که با صبر و حوصله پاسخ میدید
    راستش استاد نگفتن که مهر وزارت خارجه و اینا داشته باشه خودم برا محکم کاری اینکار رو می‌خوام انجام. اون ده روز هم ده روزکاری نیست هفت هشت روز کاریه.حالا دیگه منتظر میمونم ببینم چی میشه؟!
    بازم ازتون تشکر میکنم

خواهش میکنم

پس احتمالا اصلا نیازی به این کار نبوده ولی همونطور که گفتین بهتره قبل از خروج از کشور یه بار این کار رو انجام بدید که خیالتون راحت باشه
    چون نهایتا ممکنه نیازتون بشه
    هفت روز کاری هم زمان زیادی نیست. فکر میکنم منتظر بمونید بهترین کاریه که میشه کرد
    هرچند بازم میگم میتونید تماس بگیرید و پیگیر باشید ولی قاعدتا باید توی هفته های اتی بهتون خبری داده بشه و استتوس پروفایلتون تغییر کنه

موفق باشید

سلام
    امروز از طرف وزارت علوم پیام داده بودند که میتونم مدارکمو برای تایید پست کنم حالا یه سوال دارم فقط دانشنامه رو پست کنم یا ریزنمرات رو هم باید ارسال کنم

Junior Member

سلام دوستان
    من از طریق کاریابی مدرک لیسانس و ارشدم رو آزاد کردم. دانشگاه توی دانشنامه خودش ترجمه کرده (یعنی هم فارسی داره و هم لاتین) ریز نمرات رسمی لاتین هم دادن
    ایا من باید بازم اینا رو ببرم وزارت خونه و تاییدشون کنم و بعد بدم دارالترجمه(چون که یه دارالترجمه می گفت که ترجمه دانشگاه قبول نیست)
    یا فقط بدم به وزارت خونه برای تایید یا اصلا هیچ کدومش لازم نیست
    ممنون میشم پروسش رو توضیح بدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی صنایع

با سلام خدمت همه دوستان.
    من کارشناسی روزانه دانشگاه دولتی بودم... و چندروز پیش موفق شدم تاییدات لازم برای دانشنامه ام رو از سامانه امور دانشجویان وزارت علوم دریافت کنم.
    من بلافاصله بعد از اتمام کارشناسیم، ارشد قبول شدم. و بعد از دفاع ارشد، در یک کاریابی ثبتنام کردم. مدرک کارشناسیم بیشتر از 6 ماه در کاریابی موند و من از کاریابی خواستم که یک نامه عدم اشتغال برای اداره کار بنویسه. اون نامه رو به اداره کار بردم و اداره کار یک نامه به دانشگاه کارشناسیم زد مبنی بر اینکه دریافت مدرک بلامانع هست.
    بعد رفتم اموزش دانشگاه و دانشنامه و ریزنمرات اصلی ام رو گرفتم. تمام امضاهای لازم رو گرفتم و این فرایند یکم طول کشید. چون امضای اولیه دانشنامه باید در تهران انجام میشد و مسئول آموزش لطف کرد و دانشنامه منو برد تهران. تا اینجا یه مهر و امضا و یه تمبر پشت دانشنامه زده شد از طرف وزارت علوم).

بعد باید اسکن پشت و رو دانشنامه+اسکن ریزنمرات اصلی+اسکن نامه صندوق رفاه دانشگاه مبنی بر عدم بدهی+نامه عدم کاریابی اداره کار رو در سامانه به ادرس :
    http://mad.saorg.ir/EDUS/Default.asp...2fDefualt.aspx
    اپلود کردم.
    مقطع اصلی رو کارشناسی انتخاب کردم. (فقط اینجا یه اشتباه کوچولو کردم....مسئول اموزش راهنمایی ناقصی کرده بود...گفت که ریزنمرات اصلیت که امضاهای مدیرگروه و رییس دانشکده و. ... رو داره، قابل ترجمه است!! و من در سایت بالا فقط تیک دریافت دانشنامه رو زدم . و مبلغ 23 تومن پرداخت انلاین کردم. درصورتیکه بچه ها همینجا گفته بودن مبلغ 40 ازشون کم شده)...

