صفحه 295 از 296 نخستنخست ... 195245285286287288289290291292293294295296 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,941 تا 2,950 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

کسی از دوستان شماره تماس یا آدرسی از بخش تایید مدارک ندارند؟

من چند هفته هست که مدارک رو آپلود کردم و در مرحله‌ی بررسی دانشگاه هست. با دانشگاه تماس میگیرم میگن سامانه سجاد بالا نمیاد.
    تیکت هم ارسال کردم اما جوابی نمیدن.

Junior Member

سلام دوستان

یکی از بستگان مدرک کاردانی و کارشناسی ناپیوسته داره و امروز تلاش کردم برای ایشون در سامانه سجاد درخواست تایید مدارک ثبت کنم اما در قسمت انتخاب مقطع فقط کارشناسی ناپیوسته نمایش داده میشه، مشکل از کجاست؟

ممنون

Junior Member

پس از دو هفته ارسال مدارک و پیگیری از دانشگاه بالاخره تایید انجام شد.
    دانشگاه به من اعلام کرد که سامانه سجاد تغییر کرده و ما اطلاعات ورود جدید را باید می‌گرفتیم.
    همچنین سامانه سجاد هیچ شماره تماسی ندارند و تیکت‌های پشتیبانی را چندین روز بعد پاسخ دادند.

Junior Member

سلام دوستان

هنگام ثبت‌نام و درج مدارک، سامانه تاریخ شروع و اتمام هر دوره رو میخواد.

این تاریخ رو باید دقیق زد؟ تاریخ اتمام که از روی مدارک مشخصه ولی تاریخ شروع ممکنه با چیزی که دانشگاه ثبت کرده تفاوت کوچیکی داشته باشه.

برای دوره دیپلم تاریخ رو باید چه طور زد؟

میشه به جای آپلود تصویر مدرک اصلی تصویر کپی برابر اصل رو آپلود کرد؟ من دیپلمم اصلا نمیدونم دست کدوم دانشگاه هست.

تشکر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط S4MI نمایش پست ها
    من دیپلمم اصلا نمیدونم دست کدوم دانشگاه هست. تشکر.
    خلاصه مدرک دیپلم رو آماده کردم ولی نهایتا متوجه شدم اصلا تصویر مدرک دیپلم برای ثبت در سامانه سجاد لازم نیست. ممنون میشم دوستان اگر در باره موارد دیگر اطلاعاتی دارند بنده رو راهنمایی کنند. مجددا سپاس

Junior Member

نه تیکت جواب میدن نه تلفن مرکز رو نه تلفن داخلی خودشون رو... حضوری هم میگن نیاید. فقط خدا کار هیچ بنده‌ای رو لنگ اینا نکنه واقعا...

Junior Member ahmad747 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

خلاصه مدرک دیپلم رو آماده کردم ولی نهایتا متوجه شدم اصلا تصویر مدرک دیپلم برای ثبت در سامانه سجاد لازم نیست. ممنون میشم دوستان اگر در باره موارد دیگر اطلاعاتی دارند بنده رو راهنمایی کنند. مجددا سپاس
    سلام دوست گرامی

من متوجه نشدم الان شما توی سامانه‌ی سجاد برای آزادسازی مدرک دارید اقدام می‌کنید یا تایید برای ترجمه و ... .اگر برای ثبت‌نام اولیه و آزادسازی مدارکتون دارید اقدام می‌کنید:
    تاریخ شروع رو بزنید اول مهر همون سال ورودتون(اگر نیمسال اول بودید).یعنی مثلا اگر ورودی ۹۵ بودید بزنید اول مهر ۱۳۹۵.این تاریخ شروع خیلی مهم نیست.شما اگر اشتباه هم بزنید مسئول دانشگاه خودش درست میکنه.مهم اون تاریخ فارغ‌التحصیلی هست.من خودم هم واسه کارشناسی و هم برای ارشد همین رو زدم مشکلی پیش نیومد(با اینکه میدونم دقیقا از اول مهر شروع نشده بود).
    این نظر من بود شما باز نظر دوستان دیگر رو هم بگیر.

