صفحه 8 از 296 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

تو همون سایت برو تو قسمت پیگیری...
    کد ملی و کد رهگیری را می زنی یه قسمت داره واسه پرداخت...من 10 بار طول کشید تا بالاخره تونستم پرداخت کنم.ظاهرا فقط با اکسپلورر کار می کنه.موزیلا و کروم جواب نمیده

دوستان اگر کسی 3-4 سال پیش تو کنکور سراسری شرکت کرده باشه الان میتونه به کارنامه(درصدها و رتبش) دسترسی داشته باشه؟
    مثلاً من میتونم برم سازمان سنجش و درخواست کارنامه کنکورم رو بدم؟

Junior Member

سلام منفارغ التحصیل کارشناسی حسابداری پیام نور هستم فقط مدرک موقت دارم الان در فرم تایید مدارک کدام گزینه رو تیک بزنم؟فارغ التحصیل ها هم ریز نمرات می خواهند؟از کجا بگیرم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Concordia University

من امروز مدارک لیسانس و فوق و کارنامه لیسانس و فوق رو بردم میدان فردوسی و تایید کردم (قبلش توی سامانه ثبت کرده بودم) خانم محمدی گفت از اول شهریور دیگه حضوری نمیپذیرن کسی رو. در ضمن من یک باگ توی سامانه کشف کردم. اگه کسی میخواد هم لیسانس و هم فوقشو تایید کنه اول فقط با لیسانس ثبت کنه و مبلغ ۳۵۰۰۰ تومن رو پرداخت کنه (مبلغ ۳۵۰۰۰ برای کارنامه و دانشنامه لیسانس) بعدا که پرداخت کرد بره و تصحیح کنه و لیسانس رو به فوق لیسانس تبدیل کنه و لیسانس رو هم زیرش اضافه کنه. اون وقت با ۳۵۰۰۰ تومن میشه هر دو دانشنامه و کارنامه رو تایید کرد.
    البته اینو بگم که مبلغ زیادی نیست من فقط ۷ میلیون بابت آزاد سازی مدرک ارشدم پرداخت کردم ولی این ۳۵۰۰۰ تومن اینقدر شیرین بود که تلخی اون ۷ میلیون و کمتر کرد :دی

من لیسانسم دانشگاه ازاده ولی فوقم سراسری با توجه به اینکه تو سامانه گفته بچه های دانشگاه ازاد ثبت نام نکنن من باید چیکار کنم ؟ولی فوقمو میتونم ثبت نام کنم.

Junior Member

سلام
    بنده طی گفت و گویی که با آموزش دانشگاه داشتم میتونم ریزنمرات رسمی رو بدون داشتن معافیت یا پایان خدمت سربازی ، از دانشگاه بگیرم . البته برای معافیت پزشکی اقدام کردم اما تا اخذ معافیت ممکنه چند ماهی طول بکشه . سوالم اینجاست که آیا وزارت علوم این ریز نمرات رو بدون مشخص کردن وضعیت خدمت تایید خواهد کرد یا فعلا از خیر ریزنمرات رسمی ( وخرید آموزش رایگان ! ) بگذرم و با مدارک غیر رسمی اقدام به پذیرش کنم ؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط humarant نمایش پست ها
    سلام
    بنده طی گفت و گویی که با آموزش دانشگاه داشتم میتونم ریزنمرات رسمی رو بدون داشتن معافیت یا پایان خدمت سربازی ، از دانشگاه بگیرم . البته برای معافیت پزشکی اقدام کردم اما تا اخذ معافیت ممکنه چند ماهی طول بکشه . سوالم اینجاست که آیا وزارت علوم این ریز نمرات رو بدون مشخص کردن وضعیت خدمت تایید خواهد کرد یا فعلا از خیر ریزنمرات رسمی ( وخرید آموزش رایگان ! ) بگذرم و با مدارک غیر رسمی اقدام به پذیرش کنم ؟
    ممنون
    توی گزینه ها گواهی اشتغال به تحصیل هم هست. توی سایتش یک slide show هست دانلود کنید ببینید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lou_kember نمایش پست ها
    توی گزینه ها گواهی اشتغال به تحصیل هم هست. توی سایتش یک slide show هست دانلود کنید ببینید.
    ممنون . اما من در حال تحصیل نیستم . الان در فرجه یک ساله هستم .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer & Software Engineering at University of Waterloo

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistry2 نمایش پست ها
    من لیسانسم دانشگاه ازاده ولی فوقم سراسری با توجه به اینکه تو سامانه گفته بچه های دانشگاه ازاد ثبت نام نکنن من باید چیکار کنم ؟ولی فوقمو میتونم ثبت نام کنم.
    به نظرم حالا شما ثبت نام بکنید، بعد ببینین آیا ایرادی می‌گیرن بهتون یا نه!

Junior Member REZGAR1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام ، من هفته پیش ریزنمرات تایید شده توسط آموزش دانشگاه را برای تایید وزارت علوم تو سامانه آپلود کردم، ولی هنوز این پیغام معروف در دست بررسي در دانشگاه ها مي باشد! رو میده . من نفهمیدم این چجوریه، آخه ریز نمرات که توسط اموزش دانشگاه تایید شده ، چرا دوباره باید اونا تایید کنن؟ به نظر شما من بازم باید منتظر بمونم؟راستی اگه همین ریزنمرات رو میبردم دارالترجمه ترجمه رسمیش میکردند؟ یا باید این مهر وزارت علوم حتما روش باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)