بعد از اپلود و پرداخت ، به اموزش دانشگاه خبر دادم که مدارکم رو در سایت تایید کنه و شما باید پیگیر باشید.
    بعد سامانه بعد از 10 روز مدارکم رو تایید کرد و به من یه تاریخ داد که مدارکم رو پست کنم...
    من هم ناچارا دانشنامه ام رو فقط پست کردم. (مبلغ پست 37 بود و حاوی دوتا پاکت بود. پاکت اصلی حاوی دانشنامه و پاکت دوم جهت ارسال دانشنامه به دانشجو توسط سازمان...پاکت دوم هم خالی البته با درج ادرس ها)
    درست بعد از یک هفته دانشنامه ام رسید درب منزل!! و دانشنامه یه مهر و امضای دیگه خورده بود.
    و واقعا خوشحال شدم!!! چون خیلی استرس داشتم.
    گفتم تجربه مو با شما درمیون بذارم.

درضمن گمون کنم باید همین روند رو دوباره انجام بدم واسه تایید ریزنمراتم

Junior Member

سلام
    کسی شماره تلفن مسئول این سامانه رو داره؟
    من الان دانشجوی ارشدم و میخوام مدارک لیسانسم رو تایید کنم، سوالم اینه که اصلا مدرکی رو برای مشخص نمودن وضیعت نظام وظیفم باید تو این سامانه آپلود کنم یا نه، چون من الان دارم از معافیت تحصیلی استفاده کنم. یا اینکه در صفحه اول سامانه انتخاب گزینه " وضعیت اشتغال: شاغل به تحصیل" کافیه

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_sx نمایش پست ها
    سلام
    کسی شماره تلفن مسئول این سامانه رو داره؟
    من الان دانشجوی ارشدم و میخوام مدارک لیسانسم رو تایید کنم، سوالم اینه که اصلا مدرکی رو برای مشخص نمودن وضیعت نظام وظیفم باید تو این سامانه آپلود کنم یا نه، چون من الان دارم از معافیت تحصیلی استفاده کنم. یا اینکه در صفحه اول سامانه انتخاب گزینه " وضعیت اشتغال: شاغل به تحصیل" کافیه
    خانم علي پور
    96664311
    دفتر امور دانشجويان داخل
    آقاي آقاميري
    96664324
    معاون اداره حمايت و پشتيباني دانشجويي - نظام وظيفه داخل کشور
    خانم جهان بين
    96664120
    کارشناس امور موارد خاص
    خانم رباط جزي
    96664313
    رئيس اداره خدمات آموزشي، سامانه سجاد
    خانم عمادي
    96664314
    کارشناس اداره حمايت و پشتيباني
    آقاي صيدمرادي
    96664321
    کارشناس تائيد مدارک، ترجه مدارک جهت دانشگاه هاي خارج از کشور
    خانم قويدل
    96664366
    کارشناس تائيد مدارک، ترجه مدارک جهت دانشگاه هاي خارج از کشور
    خانم محمدي قهي
    96664318
    کارشناس انتقال خارج به داخل
    خانم رجبي 96664315 كارشناس مهماني داخل و طرح
    خانم فيروزي
    966643323
    کارشناس کميسيون موارد خاص

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

تو اون سایتشون نوشتن در صورت امکان اصلا نیاین سازمان و پستی کارهاتون رو انجام بدین و از طرفی کارشون رو انجام نمیدن و زنگ هم میزنی بر نمیدارن .عملا گوسی رو قطع میکنن.با این نظم و اون تنبلی کارمند هاشون فک کنم کارمون به 3 ماه بکشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد برق کنترل غیرانتفاعی پیام گلپایگان

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    تو اون سایتشون نوشتن در صورت امکان اصلا نیاین سازمان و پستی کارهاتون رو انجام بدین و از طرفی کارشون رو انجام نمیدن و زنگ هم میزنی بر نمیدارن .عملا گوسی رو قطع میکنن.با این نظم و اون تنبلی کارمند هاشون فک کنم کارمون به 3 ماه بکشه.
    سلام دوست عزیز من مدارکم را قبل از عید حدودا ۲۰ در سامانه آپلود کردم بعد از تایید دانشگاه ها بعد از سه روز برام تاریخ زدن که میتونم ارسال کنم روز ۲۸ برام تاریخ زدن اما من دیدم قبل از عید هست نفرستادم. روز ۵-۶ فروردین رفتم پست سیستم قطع بود چون تازه سال شروع شده بود مشکلات با سازمان داشتن که کفتن فردا بیا اول وقت میفرستیم مجبور شدم فردا برم و حدودا ده دقیقه تو پست کار داشتم خودم قبلا مدارک رو در پوشه گذاشته بودم که خراب نشه و بهشون تحویل دادم دقیق یادم نیست اما ده روز بعد مدارک از پست رسید و همه سالم و مهر شده به دستم رسید زمان زیادی نبرد. شاید کمتر از ۲۰ روز کل پروسه تون اگر مشکلی نداشته باشه انجام بشه
    من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)