صفحه 51 از 296 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer-Software Azad University

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

سوال 1:
    نقل قول نوشته اصلی توسط BooMIraN نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من واسه تاید مدارک دوستم تو سامانه گزینه رتبه های دانشگاهی رو هم انتخاب کردیم ولی بعد فهمیدیم که واسه این هم باید از قبل نامه داشته باشیم واسه همین وقتی برامون نقص مدرک زدن من تو یه فایل word براشون توضیح دادم که اصلا اون رو نمیخوام و همراه مدارک تو یه فایل زیپ براشون اپ کردم الان تو صفحه توی اون جدول که هست همه رو نوشته قبول و تو توضیحات نوشته "مدارک مربوط به رتبه ضمیمه نشده"
    الان من چی کار باید بکنم؟؟؟؟
    سوال 2:

نقل قول نوشته اصلی توسط BooMIraN نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من ریز نمرات کاردانیم رو درخواست دادم که دانشگاه تایید کنه.راستش تایید کرده ولی چون من الان دانشجوی ترم اخر کارشناسی دانشگا ازاد هستم قسمت مربوط به مدارک مربوط به نظام وظیفه رو زده"رد، ظاهرا در حال تحصیل در دانشگاه ازاد میباشد " و بعد پایینشم توضیح داده که فلان کس دانشجوی ترم اخر رشته نرم افزار تو فلان دانشگاه است...میخوام بدونم الان مشکلی هست؟ من باسد نامه ای چیزی بگیرم یا همه چیز OK هستش؟
    سلام دوستان ممنون اگه به این 2 سوال جواب بدین خیلی ضروری هستن .....

مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Shahid Beheshti-Molecular and cellular science

[QUOTE=chemistry2;1337946]وقتی دانشگام تو لیست نیست چطوری ثبت نام کنم![/QUOTE

شما باید حضوری برید.تو سایت نوشته

سلام بچه ها ، من از ریز نمرات و دانش نامه خودمو به صورت فایل زیپ کردم، اما هر چی میرم تو سایت اطلاعاتمو وارد میکنم و آخرش می زنم درخواست تایید، اتفاقی نمی افته ، همش مدام صفحه لود میشه اما اتفتقی نمی افته، صد بار پیج رو بستم و اطلاعاتم رو از اول وارد کردم، چی کار کنم؟

تو سایت گفتن که کلا باید اینترنتی مدارکو بفرستیم و کلا حوری نمیشه، من دانشگاه دولتی خوندم،، آزاد رو شنیدم که میشه حوری هم مهر وزارت گرفت آخه من چیکار کنم، یعنی راهی نیست حضوری ببرم و نخوام برم تو سیستم اطلاعاتمو بفرستم!! آخه ارسال نمیشه اطلاعاتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marzie_mir نمایش پست ها
    تو سایت گفتن که کلا باید اینترنتی مدارکو بفرستیم و کلا حوری نمیشه، من دانشگاه دولتی خوندم،، آزاد رو شنیدم که میشه حوری هم مهر وزارت گرفت آخه من چیکار کنم، یعنی راهی نیست حضوری ببرم و نخوام برم تو سیستم اطلاعاتمو بفرستم!! آخه ارسال نمیشه اطلاعاتم
    من حضوری تایید گرفتم، یه مشکلی برام اپلود مدارکم پیش اومد، صبح اول وقت رفتم اونجا به خانم محمدی گفتم چیکار کنم؟ گفت برو یه کافی نت همین نزدیکا یه امتحان دیگه بکن! رفتم بازم نشد! بعد دوباره رفتم پیشش، گفتم موفق نشدم، سریع مدارکمو گرفت و درجا مهر و امضا زد!
    مدارک دانشگاه ازاد هم اونجا تایید نمیشه اگر مدرکتون خیلی قدیمی نیست( حداقل از 5 سال پیش به جلوتر رو میدونم) نیازی به تایید نداره و مستقیم میتونید ببرید دارالترجمه!

