صفحه 269 از 296 نخستنخست ... 169219259260261262263264265266267268269270271272273274275276277278279 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,681 تا 2,690 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط rana1370 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من مدارکم را قبل از عید حدودا ۲۰ در سامانه آپلود کردم بعد از تایید دانشگاه ها بعد از سه روز برام تاریخ زدن که میتونم ارسال کنم روز ۲۸ برام تاریخ زدن اما من دیدم قبل از عید هست نفرستادم. روز ۵-۶ فروردین رفتم پست سیستم قطع بود چون تازه سال شروع شده بود مشکلات با سازمان داشتن که کفتن فردا بیا اول وقت میفرستیم مجبور شدم فردا برم و حدودا ده دقیقه تو پست کار داشتم خودم قبلا مدارک رو در پوشه گذاشته بودم که خراب نشه و بهشون تحویل دادم دقیق یادم نیست اما ده روز بعد مدارک از پست رسید و همه سالم و مهر شده به دستم رسید زمان زیادی نبرد. شاید کمتر از ۲۰ روز کل پروسه تون اگر مشکلی نداشته باشه انجام بشه
    پس پستی میرسه 10 روزه و نیاز نیست برم تهران درسته؟ به امید خدا که اوکی بشه.راستی رو پوشه پستی هر دو تاش باید ادرس مقصد و مبدا نوشته بشه؟ ممنون

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

سلام
    میخام مدرکمو از طریق پرداخت هزینه ازاد کنم. کارشناسی روزانه دانشگاه ارومیه هستم. رفتم دانشگاه و گفتن اول سامانه تایید مدارک وزارت علوم رو باید پر کنیم. چند تا سوال دارم. درخواست تغییر به منطقه یک یعنی چی(منطقه سه هستم). یه جا نوشته توی سامانه که پیوست ریزنمرات/ مدارک تحصیلی رو اپلود کنید دانشگاه به من فقط مدرک موقت داده. میشه همون رو اپلود کنم؟
    و انصرافی ارشد روزانه دانشگاه کردستان هستم و یه واحد هم نگذروندم(ثبت نام کردم بعد مرخصی گرفتم بعدش هم انصراف دادم) باید اونو هم در سامانه اضافه کنم و لغو تعهد کنم.
    ویرایش توسط pitbullirani : May 1st, 2018 در ساعت 04:51 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد برق کنترل غیرانتفاعی پیام گلپایگان

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    پس پستی میرسه 10 روزه و نیاز نیست برم تهران درسته؟ به امید خدا که اوکی بشه.راستی رو پوشه پستی هر دو تاش باید ادرس مقصد و مبدا نوشته بشه؟ ممنون
    ممکنه از ده روز یکم بیشتر بشه، اگر عجله دارین یا نگران مدارکتون هستین و ترجیح میدین کارتون رو خودتون انجام بدین برین تهران نصف روزه کارتون انجام میشه، اما اگر عجله ندارین و ممکنه یکی دو روز دیر بشه براتون مشکلی بوجود نمیاره با پست بفرستین اکثر دوستان عجله داشتن و خودشون رفتن تهران اما من زمان رفتن به تهران رو نداشتم و برام سخت بود و زمان زیادی داشتم برای همین با خیال راحت پست کردم. بله روی هر دو باید مبدا و مقصد نوشته بشه خود مسیولش براتون کامل توضیح میده. به توجه به شرایط خودتون ببینین با پست بفرستین بهتره یا تهران برین
    من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rana1370 نمایش پست ها
    ممکنه از ده روز یکم بیشتر بشه، اگر عجله دارین یا نگران مدارکتون هستین و ترجیح میدین کارتون رو خودتون انجام بدین برین تهران نصف روزه کارتون انجام میشه، اما اگر عجله ندارین و ممکنه یکی دو روز دیر بشه براتون مشکلی بوجود نمیاره با پست بفرستین اکثر دوستان عجله داشتن و خودشون رفتن تهران اما من زمان رفتن به تهران رو نداشتم و برام سخت بود و زمان زیادی داشتم برای همین با خیال راحت پست کردم. بله روی هر دو باید مبدا و مقصد نوشته بشه خود مسیولش براتون کامل توضیح میده. به توجه به شرایط خودتون ببینین با پست بفرستین بهتره یا تهران برین
    سلام ببخشید من یه سوال دارم.مدارکم رو ۳روز پیش از طریق پست فرستادم و ادرس گیرنده رو طبق اون چیزی که توی سایت سازمان بود نوشتم.تهران منطقه پستی ۱۴ سازمان امور دانشجویان.و بدون کد پستی.اخه تاکید شده بود که همینو فقط بنویسم.الان هرچی کد رهگیری که پست بهم داده رو میزنم میگه اطلاعات مرسوله در دسترس نیست.خیلی میترسم که نکنه مدارکم گم شده باشه.شما هم همین آدرس رو نوشتین؟