موفق باشید

Junior Member

سلام و تشکر. قصدم تکمیل پروفایل جهت آزاد سازی مدارک هست. بعد از این ثبت اولیه امکان ویرایش و تغییرات نیست؟ شما مدرک دیپلم رو هم ثبت کرده بودید برای آزاد سازی؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad747 نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی من متوجه نشدم الان شما توی سامانه‌ی سجاد برای آزادسازی مدرک دارید اقدام می‌کنید یا تایید برای ترجمه و ... .اگر برای ثبت‌نام اولیه و آزادسازی مدارکتون دارید اقدام می‌کنید: تاریخ شروع رو بزنید اول مهر همون سال ورودتون(اگر نیمسال اول بودید).یعنی مثلا اگر ورودی ۹۵ بودید بزنید اول مهر ۱۳۹۵.این تاریخ شروع خیلی مهم نیست.شما اگر اشتباه هم بزنید مسئول دانشگاه خودش درست میکنه.مهم اون تاریخ فارغ‌التحصیلی هست.من خودم هم واسه کارشناسی و هم برای ارشد همین رو زدم مشکلی پیش نیومد(با اینکه میدونم دقیقا از اول مهر شروع نشده بود). این نظر من بود شما باز نظر دوستان دیگر رو هم بگیر. موفق باشید

Junior Member ahmad747 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

سلام و تشکر. قصدم تکمیل پروفایل جهت آزاد سازی مدارک هست. بعد از این ثبت اولیه امکان ویرایش و تغییرات نیست؟ شما مدرک دیپلم رو هم ثبت کرده بودید برای آزاد سازی؟
    امکان ویرایش اطلاعات وجود داره.در قسمت بالای صقحه،در کنار گزینه‌ی "خروج"،گزینه‌ی "ویرایش پروفایل" وجود داره که می‌تونید این اطلاعات رو تغییر بدبد.
    در رابطه با سوال دبگه‌ی شما هم باید بگم که من به تفکیک، اطلاعات مقاطع دیپلم،پیش‌دانشگاهی، کارشناسی و کارشناسی ارشد رو وارد کردم اما تصویر مدارک مقاطع دیپلم و پیش‌دانشگاهی رو آپلود نکردم چون اختیاری بود.
    در کل یه نکته به شما بگم:
    این سامانه یکی از داغون‌ترین سامانه‌‌هایی هست که من توی این کشور باهاشون کار کردم.حالا مراحل جلوتر برید متوجه منظور من می‌شید.پس سعی کنید اطلاعات رو درست وارد کنید اما خیلی حساسیت به خرج ندید چون اینطوری چندین ماه طول میکشه تا مدارکتون رو آزاد کنید.توصیه می‌کنم اگر تا الان دستورالعمل جامع ایفای تعهد خدمت آموزش رایگان (لینک) رو نخوندید حتما مطالعه بفرمائید.توی این قانون با توجه به نوع آزادسازی مدرک(پرداخت هزینه-سابقه‌ی بیمه یا ...) متوجه میشین کدوم موارد برای سازمان امور دانشجویان اهمیت زیادی داره وسعی کنید اونها رو با دقت بیشتری وارد کنید.

Junior Member

مجددا متشکرم. اتفاقا دقیقا به همین موضوع فکر می‌کردم که واقعا از این سیستم تا حالا عجیب‌تر ندیدم. مشکل خیلی جدی من این هست که سازمان نه جواب تیکت می‌ده نه تلفن جواب میدن. و من موردی دارم که در سیستم پیش‌بینی نشده نمیدونم باید چه کار کنم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad747 نمایش پست ها
    امکان ویرایش اطلاعات وجود داره.در قسمت بالای صقحه،در کنار گزینه‌ی "خروج"،گزینه‌ی "ویرایش پروفایل" وجود داره که می‌تونید این اطلاعات رو تغییر بدبد. در رابطه با سوال دبگه‌ی شما هم باید بگم که من به تفکیک، اطلاعات مقاطع دیپلم،پیش‌دانشگاهی، کارشناسی و کارشناسی ارشد رو وارد کردم اما تصویر مدارک مقاطع دیپلم و پیش‌دانشگاهی رو آپلود نکردم چون اختیاری بود. در کل یه نکته به شما بگم: این سامانه یکی از داغون‌ترین سامانه‌‌هایی هست که من توی این کشور باهاشون کار کردم.حالا مراحل جلوتر برید متوجه منظور من می‌شید.پس سعی کنید اطلاعات رو درست وارد کنید اما خیلی حساسیت به خرج ندید چون اینطوری چندین ماه طول میکشه تا مدارکتون رو آزاد کنید.توصیه می‌کنم اگر تا الان دستورالعمل جامع ایفای تعهد خدمت آموزش رایگان (لینک) رو نخوندید حتما مطالعه بفرمائید.توی این قانون با توجه به نوع آزادسازی مدرک(پرداخت هزینه-سابقه‌ی بیمه یا ...) متوجه میشین کدوم موارد برای سازمان امور دانشجویان اهمیت زیادی داره وسعی کنید اونها رو با دقت بیشتری وارد کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)