صفحه 287 از 296 نخستنخست ... 187237277278279280281282283284285286287288289290291292293294295296 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,861 تا 2,870 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad1986 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من حدود یک ماه و نیم پیش از طریق پرتال قبلی مدارک کاردانی و کارشناسیمو تو سایت برای تایید آپلود کردم هنوز میزنه تایید نشده!
    چه جوری می تونم پیگیری کنم؟
    راه تماسی توی سایت نیست
    ممنون
    حضوری تشریف ببرید.

سلام
    دوستان من تو سایت هم برای کاردانی و هم کارشناسی دو هفته قبل از عید، مدارک اپلود کردم و هزینه پرداخت کردم برای هر دو تا ،
    از دانشگاه کاردانی تماس گرفتن که مدارکت تو سایت نیست، یه مدت بیخیال شدم چون نمیدونستم باید چیکار کنم ، امروز اومدم مبینم که روبه روی /تاييد مدارک دانشجويان داخل و غير ايراني/ هم کاردانی و هم کارشناسی نوشته ....در حال بررسي توسط اداره دانشجويان داخل....
    الان یعنی دانشگاه تایید کرده ؟؟؟
    فقط دیگه باید منتظر بشم که این قسمت هم تایید کنند؟
    ممنون میشم جواب بدید ، همین که بدونم مراحل درسته و داره پیش میره برام کافیه

Junior Member

سلام
    من میخوام حضوری برم برای تایید مدارک کسی اطلاع داره روز پنجشنبه هم هستند؟ چون از شهر دیگه ای میخوام بیام اگه کسی اطلاع دقیق از روز و ساعتشون داره ممنون میشم جواب بدید

Junior Member

سلام دوستان
    من 22/12/97 پرداخت مربوط به تایید ریزنمرات و دانشنامه رو انجام دادم و 27 ام دانشگاه تایید کرد ولی هنوز در حال بررسی توسط اداره دانشجویان هست و یک اطلاعیه جدید هم زدن به این صورت:

بدینوسیله به اطلاع متقاضیان محترم می رساند:
    از روز شنبه مورخ 24/01/98 افرادی که از طریق سامانه سجاد (portal.sarog.ir)جهت تایید مدارک خود برای ترجمه اقدام نموده اند و موفق به دریافت کد صحت شده اند، نیازی به مراجعه حضوری و دریافت مهر و امضای اداره کل دانشجویان داخل جهت ترجمه ندارند.
    لذا این افراد می توانند با در دست داشتن اصل مدارک و کد صحت صادر شده در سامانه، نسبت به ترجمه از طریق دفاتر دارالترجمه رسمی و دریافت تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه اقدام نمایند.
    شایان ذکر است مدارک تحصیلی که از طریق سامانه قبلی خدمات آموزشی (mad.sarog.ir) به تایید رسیده است، می توانند از شنبه تا چهار شنبه ساعت 9 الی 14 جهت دریافت مهر و امضای این اداره کل مراجعه یا از طریق پست اقدام نمایند.
    این هم لینکش:
    https://portal.saorg.ir/wp-content/uploads/2019/04/info.pdf

الان نمی دونم باید صبر کنم تایید شه و مدارک رو پست کنم یا اینکه منتظر کد صحت بشم!
    اگر کسی اطلاعی داره ممنون میشم کمک کنه.

Junior Member

درود
    مثل اینکه گفتن حضوری تشریف نیاره کسی
    https://portal.saorg.ir/wp-content/u...9/04/info2.pdf

سلام دوستان
    من 22/12/97 پرداخت مربوط به تایید ریزنمرات و دانشنامه رو انجام دادم و 27 ام دانشگاه تایید کرد ولی هنوز در حال بررسی توسط اداره دانشجویان هست و یک اطلاعیه جدید هم زدن به این صورت:

بدینوسیله به اطلاع متقاضیان محترم می رساند:
    از روز شنبه مورخ 24/01/98 افرادی که از طریق سامانه سجاد (portal.sarog.ir)جهت تایید مدارک خود برای ترجمه اقدام نموده اند و موفق به دریافت کد صحت شده اند، نیازی به مراجعه حضوری و دریافت مهر و امضای اداره کل دانشجویان داخل جهت ترجمه ندارند.
    لذا این افراد می توانند با در دست داشتن اصل مدارک و کد صحت صادر شده در سامانه، نسبت به ترجمه از طریق دفاتر دارالترجمه رسمی و دریافت تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه اقدام نمایند.
    شایان ذکر است مدارک تحصیلی که از طریق سامانه قبلی خدمات آموزشی (mad.sarog.ir) به تایید رسیده است، می توانند از شنبه تا چهار شنبه ساعت 9 الی 14 جهت دریافت مهر و امضای این اداره کل مراجعه یا از طریق پست اقدام نمایند.
    این هم لینکش:
    https://portal.saorg.ir/wp-content/uploads/2019/04/info.pdf

الان نمی دونم باید صبر کنم تایید شه و مدارک رو پست کنم یا اینکه منتظر کد صحت بشم!
    اگر کسی اطلاعی داره ممنون میشم کمک کنه.

Junior Member

سلام.
    من مدرک کارشناسی از دانشگاه روزانه دارم. و تصمیم دارم مدارکم را برای اپلای در دانشگاه های آلمان ترجمه کنم. اما 6 ماه زمان لازم هست برای گرفتن گواهی عدم کاریابی و دریافت اصل دانش نامه آیا راهی هست من وثیقه بگذارم و مدارک مورد نیازم را برای ترجمه تحویل بگیرم؟ ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng, safety and environmental

دوستان، کارشناس دانشکاه ایرانم به من زنگ زد که توی سجاد، بهش "ارجاع" ندادم. شما می دونید منظورش چیه؟ خودش هم البته دقیق نمیدونست...
    اگر سوالی جنبه عمومی داره، بهتره تو فروم بپرسیم، چون احتمالا سوال خیلی از افراد دیگه هم هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza90 نمایش پست ها
    دوستان، کارشناس دانشکاه ایرانم به من زنگ زد که توی سجاد، بهش "ارجاع" ندادم. شما می دونید منظورش چیه؟ خودش هم البته دقیق نمیدونست...
    دوست عزیز شما باید داخل سایت portal.sarog.ir ثبت نام کنین و مدارکتون رو آپلود کنین و بعد از طریق سامانه سجاد درخواست تایید مدرکتون رو بزنین و منتظر کد صحت بشین.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hoda1398 نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام حضوری برم برای تایید مدارک کسی اطلاع داره روز پنجشنبه هم هستند؟ چون از شهر دیگه ای میخوام بیام اگه کسی اطلاع دقیق از روز و ساعتشون داره ممنون میشم جواب بدید
    سلام، تایید مدارک به صورت حضوری دیگه انجام نمیشه و لطفا تشریف نبرین چون انجام نمیدن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)