صفحه 271 از 296 نخستنخست ... 171221261262263264265266267268269270271272273274275276277278279280281 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,701 تا 2,710 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

سلام!

من از خیلی‌ها شنیدم که بعد از سه روز، سامانه اجازه‌ی پست مدارک رو بهشون داده. مرتبه‌ی اولی که من برای تایید مدارک اقدام کردم، شاید در حدود ۱۰ روز طول کشید تا اجازه‌ی پست دادند. الان دفعه‌ی دومه اقدام می‌کنم و با امروز ۵ روز از زمان آپلود مدارک گذشته. جالبه که دانشگاه همون روز اول تایید رو انجام داده و در این مدت منتظر بررسی در اداره‌ی امور دانشجویانم!

کسی تجربه‌ی مشابهی داشته؟ می‌دونه چطور میشه این موضوع رو پیگیری کرد که زودتر تایید کنند؟ اگر کسی شماره‌ی تلفنی هم داره ممنون میشم در پیغام خصوصی برام بفرسته.

نقل قول نوشته اصلی توسط redbird نمایش پست ها
    سلام!

من از خیلی‌ها شنیدم که بعد از سه روز، سامانه اجازه‌ی پست مدارک رو بهشون داده. مرتبه‌ی اولی که من برای تایید مدارک اقدام کردم، شاید در حدود ۱۰ روز طول کشید تا اجازه‌ی پست دادند. الان دفعه‌ی دومه اقدام می‌کنم و با امروز ۵ روز از زمان آپلود مدارک گذشته. جالبه که دانشگاه همون روز اول تایید رو انجام داده و در این مدت منتظر بررسی در اداره‌ی امور دانشجویانم!

کسی تجربه‌ی مشابهی داشته؟ می‌دونه چطور میشه این موضوع رو پیگیری کرد که زودتر تایید کنند؟ اگر کسی شماره‌ی تلفنی هم داره ممنون میشم در پیغام خصوصی برام بفرسته.
    خب من تماس گرفتم و پاسخی که دادند رو خدمت دوستان میگم شاید به درد کسی بخوره.
    پاسخ دادند که اگر عجله داری بیا! توضیح دادم که هنوز وقت پست/مراجعه به من نداده و گفتند که اگر دانشگاه تایید کرده، مشکلی نیست و می‌تونی حضوری بری طبقه‌ی سوم (آقای مرادی) و تایید مدارکت رو انجام بدی. یک نکته‌ی جالب دیگه اینکه زمانی که به شما وقت پست/مراجعه میده، میگه برای مراجعه حضوری بین ۸:۳۰ الی ۱۱:۳۰ روزهای شنبه تا چهارشنبه مراجعه کنید. ولی پشت تلفن به من گفتند ما تا ساعت ۳ هستیم و می‌تونی بیای برای تایید مدرک. حالا دیگه خدا می‌دونه بعد از ساعت ۱۱:۳۰ هم کار رو انجام میدن یا خیر.

Junior Member

دوستان من 2 تا سوال داشتم:

1. چقدر طول میکشه سازمان امور دانشجویان توی سامانه سجاد لغو تعهد آموزش رایگان رو تایید کنه (بعد از تایید دانشگاه)؟
    2. و سوال دوم اینکه مسئول دانشگاه به من گفت بعد از تایید سازمان امور دانشجویان، من میتونم یه نامه لغو تعهد پرینت بگیرم از سامانه سجاد (portal.saorg.ir - لغو تعهد آموزش رایگان) و با اون برم دانشگاه و مدارکم رو بگیرم... با این حساب قضیه این تهران رفتن و پست مدارک که بقیه دوستان میگفتن چی هستش؟ آیا باید بعد از گرفتن دانشنامه و ریز نمرات از دانشگاه مدارک رو ببریم تهران؟

ممنون از وقتی که میذارین
    ویرایش توسط fox2 : June 13th, 2018 در ساعت 12:33 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL

سلام دوستان کسی می دونه اگر در تاریخی که سامانه گفته نتونیم بریم پست چطور میشه؟ آیا می تونم یک روز دیگه برم پست و بفرستم؟ من امروز نمی تونستم برم و فردا و پس فردا هم تعطیله. بنظرتون مشکلی پیش میاد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط RahaCanada نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی می دونه اگر در تاریخی که سامانه گفته نتونیم بریم پست چطور میشه؟ آیا می تونم یک روز دیگه برم پست و بفرستم؟ من امروز نمی تونستم برم و فردا و پس فردا هم تعطیله. بنظرتون مشکلی پیش میاد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام!
    من نظر خودم رو میگم. شما در تصمیم‌گیری صاحب اختیارید.

