صفحه 4 از 296 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

سلام

من امروز تایید مدارکم رو گرفتم.
    10 روز منتظر اعلام تایید ارشدم شدم و چون تلفنی هم پاسخگو نبودند امروز حضوری با مدارکم رفتم وزارت.

تجربیات:
    1. معطل تایید مدارک ارشد شهید بهشتی نشید. تایید نمیکنه باید حضوری برید. (حداقل تا تاریخ این پست)
    2. حواستون به هزینه ها باشه:
    ریز نمرات: 15000 تومان
    گواهی فارغ التخصیلی: 10000 تومان
    دانشنامه: 20000 تومان
    بنابراین اگر یه فوق لیسانس بخواد مدارکش (شامل دانشنامه و ریز نمرات ارشد و کارشناسی) رو تایید کنه قاعدتاً باید بشه: (20000*2+15000*2= 70000)
    پس حواستون به تیکهایی که توی سامانه میزنید باشه که سیستم اضافی شارژتون نکنه. اگر هم کسی اضافی پرداخت کرده وقتی مدارکتون تایید شد میرید وزارت و یه درخواست میدید که پولتون رو برگردون. (اگه برگردونن!)

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bamse54 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان می خواستم بدونم برای تائید دانشنامه اسکن پشت و روی دانشنامه کافیه دیگه؟ نیازی به نامه لغو تعهد نداره که؟ چون برای ارشد بهم ندادن
    در ضمن کسی هست که بعد از تائید مدرک تو سایت رفته باشه حضوری مهر بگیره؟ لطفا تجربتون را بگین استفاده کنیم چون برای گرفتن ویزا یک ماه و نیمه منتظر این مدرکم... مرسی
    دوست عزیز در مورد سوال اصلیتون باید سایر دوستان جواب بدن، من نامه لغو تعهدم رو هم گذاشتم، نمیدونم لازم هست یا نه.

ولی در مورد اینکه معطل این مدرک هستین، اگر عجله دارین و فرصت ندارین بعضی دارالترجمه ها هستن که دانشنامه رو بدون تایید وزارت علوم ترجمه میکنن و حداقل برای ویزای امریکا و کانادا، سفارت، ترجمه با مهر دارلترجمه رو قبول میکنه و نیازی به مهر های دیگه نداره. همزمان میتونین پروسه تایید مدارکتون رو هم ادامه بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilyayoohen نمایش پست ها
    بنابراین اگر یه فوق لیسانس بخواد مدارکش (شامل دانشنامه و ریز نمرات ارشد و کارشناسی) رو تایید کنه قاعدتاً باید بشه: (20000*2+15000*2= 70000)
    پس حواستون به تیکهایی که توی سامانه میزنید باشه که سیستم اضافی شارژتون نکنه. اگر هم کسی اضافی پرداخت کرده وقتی مدارکتون تایید شد میرید وزارت و یه درخواست میدید که پولتون رو برگردون. (اگه برگردونن!)
    تو سایت که نوشته پول برنمیگردونیم، تازه به فرض اگر هم بخوان برگردونن، وقت و زمان و هزینه ای که باید بزارین احتمالا صرف نکنه، خارج کردن پول از یه سیستم دولتی مکافاته. همینطور که گفتین من هم تیک ریزنمرات کارشناسی و دانشنامه کارشناسی رو زدم، شد 35 تومن

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilyayoohen نمایش پست ها
    سلام

من امروز تایید مدارکم رو گرفتم.
    10 روز منتظر اعلام تایید ارشدم شدم و چون تلفنی هم پاسخگو نبودند امروز حضوری با مدارکم رفتم وزارت.

