صفحه 284 از 296 نخستنخست ... 184234274275276277278279280281282283284285286287288289290291292293294 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,831 تا 2,840 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

Junior Member ahmad747 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Safe66 نمایش پست ها
    من مدرک کارشناسی و ریز نمرات رو می خوام بدم تایید برای ترجمه. تو سایت mad.saorg نوشته فارغ التحصیلان پیام نور برای تایید مدارکشون از طریق سایت portal.saorg اقدام کنن که این کار رو انجام دادم و هزینه 40 هزار تومان رو هم پرداخت کردم. البته برای مدرک ارشدم (دانشگاه روزانه) همچنان از طریق سایت mad.saorg اقدام کردم و هزینه اونرو هم پرداخت کردم. در مورد مدرک ارشدم جوابش اومده که مدارک رو پست کنم به سازمان طبق روال معمول اما در مورد مدارک کارشناسی که از دانشگاه پیام نور بودن سایت portal.saorg یک فایل pdf فرستاده که داخلش تصویر مدارک کارشناسیم رو گذاشته و نوشته امضا و مهر این مدارک مورد تایید سازمان امور دانشجویان هستش. سوال اینجاست که حالا که وقت تعیین کردن برای ارسال مدارک ارشدم آیا باید مدارک کارشناسی پیام نور رو هم بهمراه این مدارک داخل پاکت ارسال کنم به آدرس سازمان یا اصلا نیازی نیست؟ یا باید حضوری برم برای مهر مدارم کارشناسی؟ آیا باید مدرک کارشناسیم رو اینبار در سایت mad.saorg بارگذاری کنم و درخواست تایید بدم؟؟؟ نکته اینکه من مدارک کارشناسیم رو برای تایید اصلا به پیام نور مرکزی تهران نبردم چون اصلا چنین چیزی نخواسته بودن!!

لطفا یکی که موفق شده با سازمان امور دانشجویان تماس تلفنی داشته باشه اینجا شماره تماس رو بزاره که کمک بزرگیه!!!

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    سلام دوست گرامی
    واقعیتش من تا حالا خودم تماس تلفنی با سازمان نداشتم،اما دوستانی بودن که زنگ زدن و اونها هم جواب دادن(البته فقط جواب دادن نه اینکه مشکلشون رو حل کرده باشن!!).توی دو لینک زیر که مربوط به سایت امور دانشجویان هست،چندین شماره تلفن (مربوط به بخش‌های مختلف) گذاشته شده.تک تک امتحانشون کنین بالاخره یکی جواب میدهدر ضمن اینا واسه خودشون یه قانونای خاصی دارن.مثلا فقط از ساعت ۲ تا ۳ بعد از ظهر جواب تلفن رو میدن یا... .شما انتظار نداشته باش اولین تماسی که برقرار کردی جواب بدن.تو ساعت‌های مختلف تماس بگیر.اینم لینک‌ها:

http://saorg.ir/SubSystem/Edari/PRel...kKAAAAAATBlAAu

http://saorg.ir/SubSystem/Edari/PRel...kKAAAAAATEAAAv

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad747 نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی
    واقعیتش من تا حالا خودم تماس تلفنی با سازمان نداشتم،اما دوستانی بودن که زنگ زدن و اونها هم جواب دادن(البته فقط جواب دادن نه اینکه مشکلشون رو حل کرده باشن!!).توی دو لینک زیر که مربوط به سایت امور دانشجویان هست،چندین شماره تلفن (مربوط به بخش‌های مختلف) گذاشته شده.تک تک امتحانشون کنین بالاخره یکی جواب میدهدر ضمن اینا واسه خودشون یه قانونای خاصی دارن.مثلا فقط از ساعت ۲ تا ۳ بعد از ظهر جواب تلفن رو میدن یا... .شما انتظار نداشته باش اولین تماسی که برقرار کردی جواب بدن.تو ساعت‌های مختلف تماس بگیر.اینم لینک‌ها:

http://saorg.ir/SubSystem/Edari/PRel...kKAAAAAATBlAAu

http://saorg.ir/SubSystem/Edari/PRel...kKAAAAAATEAAAv

موفق باشید

دوست عزیز متشکرم.
    شمارش تعداد تماس ها از دستم خارج شده. قبلا انقدر که به تلفن گویای سازمان زنگ میزدم و پشت خط به آهنگای انتظار گوش دادم الان می دونم هر کدوم از موزیک ها چقدر طول میکشه. ریتمشونم حفظم!!!
    بعد به این شماره ها هزاران بار زنگ زدم که تنها یک بار جواب دادن خیلیم عجله داشتن و گفتن با شماره دیگری تماس بگیرم. و اون شماره هم کسی جواب نداد. نگران شدم زنگ زدم حراست سازمان! امروز دیگه حراستشونم جواب نداد!! فقط امیدوارم حالشون خوب باشه!!