راستی یک نکته ای هم در مورد تایید مدارک افرادی که از اموزشکده های فنی-حرفه ای مدرک گرفتن(الان این اموزشکده ها زیر نظر دانشگاهی به اسم دانشگاه فنی-حرفه ای هستند):
    من هم مدرک و هم ریزنمره از این اموزشکده ها(شهید شمسی پور) داشتم و جالب برام اینجا بود که با اینکه پایین ریزنمرم نوشته شده بود که ریز نمراتم برای دارالترجمه صادر شده است، ولی دارالترجمه می گفت که باز هم به تایید احتیاج دارد( مصداق بارز کار از محکم کاری عیب نمیکنه!) و ما هم مجبور شدیم که دنبال تایید مدرک از این سامانه باشیم.
    حالا تایید مدارک برای این افراد چطوریه:
    کاری به نحوه گرفتن مدارک و ریز نمرات از اموزشکده ندارم( چون اصلا یادم رفته چطوری بود!) ولی بعد از اینکه به هر نحوی مدارک و ریز نمرات رو گرفتید، می برید به دانشگاه فنی-حرفه ای( محل سابق دانشکده شهید شمسی پور- میدان ونک - خیابان برزیل)
    ابتدا طبقه همکف: راهرو چپ - اتاق اول سمت چپ- اتاق کارشناسان اموزش - خانم صفایی- ایشون یه مهر ( وفکر کنم یه امضا پشت مدارکتون میزنه)
    بعد تشریف می برید دو اتاق جلوتر پیش معاون اموزش و ایشون هم یک امضا می کنند.
    سپس میرید دبیرخانه (پشت ساختمان) و اونجا هم یه مهر میزنه. ( نیازی نیست این ها رو حفظ کنید، اونجا خودشون می گن کجا برید !)
    حالا میریم سر اصل مطلب! این مهر و امضا برای تایید مدارک توسط وزارت علوم نیاز هستند.
    بعد از اینکه در سامانه ثبت نام کردید، و پول ها را پرداخت کردید، دانشگاهی که مدرکتون رو گرفتید بصورت اینترنتی می بینه که شما نیاز به تایید مدرک دارید( در واقع این سیستم اینترنتی، یک سیستم یکپارچه بین دانشگاه فنی- حرفه ای، قسمت اموزش اموزشکده ای که درس خوندید و وزارت علوم هست) و بعد کارشناس اموزش دانشگاهتون مدرک شمارو تایید میکنه ( بستگی داره به مسول اموزش اموزشکدتون، ممکنه هر روز این سامانه رو چک کنه ببینه که ایا کسی درخواست تایید مدرک داده یا نه! می تونید بصورت حضوری هم به اموزش اموزشکدتون برید یا تلفنی بگید که مدرک شما رو تایید کنه، البته کار خاصی نمیکنن و فقط وقت در حد چند ثانیه میگیره چون احتمال میدم وفکر میکنم که مثلا فقط یک گزینه ای رو بعنوان تایید مدارک شما تایید میکنن و نه بیشتر) سپس دوباره یا منتظر می مونید یا بصورت حضوری به اموزش دانشگاه فنی - حرفه ای میرید و میگید که اقا/خانم فلانی مدارک من توسط اموزشکده ام تایید شده، لطفا شما هم تایید بفرمایید و اسمتون رو می پرسند برای تایید( اگر اشتباه نکم اون اقایی که تایید میکنه توی دانشگاه فنی-حرفه ای، اقای ناطقی بودند) از این به بعد نوبت به سایت خود وزارت علوم میرسه ( که من فقط تا همین جا رو میدونستم و براتون نوشتم!)
    ویرایش توسط pApAr : November 20th, 2013 در ساعت 06:47 PM دلیل: مرتبط: ادغام

Junior Member

سلام
    دوستانی که دانشگاه تهران هستن میشه بگید نامه لغو تعهد رو از کجا گرفتید؟من فنی هستم.
    ممنون

سلام
    من ریز نمرات و دانشناممو فرستادم پولم ریختم به حسابه وزارت علوم
    حالا چند روز بعد باید سامانه رو چک کنم ببینم کی باید اصل مدارک رو پست کنم؟؟؟
    اگه تو تاریخی که گفتن نرم و 1 ماه بعد برم پست کنم ایراد میگیرن؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    من جواب شما را نمی دانم اما یه سوال دارم برای گواهی عدم کاریابی به کجا مراجعه کردید؟ و برای کارشناسی و ارشد جدا جدا درخواست دادید؟ و مجموعا چقدر طول کشید تا نامه صادر بشه و اصل دانشنامه را به شما بدهند؟

Junior Member pooryaaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    International Trade Law

نقل قول نوشته اصلی توسط marzie_mir نمایش پست ها
    سلام
    من ریز نمرات و دانشناممو فرستادم پولم ریختم به حسابه وزارت علوم
    حالا چند روز بعد باید سامانه رو چک کنم ببینم کی باید اصل مدارک رو پست کنم؟؟؟
    اگه تو تاریخی که گفتن نرم و 1 ماه بعد برم پست کنم ایراد میگیرن؟
    ممنون
    سلام. اول اداره دانش آموختگان دانشگاهتون باید تایید کنه که معلوم نیست چقدر طول میکشه. زنگ بزنین بهشون و بگید که زودتر واستون تایید کنن. (واسه من سه ساعت طول کشید، واسه بعضی دوستان 1 روز، 3 روز یا حتی بیشتر!). بعد از اون، اداره امور دانشجویان داخل باید تایید کنه که معمولا، زیاد طول نمیکشه. (واسه من 4 ساعت بعد از تایید دانشگاهم، تایید کردن. واسه بعضی دوستان بیشتر مثلا تا 3 روز هم طول کشیده). بعد از این تاییدها، توی سامانه قسمت پیگیری درخواست برین. اونجا مینویسه که پروسه شما تا کجا پیش رفته و در چه مرحله ایه و نیز نوشته که از چه تاریخی شما میتونین برین پست و مدارکتون رو پست کنین. از اینجا هم میتونین مدارکتون که پست کردین رو رهیابی کنین. مدارک من رو 3 روز بعد از پست کردن اونها آوردن. کلا واسه من یک هفته شد همه این پروسه! واسه بعضی دوستان 10 روز یا حداکثر دو هفته. در رابطه با سوال آخرتون هم، چیزی نمیدونم. شرمنده.
    ویرایش توسط pooryaaa : November 18th, 2013 در ساعت 02:13 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی برق

سلام
    من در حال حاضر دانشجوی دکتری هستم و میخواهم مدارک ارشدم را از طریق سامانه تایید کنم. من دانشنامه ارشدم را در زمان تحصیل دکتری از طریق کاریابی آزاد کردم. آیا اگه اعلام نکنم دانشجوی دکتری هستم، آنها متوجه میشن یا ممنکه مشکلی برای تایید مدرکم ایجاد کنه؟؟؟؟ دوستان اگه پیشنهادی دارین حتما بگین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)