صفحه 294 از 296 نخستنخست ... 194244284285286287288289290291292293294295296 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,931 تا 2,940 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

سلام دوستان، یه سوال اورزانسی داشتم
    کسی اخیرا از سامانه نشا استفاده کرده برای تایید مدارک؟ سامانه نشا ظاهرا بالا نمیاد. من برای تایید مدارک اشتغال به تحصیل خارج از کشور، بهم گفتن اول مدارکم رو در سامانه میخک آبلود کنم و بعدش نشا، ولی نشا اصلا بالا نمیاد!
    کسی میتونه لطفا راهنماییم کنه؟
    مرسی

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید مدرک کاردانی من از دانشگاه شمسی پور هست که زیر نظر آموزش و پرورش(فنی حرفه ای) بوده برای تایید ریز نمرات توسط وزارت علوم چه کاری باید انجام بدم؟

Junior Member

سلام دوستان
    من امروز مدارک کاردانی و کارشناسی م رو در سامانه سجاد آپلود کردم و برای تایید جهت ترجمه رسمی درخواست دادم.
    کسی میدونه چقدر زمان میبره برای اینکه نتیجه تاییدیه مشخص بشه؟ و آیا میشه کاری انجام بدم که زمانش کاهش پیدا کنه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط l3ahare_m نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز مدارک کاردانی و کارشناسی م رو در سامانه سجاد آپلود کردم و برای تایید جهت ترجمه رسمی درخواست دادم.
    کسی میدونه چقدر زمان میبره برای اینکه نتیجه تاییدیه مشخص بشه؟ و آیا میشه کاری انجام بدم که زمانش کاهش پیدا کنه؟
    ممنون

برای من مدرک کارشناسیم یک هفته اومد و کاردانیم به خاطر اینکه رشتم تو لیستشون نبود و مجبور به مکاتبه بودم حدود سه هفته طول کشید.
    نگران نباش این سیستمشون که آنلاین شده زودتر از قبل جواب میدن

Junior Member

دوستان من قبلا حضوری مهر گرفتم دوباره باید سجاد ثبت نام کنم؟
    تو سایت سجاد گواهی لغو تعهد میخواد. من لغو تعهد کردم اما چنین گواهی از ندارم یعنی باید المثنی بگیرم؟ از کجا؟

Junior Member muogen آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Dena__ نمایش پست ها
    دوستان من قبلا حضوری مهر گرفتم دوباره باید سجاد ثبت نام کنم؟
    تو سایت سجاد گواهی لغو تعهد میخواد. من لغو تعهد کردم اما چنین گواهی از ندارم یعنی باید المثنی بگیرم؟ از کجا؟
    من دقیق به یاد ندارم کدوم سایت بود که درش لغو تعهد انجام میدادیم ولی یه گوگل بکنید. گواهی لغو تعهد رو اونجا بتون میده خود سایت در فرمت یه عکس.
    اگر باز هم نتونستید حضوری برید سازمان دانشجویان بهتون میدن حتما.
    Don't worry, don't be afraid, ever, because this is Just A Ride

Junior Member

سلام بچه ها.امیدوارم حالتون خوب باشه.من یک سال پیش گواهی اشتغال به تحصیل گرفتم از دانشگاهمون.ترجمه رسمی کردم ولی فراموش کردم مهر وزارت امور خارجه رو بزنم.حالا رفتم وزارت خارجه برای مهر میگن برو سامانه سجاد تایید بشه بعد بیا.من قبل از اینکه کارشناسی ارشد بخونم سربازی رفتم.نمیدونم چرا اینا گیر دادن؟ سایت سجاد هم انقدر گنگ و سخت فهمه که ادم میمونه توش.شما راه حلی ندارید؟ اگه شماره ای ازشون دارید لطف میکنید بهم بدید تا زنگ بزنم صحبت کنم باهاشون.

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

من ریزنمراتم رو دو سال پیش بعد از فارغ شدن گرفتم و جدیدا به دانشگاه مراجعه کردم تا دانشنامه ام رو بگیرم.

متاسفانه متوجه شدم پژوهشکده ی که توش تحصیل کردم حدود چند ماه هست که با یک دانشکده دیگه ای ادغام شده و اسم دانشکده در دانشنامه اسم جدیدی خواهد بود . ایا میتونم ریزنمراتی که قبلا گرفتم و اپلود کنم و تاییدیه بگیرم؟ ایا تاییدمیشه؟

Junior Member

ببخشید در بخش تکمیل فرم سامانه سجاد یه قسمت داره که گفته واسه چی میخواد تاییدیه مدرک رو. بعد اسم دانشگاه خارج و کشور و اینا رو میخواد. می خوام بدونم اطلاعات این بخش مهمه؟ یا یه چیزی بزنم همین طور. دقیقا نمدونم چه دانشگاهی الان.

Junior Member

نه لازم نیست اسم همه دانشگاهها رو بنویسید. بزنید چند دانشگاه در مثلا کانادا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)