صفحه 52 از 296 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

من مدرک ارشدم ازاد نیست میخوام با همین گواهی موقت و ریز نمراات غیررسمیم اپلای کنم باید اینارو هم تایید وزارت علوم بشن...دانشنامه لیسانسم فقط ازاد یا باید فقط اونو تایید وزارت علوم کنم.. ببخشید اول باید تایید کرد بعد داد واسه ترجمه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    sahar_2013 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshin2012 نمایش پست ها
    من مدرک ارشدم ازاد نیست میخوام با همین گواهی موقت و ریز نمراات غیررسمیم اپلای کنم باید اینارو هم تایید وزارت علوم بشن...دانشنامه لیسانسم فقط ازاد یا باید فقط اونو تایید وزارت علوم کنم.. ببخشید اول باید تایید کرد بعد داد واسه ترجمه؟
    دوست گرامی در مورد این مطالب زیاد صحبت شده و خود من به شخصه چندین بار به خصوص تو تاپیک آزاد کردن مدارک دانشگاه سراسری و روند ترجمه مدارک توضیح دادم. ای کاش چند صفحه اخیر و همراه با صفحات آخر تاپیک آزاد کردن مدارک دانشگاه سراسری روند ترجمه مدارک مطالعه کنین. جواب کلیه سوالاتتون و می گیرین.
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

Member mohamadaliv آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - BASU

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک دانشگاه سراسری

سلامی دوباره
    بعضی دوستان گفتند که برای تأیید مدارکشون حضوری رفتن وزارت علوم که مطمئنن اینطور کارشون سریعتر پیش میره. اما سایت وزارت علوم یه اطلاعیه گذاشته که از اول شهریور امسال فقط از طریق پست مدارک رو قبول می کنه. دوستان کسی هست که بعد از تاریخ اعلام شده روی سایت، حضوری رفته باشه؟
    حالا بر فرض ارسال مدارک با پست، این پروسه چقدر زمان می بره؟

سلام بچها

بچها من الان تواین بخش پیگیری درخواستم هر ۲تا دانشگاه لیسانس و فوقم تایید کردن و الان نوشته که "در حال بررسید در اداره کل امور دانشجویان داخل"، الان ۳روز که اینو نوشته و هنوز چیز جدیدی نگفته، بنظرتون چیکار کنم؟ زنگ بزنم پیگیری کنم؟ اگه آره به چه شمارهٔ؟ ممنون میشم جواب بدین
    ویرایش توسط pApAr : November 20th, 2013 در ساعت 07:07 PM دلیل: فینگیلیش

Junior Member pooryaaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    International Trade Law

علیک سلام.
    همون طور که توی چند پست قبل گفتم، تایید کردن اداره دانشجویان داخل تا 3 یا 4 روز هم طول کشیده. برای یکی از دوستان 6 روز هم شد! نگران نباشین تایید میکنن. یه سری شماره هست ولی خوب مسلما دیر گوشی رو بر میدارند.

02196664000
    02196664311

sahar_2013 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک دانشگاه سراسری

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadaliv نمایش پست ها
    سلامی دوباره
    بعضی دوستان گفتند که برای تأیید مدارکشون حضوری رفتن وزارت علوم که مطمئنن اینطور کارشون سریعتر پیش میره. اما سایت وزارت علوم یه اطلاعیه گذاشته که از اول شهریور امسال فقط از طریق پست مدارک رو قبول می کنه. دوستان کسی هست که بعد از تاریخ اعلام شده روی سایت، حضوری رفته باشه؟
    حالا بر فرض ارسال مدارک با پست، این پروسه چقدر زمان می بره؟
    دوست گرامی همانطور که تو سایت گفته شده دیگه حضوری نمی پذیرن اما این در مورد برخی مدارک استثنا هست که اونها رو هم توی سایت لیست کرده. اگه خیلی کارتون واجبه و وقت هم دارین توصیه می کنم یه امتحانی بکنین و حضوری ببرین وزارت علوم و اون جا توضیح بدین که خیلی عجله دارین ، چون تو ایران خیلی کارها با این و ببین و اون و ببین و خواهش و اصرار ممکنه که درست شه (البته احتمال جواب دادن خیلی پایینه، تیری است در تاریکی).
    پروسه تایید توسط سامانه هم بین یک هفته تا 10 روز طول می کشه. اگه شهرستان باشین ممکنه زمان پست براتون 1-2 روز طول بکشه.
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

سلام،
    ببخشید یکی به به من جواب بده!
    مدارک من به مدت 9 روزه که نوشته
    مورد تاييد دانشگاه ها و در حال بررسي در اداره كل امور دانشجويان داخل
    ، به نظرتون این مقدار زمان منطقی به نظر می رسه؟؟؟
    این بگم که دانشگاه تو فقط 2 ساعت تایید کرد
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری بوعلس سینا همدان

کجا باید بریم دقیقا؟ میشه آدرس شو بگید خانم محمدی کجا هستن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط sibzaminenares نمایش پست ها
    سلام،
    ببخشید یکی به به من جواب بده!
    مدارک من به مدت 9 روزه که نوشته
    مورد تاييد دانشگاه ها و در حال بررسي در اداره كل امور دانشجويان داخل
    ، به نظرتون این مقدار زمان منطقی به نظر می رسه؟؟؟
    این بگم که دانشگاه تو فقط 2 ساعت تایید کرد
    ممنون
    سلام
    به نظرم خیلی طولانی شده با این شماره تماس بگیرین 96664333 داخلی 311 بگین اقای یوسفی . بعدم بهشون بگین انقد طول کشیده و عجله دارین. ببینید این شماره همون شماره ای که باید بهتون جواب بدن پس چندین بار زنگ بزنین بهشون. اگه نشد بگین داخلی 321.
    موفق باشین
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم>>>موچیم که آسودگی ما عدم ماست.

sahar_2013 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mona69 نمایش پست ها
    کجا باید بریم دقیقا؟ میشه آدرس شو بگید خانم محمدی کجا هستن؟

اگه منظورتون خانم محمدی تو وزارت علوم هست، تشریف ببرین ساختمان وزارت علوم تو شهرک غرب، دم در هم بپرسین که خانم محمدی بخش تایید مدارک و می خواین ببینین شماره اتاقشون و می گن بهتون. اگه منظورتون خانم محمدی دیگه ای هست که من در جریان نیستم. ( اگه از نقل قول استفاده کنین دوست عزیز، می شه فهمید که دقیقا منظورتون چیه) اما کلا برای چه کار یقصد دارین خانم محمدی و ببینین؟ تایید مدارک که دیگه به صورت حضوری انجام نمی شه و باید از طریق سامانه تایید مدارک و بصورت آن لاین اقدام کنین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)