صفحه 283 از 296 نخستنخست ... 183233273274275276277278279280281282283284285286287288289290291292293 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,821 تا 2,830 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

سلام دوستان. دانشنامه و ریز نمرات من توی سایت به تایید دانشگاه پیام نور مرکز رسیده بوده و تا الان حدود دو هفته میگذره که وضعیت روال در حال بررسی توسط سازمان دانشجویان داخل است. این طولانی شدن طبیعیه یا باید حضورا به ساختمان سازمان مراجعه کنم؟ لطفا راهنمایی کنید ممنونم

Junior Member

کسی اطلاع داره در حال حاضر به صورت حضوری مدارک رو تایید میکنند؟

زمان خیلی زیادی ندارم تا دد لاین دانشگاه ها. باید سریع مدارک رو بدم برای ترجمه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    طراحی شهری دانشگاه شیراز

بله حضوری تایید میکنند.

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد نحوه رسیدگی و مهر کردن دانشنامه در وزارت علوم (شهرک غرب)

سلام دوستان میشه لطفا به من کمک کنید؟؟ من کمی گیج شدم. من مدرک کارشناسی و ارشدمو گرفتم هم ریز نمرات هم دانشنامه هم گواهی قبولی در کنکور هم مدرک دال بر انجام تعهد. کارشناسی دانشگاه دولتی بودم و ارشد دانشگاه غیر انتفاعی. همه مدارکمو تو سایت وزارت علوم آپلود کردم و هزینه هم انلاین پرداخت کردم منتظر تاییدم. مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی و ریز نمرات هم از دبیرستان و اموزش پرورش منطقه با انجام روال پیشخوان گرفتم. زمانی که وزارت علوم تایید بده باید چی کار کنم؟ دیگه قابل ترجمه است مدرکم ببرم دارالترجمه؟ یا باید ببرم خیابان موسوی تایید کنن باز یا باید ببرم وزارت علوم تو شهرک. کاملا گیج شدم ممنون میشم کمکم کنید

دوستان من حدود 20 روز مدارکم رو در
    سامانه تایید مدارک وزارت علوم آپلود و پول رو واریز کردم که دانشگاه هم یک روزه تایید کرده ولی هنوز هیچ خبری از زمان اعلام پست نشده و نوشته در حال بررسی
    در اداره كل امور دانشجويان داخل!
    چقدر باید منتظر بمونم؟ تلفن هم که نداره زنگ بزنیم.؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر- تبریز

سلام طبق مطالبی که خوندم نتیجه زیر رو گرفتم ممنون میشم بگید درست ه یا نه؟
    من مدارک دانشگاهیم رو چه کارشناسی و چه ارشد و همچنین ریزنمرات رو از دانشگاه ها گرفتم. الان باید تو سامانه تایید مدرک ثبت نام کنم و مدارک رو آپلود کنم و منتظر تایید مدارک از طرف دانشگاه های مبدا باشم. بعد از تایید اونا برای اینکه کارم زود تموم بشه مدارک رو به جای پست، دستی ببرم مهر کنن و تمام. ؟؟؟؟؟
    ثبت نام در سامانه و تایید دانشگاه ها ضررویه و نمیشه فقط حضوری برد تهران و باید مدارک آپلود بشه اول کار.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ms.c in Applied Mechanics

سلام
    سامانه تایید مدارک برای ترجمه http://mad.saorg.ir/ هستش؟ این پولی که برای ثبت درخواست میگیرن واسه چیه؟

سلام.کسی از دوستای عزیز میدونه سوالاتی که تو سایت میزنیم موقع درخواست تایید،مثل اینکه شاغلید یه نه،و اینکه کدوم کشور میرید و چرا میرید،آیا مهمن؟مثلا بزنم ترکیه کاری،بعد برم استرالیا تحصیلی مشکلی میشه؟اصلا مهمه؟
    ممنون

Junior Member

من مدرک کارشناسی و ریز نمرات رو می خواستم بدم تایید برای ترجمه. تو سایت mad.saorg نوشته فارغ التحصیلان پیام نور برای تایید مدارکشون از طریق سایت portal.saorg اقدام کنن اینم لینکش:
    http://mad.saorg.ir/EDUS/Files/STFileNew.pdf

که این کار رو انجام دادم و هزینه 40 هزار تومان رو هم پرداخت کردم. البته برای مدرک ارشدم (دانشگاه روزانه) از طریق سایت mad.saorg اقدام کردم و هزینه اونرو هم پرداخت کردم. در مورد مدرک ارشدم جوابش اومده که مدارک رو پست کنم به سازمان طبق روال معمول اما در مورد مدارک کارشناسی که از دانشگاه پیام نور بودن سایت portal.saorg یک فایل pdf فرستاده که داخلش تصویر مدارک کارشناسیم رو گذاشته و نوشته امضا و مهر این مدارک مورد تایید سازمان امور دانشجویان هستش. سوال اینجاست که حالا که وقت تعیین کردن برای ارسال مدارک ارشدم آیا باید مدارک کارشناسی پیام نور رو هم بهمراه این مدارک داخل پاکت ارسال کنم به آدرس سازمان یا اصلا نیازی نیست؟ یا باید حضوری برم برای مهر مدارم کارشناسی؟ نکته اینکه من مدارک کارشناسیم رو برای تایید اصلا به پیام نور مرکزی تهران نبردم چون اصلا چنین چیزی نخواسته بودن!!

لطفا یکی که موفق شده با سازمان امور دانشجویان تماس تلفنی داشته باشه اینجا شماره تماس رو بگذاره!!!

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

Junior Member

من مدرک کارشناسی و ریز نمرات رو می خوام بدم تایید برای ترجمه. تو سایت mad.saorg نوشته فارغ التحصیلان پیام نور برای تایید مدارکشون از طریق سایت portal.saorg اقدام کنن که این کار رو انجام دادم و هزینه 40 هزار تومان رو هم پرداخت کردم. البته برای مدرک ارشدم (دانشگاه روزانه) همچنان از طریق سایت mad.saorg اقدام کردم و هزینه اونرو هم پرداخت کردم. در مورد مدرک ارشدم جوابش اومده که مدارک رو پست کنم به سازمان طبق روال معمول اما در مورد مدارک کارشناسی که از دانشگاه پیام نور بودن سایت portal.saorg یک فایل pdf فرستاده که داخلش تصویر مدارک کارشناسیم رو گذاشته و نوشته امضا و مهر این مدارک مورد تایید سازمان امور دانشجویان هستش. سوال اینجاست که حالا که وقت تعیین کردن برای ارسال مدارک ارشدم آیا باید مدارک کارشناسی پیام نور رو هم بهمراه این مدارک داخل پاکت ارسال کنم به آدرس سازمان یا اصلا نیازی نیست؟ یا باید حضوری برم برای مهر مدارم کارشناسی؟ آیا باید مدرک کارشناسیم رو اینبار در سایت mad.saorg بارگذاری کنم و درخواست تایید بدم؟؟؟ نکته اینکه من مدارک کارشناسیم رو برای تایید اصلا به پیام نور مرکزی تهران نبردم چون اصلا چنین چیزی نخواسته بودن!!

لطفا یکی که موفق شده با سازمان امور دانشجویان تماس تلفنی داشته باشه اینجا شماره تماس رو بزاره که کمک بزرگیه!!!

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)