صفحه 10 از 216 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 2154

موضوع: نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط(پست اول حتما خوانده شود)

Senior Member smehdie آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط(پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط roohol نمایش پست ها
    سلام دوستان. لطف کنید منو راهنمایی کنید که از کجا میشه پذیرش گرفت. از یو اس بخصوص
    1. مقطع تحصیلی و دانشگاه : کارشناسی (صنعتی اصفهان) ارشد ( امیرکبیر)
    2. معدل 14.96- 15.67
    3. رشته : مکانیک- طراحی جامدات- طراحی کاربردی
    4. نمره زبان : تافل (95) .
    5.نمره GRE یا GMAT و .... جی ار ای نوامبر میدم
    6. تعداد مقاله و نوع : یک ژورنال غیر آی اس آی. دو کنفرانس داخلی
    7. شرایط خاص : 6 سال سابقه کار
    8. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت : یو اس. کانادا. استرالیا
    9. سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره: فول فاند
    تافلتون خوبه دوست من
    فقط معدلها یه کم ، کم هستند. شما اگه بتونین یه جی آرای نسبتتا خوب بیارین شانستون خیلی بیشتر میشه.
    اونجا که نوشتین مخصوصا یو اس، شما میتونین از آمریکا با فاند هم پذیرش بگیرین. رنک های حدود 200. هرچی جی آر ای تون بالاتر باشه شانسش بیشتر میشه.
    البته ریکام های خوب هم بی تاثیر نیستند.
    در مورد کانادا معدل و نمره زبان موثره. باید استاد پیدا کنین. مکاتبه با استاد یادتون نره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط(پست اول حتما خوانده شود)

ضمن تشکر فراوان از دوست عزیز smehdi خواستم از دوستانی که راجع به اروپا هم اطلاع دارن بگن که استفاده کنم.
    باز هم تشکر از تمام کسایی که توی این مسیر همفکری می کنن که بدون این هم فکری ها تقریبا پذیرش غیر ممکنه..

1. مقطع تحصیلی و دانشگاه:لیسانس-دانشگاه شهید چمران اهواز
    2. معدل 15.62
    3. رشته مهندسی برق-الکترونیک
    4. نمره زبان آیلتس 8
    5.نمره GRE یا GMAT و .... میدم به زودی
    6. تعداد مقاله و نوع 1 مقاله دادم اما فعلا سابمیت
    7. شرایط خاص
    8. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت:کشورهایی که بشه فاند بگیری و زبان تدریسشون انگلیسی باشه.از آسیا هم نباشه
    9. سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره.چند بار حل تمرین بودمو از استادای معتبری که مقاله های زیادی دارن هم توصیه نامه دارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط smehdie نمایش پست ها
    هم معدل و هم نمره زبانتون خوبه
    واسه کانادا حتما اقدام کنین. قبلش اگه استاد پیدا کنین که فاند داشته باشه، با شرایط شما پیدا میشه ایشالا
    در مورد آمریکا هم شانس خوبی دارین. البته قطعا جی آر ای خوب باعث میشه پذیرش گرفتن از دانشگاه رنگ بالاتر راحتر بشه.
    موفق باشید

ميشه بفرماييد برا دانشگاه هايي با چه رتبه اي شانس بيشتري براي پذيرفته شدن وجود داره؟

Senior Member smehdie آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ataiot نمایش پست ها
    ميشه بفرماييد برا دانشگاه هايي با چه رتبه اي شانس بيشتري براي پذيرفته شدن وجود داره؟
    دانشگاههای رنک 100 تا 250. بازه رو یه کم بیشتر گفتم چون یه چندتا هم رنک پایین واسه اطمینان انتخاب کنید.
    کانادا دانشگاههایی مثل آلبرتا، مک مستر گزینه های خوبین.