Junior Member

سلام دوستان،
    مدارک منو نمایندگی تو سامانه ی تاک تایید کرده ولی با کد رهگیری ای که مدارکم باهاش تایید شده نمی تونم از قسمت بررسی صحت مدارک چیزی واسه چاپ کردن پیدا کنم.و خطای "کد رهگیری مورد نظر معتبر نمی باشد" میده.
    1) آیا کسی همچین مشکلی داشته؟
    2) با توجه به مصوبه ي جديد و اينكه از بهمن ماه هيچ مهري (كه شامل كد رهگيري بود) از طرف نمايندگي بر روي دانشنامه و ريز نمرات زده نمي شود، کسی میدونه موقع رجوع به وزارت علوم کدوم كد رهگيري رو باید نشون داد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL/ MA

سلام دوستان
    من بخش های مختلف سایت رو پر می کنم و مدارک رو هم در بخش مربوط به خودش آپلود می کنم. می خوام بپرسم بخش مدرک اصلی رو باید حتما پر کنیم؟ یا همون ارشد و کارشناسی رو پر کنم کافیه؟
    چون به محض اینکه بخش مدرک اصلی رو پر می کنم، همۀ بخش ها غیر فعال میشه و مینویسه مقاطع پایین تر رو نمی تونید وارد کنید. می شه لطفا راهنمایی کنید؟ ممنون

Junior Member

سلام.من سوالی داشتم اما چون دقیق نفهمیدم کجا باید پرسید اینجا مطرح میکنم. ببخشید.
    من دوبار کارشناسی خوندم. در رشته دوم که با اون قصد دارم اپلای کنم تعدادی از واحد ها از رشته اول معادل سازی شده و با حرف Cr درکارنامه ثبت شده. و به همین علت لیسانس دومم کلا در چهار ترم و دوسال تموم شد. حالا سوالم اینه. این دوساله تموم کردن لیسانس مشکلی برام ایجاد نمیکنه؟ نمیپرسن قضیه چیه؟
    ممنون اگه جواب بدین. خیلی لازم دارم.

Junior Member

سلام، من ان شالله میخوام دانشنامه و ریز نمرات کاردانی و کارشناسی و ارشدم را که هر سه را از دانشگاه غیرانتفاعی گرفتم در سامانه تائید مدارک آپلود کنم و هیچ گونه وامی نگرفتم و بدهی نداشتم که به من دانشنامه دادند. آیا با این حال باید نامه ای از امور مالی یا صندوق رفاه دانشگاه مبنی بر عدم بدهی هم به همراه مدارکم آپلود کنم؟

Junior Member

فرایند آزاد کردن مدرک کارشناسی و ارشد حدودا چقدر زمان نیاز داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد الکترونیک دانشگاه شهید بهشتی

سلام به همه دوستان عزیز، من قسمت ارسال پاکت دوم را متوجه نمی شم،
    آیا باید پاکت دوم داخل پاکت اول قرار بگیرد یا نه؟ روی پاکت دوم چی باید بنویسیم؟اگر فرستنده امور دانشجویان و گیرنده خودمون باشیم، چطوری باید بره تهران؟
    ممنون میشم اگر پاسخ را می دانید، راهنمایی کنید. تشکر
    Never say Never

برای رسیدن به "هدف" باید از مرز خستگی گذشت،باید نیرومندتر از توان خود بود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)