صفحه 288 از 296 نخستنخست ... 188238278279280281282283284285286287288289290291292293294295296 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,871 تا 2,880 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

بدینوسیله به اطلاع متقاضیان محترم می رساند:
    از روز شنبه مورخ 24/01/98 افرادی که از طریق سامانه سجاد (portal.sarog.ir)جهت تایید مدارک خود برای ترجمه اقدام نموده اند و موفق به دریافت کد صحت شده اند، نیازی به مراجعه حضوری و دریافت مهر و امضای اداره کل دانشجویان داخل جهت ترجمه ندارند.
    لذا این افراد می توانند با در دست داشتن اصل مدارک و کد صحت صادر شده در سامانه، نسبت به ترجمه از طریق دفاتر دارالترجمه رسمی و دریافت تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه اقدام نمایند.
    شایان ذکر است مدارک تحصیلی که از طریق سامانه قبلی خدمات آموزشی (mad.sarog.ir) به تایید رسیده است، می توانند از شنبه تا چهار شنبه ساعت 9 الی 14 جهت دریافت مهر و امضای این اداره کل مراجعه یا از طریق پست اقدام نمایند.
    این هم لینکش:
    https://portal.saorg.ir/wp-content/uploads/2019/04/info.pdf

بله دانشگاه تایید کرده مدارک شما رو
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali_30plus نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من تو سایت هم برای کاردانی و هم کارشناسی دو هفته قبل از عید، مدارک اپلود کردم و هزینه پرداخت کردم برای هر دو تا ،
    از دانشگاه کاردانی تماس گرفتن که مدارکت تو سایت نیست، یه مدت بیخیال شدم چون نمیدونستم باید چیکار کنم ، امروز اومدم مبینم که روبه روی /تاييد مدارک دانشجويان داخل و غير ايراني/ هم کاردانی و هم کارشناسی نوشته ....در حال بررسي توسط اداره دانشجويان داخل....
    الان یعنی دانشگاه تایید کرده ؟؟؟
    فقط دیگه باید منتظر بشم که این قسمت هم تایید کنند؟
    ممنون میشم جواب بدید ، همین که بدونم مراحل درسته و داره پیش میره برام کافیه

Junior Member

باسلام واحترام خدمت دوستان
    برای تاییدیه گرفتن از مدرک فقط سایت سجاد هست؟ وسایت سجاد تاییدیه صحت مدرک میده ؟
    ممنونم

Junior Member

بله، یک کد صحت بهتون میده که همون نشون دهنده تایید مدارک هست و میتونید با همون کد صحت مدارکتونو ترجمه رسمی کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط as111 نمایش پست ها
    باسلام واحترام خدمت دوستان
    برای تاییدیه گرفتن از مدرک فقط سایت سجاد هست؟ وسایت سجاد تاییدیه صحت مدرک میده ؟
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    جامعه‌شناسی دانشگاه تهران

سلام. کسی می‌دونه لغو تعهد خدمت رایگان از طریق ارائه مدارک بیمه، چند روز در سامانه سجاد زمان می‌بره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری

سلام دوستان
    بیشتر از یک هفته است که دانشگاه منتخب(اونم با پیگیری های حضوری خودم و با کلی دردسر) مدارکم را در سامانه سجاد تایید کرده و وضعیت را در حال بررسی توسط اداره امور دانشگاه نشون میده. با توجه به اینکه در اطلاعیه اومده مراجعه حضوری نفرمایید، من چطور باید پیگیری کنم؟ شکایت هم ثبت کردم. ولی دریغ از یک جواب. اخه چرا باید اینقدر طول بکشه؟

سلام
    من مدارک سه مقطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد رو آپلود کردم، تا این لجظه فقط مدرک دوره کاردانیم تعییر وضعیت داشته و نوشته "در حال بررسي توسط اداره دانشجويان داخل". مدارک به ترتیب تایید میشن یا دانشگاه ها هنوز تایید نزدن؟

سلام بچه ها ببخشین من 25 روزه مدارکم رو برا تایید ارسال کردم هنوز داخل بررسی توسط دانشگاه بود!!

زنگ زدم دانشگاهم گفتن اصلا توی پرتال وزارت علوم برای ما فرمی از طرف شما برای تایید مدارک نیست !!!!

شکایتم زدم ولی هنوز بی جواب مونده کسی مثل من این مشکل رو داشته؟؟

متاسفانه تلفن های امور دانشجویانم جواب نمیدن
    ویرایش توسط marmoolak_2k6 : May 12th, 2019 در ساعت 08:34 AM

سلام دوست عزیز
    اصلا زنگ نزنید، حضورا برید و ازشون بخواید همون لحظه کارتابل رو چک کنن، من تک تک دانشگاه هارو رفتم و خواستم که همونجا در حضور خودم چک کنم، تلفنی میگن کارتابل خالیه.
    چون یکم سامانه کنده واسه وارد شدن بهش مشکل دارن و حوصلشون نمیشه که هروز چک کنن.

آخه من شیرازم دانشگاهام هرکدوم یه شهری هست
    خدا از دست اینا
    با این سیستمشون
    عوض راحت تر و سریع تر شدن کارا انداختن همه رو تو دردسر!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)