Junior Member

من مدرک کارشناسی و ریز نمرات رو می خوام بدم تایید برای ترجمه. تو سایت mad.saorg نوشته فارغ التحصیلان پیام نور برای تایید مدارکشون از طریق سایت portal.saorg اقدام کنن که این کار رو انجام دادم و هزینه 40 هزار تومان رو هم پرداخت کردم. البته برای مدرک ارشدم (دانشگاه روزانه) همچنان از طریق سایت mad.saorg اقدام کردم و هزینه اونرو هم پرداخت کردم. در مورد مدرک ارشدم جوابش اومده که مدارک رو پست کنم به سازمان طبق روال معمول اما در مورد مدارک کارشناسی که از دانشگاه پیام نور بودن سایت portal.saorg یک فایل pdf فرستاده که داخلش تصویر مدارک کارشناسیم رو گذاشته و نوشته امضا و مهر این مدارک مورد تایید سازمان امور دانشجویان هستش. سوال اینجاست که حالا که وقت تعیین کردن برای ارسال مدارک ارشدم آیا باید مدارک کارشناسی پیام نور رو هم بهمراه این مدارک داخل پاکت ارسال کنم به آدرس سازمان یا اصلا نیازی نیست؟ یا باید حضوری برم برای مهر مدارم کارشناسی؟ آیا باید مدرک کارشناسیم رو اینبار در سایت mad.saorg بارگذاری کنم و درخواست تایید بدم؟؟؟ نکته اینکه من مدارک کارشناسیم رو برای تایید اصلا به پیام نور مرکزی تهران نبردم چون اصلا چنین چیزی نخواسته بودن!!

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    از دوستان کسی می دونه چکار باید کرد!؟؟؟؟ لطفا کمک کنید!!

Junior Member

کمک کنید لطفا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
    اینجام کسی جواب نمیده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Junior Member

کمک کنید لطفا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
    اینجام کسی جواب نمیده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    صفحه 268 همین پست رو بخونید . چند تا شماره تماس هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bita1992 نمایش پست ها
    صفحه 268 همین پست رو بخونید . چند تا شماره تماس هست
    خیلی ممنون،
    همونطور که قبلا هم گفتم این شماره تماسهارو چندین و چند بااااار گرفتم ولی کسی جواب نمیده!! امیدوار بودم یکی اینجا باشه که بتونه راهنمایی کنه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

خیلی ممنون،
    همونطور که قبلا هم گفتم این شماره تماسهارو چندین و چند بااااار گرفتم ولی کسی جواب نمیده!! امیدوار بودم یکی اینجا باشه که بتونه راهنمایی کنه!
    سلام
    من اگر در موقعیت شما بودم مدارکم رو حضوری میبردم. هم زودتر انجام میشه هم اطمینانش بیشتره.

سلام،

من در حال ثبت نام در سامانه سجاد هستم؛ برای آزادسازی مدرکم از طریق عدم کاریابی.
    در بخش مشخصات اطلاعات مقاطع تحصیلی --> تاریخ شروع به تحصیل <-- را می بایستی وارد کنم.
    مشکل اینه که در گواهی موقت تاریخ شروع نیم سال دوم سال تحصیلی درج شده است. اما در این سامانه باید تاریخ دقیق شروع و فراغت را وارد کنم.

از دوستان کسی مساله مشابه داشته اند؟

مرسی
    ویرایش توسط C8H10N4O2 : February 4th, 2019 در ساعت 08:38 PM

Junior Member

من هم دو هفته پیش درخواست دادم هنوز در حال بررسی در سازمان امور دانشجویان داخل هستش!!! ‌واقعا عجیبه

Junior Member

سلام ببخشيد من يه سوال داشتم. من مداركمو به همراه دانشنامه و ريز نمرات گرفتم. وقتي تو سامانه براي ترجمه آپلود كردم متوجه شدم كه ريز نمرات كارشناسي امضا داره ولي مهر نداره ولي براي ارشد اوكي بود. وقتي كه بردم براي ترجمه گفتن حتما بايد مهر داشته باشه وگرنه دادگستري رد ميكنه. ريز نمراتو فرستادم و مهر هم زدم ولي تو اين فاصله سايت وزارت علوم همون پورتال mad.saorgهم ارشد و رد كرد و هم كارشناسي دليلش هم نوشتن مدارك فاقد امضا است در صورتي كه ارشد هم مهر داشت هم امضا ولي كارشناسي ريز نمراتش فقط مهر نداشت امضا داشت، الان دوباره اصلاح شده رو آپلود كردم، بنظرتون امكان داره كه چون اول كارشناسي رو وارد كردم بعد ارشدو يسره با هم همرو رد كردن و الان كه اصلاح كردم تاييد ميشه ؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)