نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: چه نمره آیلتسی برای گرفتن کار از شرکت های معتبر در جاهای معتبر باید داشت؟

پیش فرض چه نمره آیلتسی برای گرفتن کار از شرکت های معتبر در جاهای معتبر باید داشت؟

سلام دوستان
    ممنون می شم دوستانی که تجربه کاری در خارج از ایران دارند اونم از جاهای خوب بفرمائین که نمره آیلتس تاثیری داره یا نه و چه نمره ای بایستی باشه
    مرسی

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : چه نمره آیلتسی برای گرفتن کار از شرکت های معتبر در جاهای معتبر باید داشت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mdaastani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون می شم دوستانی که تجربه کاری در خارج از ایران دارند اونم از جاهای خوب بفرمائین که نمره آیلتس تاثیری داره یا نه و چه نمره ای بایستی باشه
    مرسی
    دوست خوب والا چندین نفر از اقوام و دوستان به من گفتند حتی اگر ایلتس 9 هم داشته باشی باید با زبان محاوره ای مردم کشوری که می خوای بری تسلط داشته باشی یادگیری انگلیسی رسمی درسته که لازمه ولی کافی نیست!
    بطور مثال در استرالیا لحجه و اصطلاحات خاص انقدر زیاده که شما فکر می کنید اینها انگلیسی حرف نمی زنند بلکه یک زبان دیگر است. پس باید از الان علاوه بر دانش علمی زبان بنظر من زبان محاوره ای مردم کشوری که می خوای بری را یاد بگیری
    در محیط کار هم متاسفانه خیلی از این واژه ها و اصطلاحات بکار می برند!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

پیش فرض پاسخ : چه نمره آیلتسی برای گرفتن کار از شرکت های معتبر در جاهای معتبر باید داشت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست خوب والا چندین نفر از اقوام و دوستان به من گفتند حتی اگر ایلتس 9 هم داشته باشی باید با زبان محاوره ای مردم کشوری که می خوای بری تسلط داشته باشی یادگیری انگلیسی رسمی درسته که لازمه ولی کافی نیست!
    بطور مثال در استرالیا لحجه و اصطلاحات خاص انقدر زیاده که شما فکر می کنید اینها انگلیسی حرف نمی زنند بلکه یک زبان دیگر است. پس باید از الان علاوه بر دانش علمی زبان بنظر من زبان محاوره ای مردم کشوری که می خوای بری را یاد بگیری
    در محیط کار هم متاسفانه خیلی از این واژه ها و اصطلاحات بکار می برند!
    مرسی دوست عزیز از راهنمائی خوب و جامع شما
    حتما توضیه شما رو مد نظر قرار خواهم داد

بیشتر منظور من در وهله اول و پیش از رفتن هست
    برای گرفتن پذیرش فک کنم بیشتر ، زبان رسمی ملاک باشه و خوب چون دارم برای آیلتس برنامه ریزی می کنم برام مهمه که حداقل نمره برای یه شرکت معتبر رو بدونم
    یا اینکه اصلا نمره تاثیری داره یا نه یا همون حداقل معمول کافیه
    مرسی از شما

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : چه نمره آیلتسی برای گرفتن کار از شرکت های معتبر در جاهای معتبر باید داشت؟

مرسی دوست عزیز از راهنمائی خوب و جامع شما
    حتما توضیه شما رو مد نظر قرار خواهم داد

بیشتر منظور من در وهله اول و پیش از رفتن هست
    برای گرفتن پذیرش فک کنم بیشتر ، زبان رسمی ملاک باشه و خوب چون دارم برای آیلتس برنامه ریزی می کنم برام مهمه که حداقل نمره برای یه شرکت معتبر رو بدونم
    یا اینکه اصلا نمره تاثیری داره یا نه یا همون حداقل معمول کافیه
    مرسی از شما
    دوست خوب عموما برای شرکتهای بین المللی نمره زبان ملاک نیست خودشان مصاحبه می کنند تا
    اول دانش و مهارت شما را بسنجند در زمینه ای که قصد دارید با انها همکاری کنید
    ثانیا شما را از نظر روانشناسی محک بزنند آیا وفادار به ارمانهای شرکت هستید نحوه برخورد شما با مشکلات در حین کار چگونه است و...
    ثالثا توانایی زبان شما را بررسی کنند - عموما گروه مصاحبه کننده به راحتی با پرسیدن چند سوال می توانند سطح زبان شما را محک بزنند و نیازی به مدارک تافل و یا ایلتس ندارند! (شایدم اصلا قبول نداشته باشند! چون به ارزیابی خودشان بیشتر اطمینان دارند!)
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Guru

سلام دوستان
    مرسی
    کسی از شما نمره آیلتس نخواهد خواست. توانایی زبان شما در هنگام مصاحبه مشخص میشود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)