تجربیات:
    1. معطل تایید مدارک ارشد شهید بهشتی نشید. تایید نمیکنه باید حضوری برید. (حداقل تا تاریخ این پست)
    2. حواستون به هزینه ها باشه:
    ریز نمرات: 15000 تومان
    گواهی فارغ التخصیلی: 10000 تومان
    دانشنامه: 20000 تومان
    ممنون بابت اطلاعات مفیدتون. بالاخره یکی پیدا شد که جفت مدارکش را مهر زده ولی شما هم که حضوری بردید!
    آیا مدارک لیسانس و ارشد را باید در یک پاکت قرار بدیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari نمایش پست ها
    ممنون بابت اطلاعات مفیدتون. بالاخره یکی پیدا شد که جفت مدارکش را مهر زده ولی شما هم که حضوری بردید!
    آیا مدارک لیسانس و ارشد را باید در یک پاکت قرار بدیم؟
    قاعدتاً نباید فرقی بکنه. همه پاکتها میره اتاق خانم محمدی که اونجا همکارشون آقای مرادی دونه دونه بازشون میکنه و مهر میکنه و ثبت و شماره.
    Let's Do It

سلام حضور دوستان
    آیا دانشنامه دانشگاه شریف که دو زبانه است هم نیاز تایید دارد؟
    آیا اگر این دانشنامه را بدون مهر تایید وزارت علوم به آمریکای شمالی ببریم برای نشان دادن به دانشگاه و یا کارفرما اصل آن کافیست؟

بابا به خدا دیوونه شدم با این سیستم احمقانشون!!! الان 2 باره که دارم مدارکمو میفرستم و آپلود میکنم تو این سیستم لعنتی!! دانشگاه تایید میکنه ولی اداره کل دانش آموختگان بدون اینکه دلیلی بیاره رد میکنه!!!! چه گرفتاری شدم!! یکی نیست بگه آخه من الان از کجا بفهمم که مشکل کجاست و چیو باید اصلاح کنم؟؟؟!!! کسی نظری داره؟ تلفنی هست آدم باهاش تماس بگیره راهنمایی کنند؟؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Telecommunications - University of Tehran

حضوری برید اونجا. خیلی سریع کمکتون میکنن خانم محمدی و آقای مرادی. من خودم صبح تو سایتش پر کردم فرم رو و ساعت 10 بردم همون جا واسم مهر کردن، دیگه منتظر تایید دانشگاه نشدند. کسانی بودند که از شهرستان بود مدرکشون و خانم محمدی همون جا زنگ میزدن به دانشگاه کارشونو زودتر راه بندازن! فقط صبح زود برید که کارتون زود راه بیفته و اونجا شلوغ نشه

Junior Member

سلام، من امروز زفتم مهر کردند، هنوز حضوری هم قبول می کنند. از من هیچ دلیلی نخواست. فقط قبلش تاییدرو بگیرید و ببرید که کارتون سریع راه بیفته.دست خانم محمدی درد نکنه، واقعا را میاد.

Junior Member

سلام
    تائید مدارک برای ما به این آسونی که در نظرات دیگران خوندم نبود ممنون می شم اگر کمکم کنید
    من در سامانه تائید مدارک ثبت نام کردم و هزینه مربوطه راپرداخت کردم ولی زمانی که آنلاین پیگیری می کنم می نویسه که در دست بررسی توسط دانشگاه است
    به دانشگاه هم که زنگ می زنیم می گن که هنوز به دستمان نرسیده
    چند تا سوال داشتم که ممنون می شم که اگه به آنها جواب بدهید:

1- لطفأ شماره تلفن خانم محمدی یا آقای مردای یاهرکسی که مسئول این قسمت هست رو برام بگین.
    2- کسی میدونه که ساعت کار اینها چه ساعتی و چه روزی هستن(با توجه به اینکه الان ماه رمضون هست؟
    3- بعضی از دوستان گفتن که حضوری هم تائید می کنن، به نظرتون چه مدارکی رو با خودم ببرم که به مشکل بر نخورم؟

با تشکر از همه دوستان

Junior Member

برو پیش خانم محمدی، اصل مدارکتو ببر . همونجا بهت میگه مشکل کجاست.صبح زودبری بهتره ساعت 9 صبح. خلوت تر باشه بهتر کارت راه می افته. شماره اش تو پستای قبلی "مهر وزارت علوم " بود ولی گویا دیگه جواب نمیده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)