صفحه 54 از 296 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

یه سوال داشتم. وقتی واسمون تاریخ زدن مدارک رو به همین آدرس باید پست کنیم؟
    تهران، خيابان انقلاب، ضلع شرقي ميدان فردوسي، خيابان شهيد موسوي، ساختمان سازمان امور دانشجويان

Junior Member pooryaaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    International Trade Law

نقل قول نوشته اصلی توسط arashmanteghi نمایش پست ها
    یه سوال داشتم. وقتی واسمون تاریخ زدن مدارک رو به همین آدرس باید پست کنیم؟
    تهران، خيابان انقلاب، ضلع شرقي ميدان فردوسي، خيابان شهيد موسوي، ساختمان سازمان امور دانشجويان
    خود مسوول باجه پست بهتون میگه که چه آدرسی رو روی پاکت ها بنویسید. حتما هم باید نوشته بشه "منطقه 14 پستی"!
    به من اینو گفت بنویسم:
    تهران- منطقه 14 پستی- واحد پست ویژه- مربوط به سازمان امور دانشجویان وزارت علوم.
    همین.

سلام بچه ها،
    تایید شدم، فقط مونده ارسال مدارک. برای من تاریخ ارسال رو زدن 30آبان، یعنی دیروز. اما من متاسفانه دیروز دسترسی به اینترنت نداشتم و چک نکردم ، تازه الان دیدم. البته پایینش نوشته که"متقاضیان میتوانند در هر تاریخی بعد از تاریخ اعلام شده مدارک خود را به اداره پست تحویل دهند" یعنی اگه من دیروز نتونستم برم و فردا برم اداره پست طبق حرف خودشون مشکلی پیش نمیاد، درسته؟

رشته و دانشگاه
    International Trade Law

نقل قول نوشته اصلی توسط زهرا.ص نمایش پست ها
    سلام بچه ها،
    تایید شدم، فقط مونده ارسال مدارک. برای من تاریخ ارسال رو زدن 30آبان، یعنی دیروز. اما من متاسفانه دیروز دسترسی به اینترنت نداشتم و چک نکردم ، تازه الان دیدم. البته پایینش نوشته که"متقاضیان میتوانند در هر تاریخی بعد از تاریخ اعلام شده مدارک خود را به اداره پست تحویل دهند" یعنی اگه من دیروز نتونستم برم و فردا برم اداره پست طبق حرف خودشون مشکلی پیش نمیاد، درسته؟
    سلام. نه، مشکلی پیش نمیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط pooryaaa نمایش پست ها
    سلام. نه، مشکلی پیش نمیاد.
    غیر از مدارکی که قبلا اسکنشون رو توی فرم فرستاده بودم دیگه چه مدارکی باید همراهم باشه؟ چه مدارکی رو باید پست کنیم؟

رشته و دانشگاه
    International Trade Law

غیر از مدارکی که قبلا اسکنشون رو توی فرم فرستاده بودم دیگه چه مدارکی باید همراهم باشه؟ چه مدارکی رو باید پست کنیم؟
    پست 387 رو ببینید.

نقل قول نوشته اصلی توسط pooryaaa نمایش پست ها
    پست 387 رو ببینید.
    ممنونم. این گواهینامه موقت فارغ التحصیلی که گفتین، وقتی دانشنامه رو داریم که این به این معناست که گواهینامه موقتمون رو تحویل دانشگاه دادیم و دانشنامه رو گرفتیم،یعنی دیگه اون موقت رو نداریم. پس منظورتون چی بوده؟ متوجه نشدم.

ممنونم. این گواهینامه موقت فارغ التحصیلی که گفتین، وقتی دانشنامه رو داریم که این به این معناست که گواهینامه موقتمون رو تحویل دانشگاه دادیم و دانشنامه رو گرفتیم،یعنی دیگه اون موقت رو نداریم. پس منظورتون چی بوده؟ متوجه نشدم.
    بله گواهی موقتو میگیرن و اصلی رو میدن بهتون. دانشگاه ما دانشنامه نمیده به این زودی ها! به جاش گواهی پایان تحصیلات میده.شما اگه دانشنامه دارین که هیچی.همون رو به علاوه ریزنمره ها به علاوه گواهی لغوتعهد رو زیپ میکنین.تاکید میکنم هیچ نیازی به اسکن شناسنامه و کارت ملی نیس.منم ازهمین جا دیدم که بچه ها یه تعداد گفتن اونا هم لازمه.هم مسئول رشتمون که تایید کرد(بعد 3روزانتظار حضوری رفتم دانشگاه واسه تایید) کلی غرزد که اینارو چراآپلود کردی هم تو اداره پست کلی غرزدن که حالا باید اونارم بفرستی الکی.احتمالا وزارت علوم هم الان دارن غرمیزنن!
    کدرهگیری همراتون باشه پست که میرین تا چک کنن مدارکتونو.یه پاکت یا پوشه هم ببرین که مدارک و تو اون بذارین و پست کنین تا احیانا چروک یا تانشن

Junior Member Alas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

الان سه هفته است از ارسال مدرکم میگذره و هنوز مدرکم به دستم نرسیده!
    علتشم میگن اینه دانشنامه ی ارشدم یه جای مهر و امضا وزیر علوم داره که خالی هست و اینا میخوان امضا وزیر علوم بگیرن سه هفته معطلش کردن (به خاطر وزیر جدید و تغییرات در وزارت علوم)
    زنگ زدم بهم گفتن هر کی شرایطش مثله شما هست کارش همینطور طول کشیده و منتظره
    میخوام ببینم هیچ کسی مثل من اینجا هست؟!!!
    کسی هست جای مهر و امضا وزیر علوم روی دانشنامه اش باشه؟!!!
    عجب گیری افتادم!

نقل قول نوشته اصلی توسط Alas نمایش پست ها
    الان سه هفته است از ارسال مدرکم میگذره و هنوز مدرکم به دستم نرسیده!
    علتشم میگن اینه دانشنامه ی ارشدم یه جای مهر و امضا وزیر علوم داره که خالی هست و اینا میخوان امضا وزیر علوم بگیرن سه هفته معطلش کردن (به خاطر وزیر جدید و تغییرات در وزارت علوم)
    زنگ زدم بهم گفتن هر کی شرایطش مثله شما هست کارش همینطور طول کشیده و منتظره
    میخوام ببینم هیچ کسی مثل من اینجا هست؟!!!
    کسی هست جای مهر و امضا وزیر علوم روی دانشنامه اش باشه؟!!!
    عجب گیری افتادم!
    جدی؟؟؟؟ من تازه میخوام فردا برم مدارکم رو پست کنم و تا دو هفته دیگه احتیاجشون دارم!!!! خدا به داد برسه!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)