خیر، برای چنین فاصله‌ی کوتاهی مشکلی پیش نمیاد. به عنوان مثال پست ۲۶۸۰ همین تاپیک رو در این لینک نگاه کنید؛ توضیح دادن که به تعطیلات عید نوروز خورده بودند و مشکلی براشون پیش نیومده.

موید باشید.

Junior Member

سلام دوستان عزیز

ممنون می شوم اگر اطلاعی دارید، پاسخ سوالم را بدهید:

فارغ‌التحصیل ارشد مدیریت تکنولوژی دانشگاه تهران هستم، می خواهم مدرک ارشدم را ترجمه کنم، گفته اند که باید ابتدا در سامانه تایید مدارک دانشجویی، بارگزاریشان کنم، آنگاه پس از تایید، می توانم ترجمه شان کنم.

حال مشکلی که به آن برخورده ام این است داخل سامانه تایید مدارک، قسمتی که باید نام رشته را از لیست انتخاب کنیم، اسم همه رشته های دانشگاهی هست، به جز رشته مدیریت تکنولوژی!

از دوستانی که تجربه مشابه داشته اند و یا اطلاع دارند که چگونه می توان مشکل را برطرف کرد، خواهش می کنم که راهنمایی ام نمایند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط RahaCanada نمایش پست ها
    زیرفرمی که تاریخ ارسال رو نوشته گفته شده که درهرتاریخی بعد از تاریخ فوق میتونین مراجعه کنین، برای همین قاعدتا نباید مشکلی باشه

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tazhib نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

ممنون می شوم اگر اطلاعی دارید، پاسخ سوالم را بدهید:

فارغ‌التحصیل ارشد مدیریت تکنولوژی دانشگاه تهران هستم، می خواهم مدرک ارشدم را ترجمه کنم، گفته اند که باید ابتدا در سامانه تایید مدارک دانشجویی، بارگزاریشان کنم، آنگاه پس از تایید، می توانم ترجمه شان کنم.

حال مشکلی که به آن برخورده ام این است داخل سامانه تایید مدارک، قسمتی که باید نام رشته را از لیست انتخاب کنیم، اسم همه رشته های دانشگاهی هست، به جز رشته مدیریت تکنولوژی!

از دوستانی که تجربه مشابه داشته اند و یا اطلاع دارند که چگونه می توان مشکل را برطرف کرد، خواهش می کنم که راهنمایی ام نمایند؟
    با سازمان امور دانشجویی تماس بگیرید

Junior Member

Angry پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

دوستان من مدارک رو 3 هفته هست اپلود کردم در سایت
    کارشناسیم دو روزه تایید شد
    ولی ارشدم هنوز بررسی نشده
    هر چی توی سایت پیام میدم که مدارکم رو بررسی کنید هیچ اتفاقی نمی افته
    شماره تلفن داره زنگ بزنم ؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mosipishi نمایش پست ها
    دوستان من مدارک رو 3 هفته هست اپلود کردم در سایت
    کارشناسیم دو روزه تایید شد
    ولی ارشدم هنوز بررسی نشده
    هر چی توی سایت پیام میدم که مدارکم رو بررسی کنید هیچ اتفاقی نمی افته
    شماره تلفن داره زنگ بزنم ؟
    شنیدم سیستمشون یه مشکلی داشته اخیرا
    اگر مدارکتون رو دانشگاه تایید کرده
    و شما هم عجله دارید
    حضوری برید سازمان امور دانشجویی - (م فردوسی، خ انقلاب)
    سریع براتون مهر میزنن و آماده ترجمه است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)