Junior Member

1. مقطع تحصیلی و دانشگاه: کارشناسی ارشد (دانشگاه تهران)
    2. معدل: لیسانس:15، ارشد: 17
    3. رشته: معماری
    4. نمره زبان: TOEFL 92
    5. نمره GRE یا GMAT و ... : V:145, Q: 162, A:3
    6. تعداد مقاله و نوع: 2 مقاله خارجی غیرISI، احتمالا 2 مقاله دیگه تا دو ماهه دیگه
    7. شرایط خاص: چند ماه تدریس و 1.5 سال سابقه کار
    8. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت: آمریکا، کانادا، استرالیا ...
    9. سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره: فاند خوب، ممنون می شم اگه راهنماییم کنید که با این شرایط شانسی برای گرفتن فاند در مقطع ارشد و یا دکترا دارم یا نه و آیا برای پذیرش ارشد، با توجه به اینکه یه ارشد دارم، معدل ارشد رو هم نگاه می کنن و یا فقط معدل لیسانس مهمه؟ لطفا اگه دانشگاهی رو فکر می کنید که با شرایط من پذیرش و فاند بده بهم معرفی کنید ممنون می شم.

Senior Member Harrison آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aap01 نمایش پست ها
    1. مقطع تحصیلی و دانشگاه: کارشناسی ارشد (دانشگاه تهران)
    2. معدل: لیسانس:15، ارشد: 17
    3. رشته: معماری
    4. نمره زبان: TOEFL 92
    5. نمره GRE یا GMAT و ... : V:145, Q: 162, A:3
    6. تعداد مقاله و نوع: 2 مقاله خارجی غیرISI، احتمالا 2 مقاله دیگه تا دو ماهه دیگه
    7. شرایط خاص: چند ماه تدریس و 1.5 سال سابقه کار
    8. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت: آمریکا، کانادا، استرالیا ...
    9. سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره: فاند خوب، ممنون می شم اگه راهنماییم کنید که با این شرایط شانسی برای گرفتن فاند در مقطع ارشد و یا دکترا دارم یا نه و آیا برای پذیرش ارشد، با توجه به اینکه یه ارشد دارم، معدل ارشد رو هم نگاه می کنن و یا فقط معدل لیسانس مهمه؟ لطفا اگه دانشگاهی رو فکر می کنید که با شرایط من پذیرش و فاند بده بهم معرفی کنید ممنون می شم.
    شما شرایطتون خیلی خوبه..توجه داشته باشین که اکثر بچه های هم رشتتون gre بالا ندارن..اما معدل خوب دارن..معدلتون عالی نیست اما خوبه...
    حتما خودت بهتر میدونی که واسه رشتت پورتفولیو خوب باید داشته باشی..من بچه های رشتتوت رو دیدم با معدل 15 اما نمونه کار خوب بورس گرفتند
    خیالت راحت :-)

Junior Member berkeley آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer

1. مقطع تحصیلی و دانشگاه: کارشناسی ارشد دانشگاه خوارزمی تهران(تربیت معلم تهران)
    2. معدل: لیسانس:15:60، ارشد: 16:70
    3. رشته: مهندس کامپیوتر(هوش مصنوعی)
    4. نمره زبان: TOEFL 95
    5. نمره GRE یا GMAT و ... : -
    6. تعداد مقاله و نوع: 2 مقاله خارجی ISI، ی کنفرانسی خیلی توپ
    7. شرایط خاص: -
    8. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت: -
    9. سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره: فقط میخوام فول فاند بدن همین
    روزی من هم خواهم رسید.......

Senior Member Harrison آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط berkeley نمایش پست ها
    1. مقطع تحصیلی و دانشگاه: کارشناسی ارشد دانشگاه خوارزمی تهران(تربیت معلم تهران)
    2. معدل: لیسانس:15:60، ارشد: 16:70
    3. رشته: مهندس کامپیوتر(هوش مصنوعی)
    4. نمره زبان: TOEFL 95
    5. نمره GRE یا GMAT و ... : -
    6. تعداد مقاله و نوع: 2 مقاله خارجی ISI، ی کنفرانسی خیلی توپ
    7. شرایط خاص: -
    8. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت: -
    9. سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره: فقط میخوام فول فاند بدن همین
    دوست عزیز هم رشته ای شما رزومه نسبتا خوبی داری...چرا انقدر نگرانی..تو پیام خصوصی هم گفتی
    این همه بچه ها فاند گرفتند...gre حسابی بخون..از اخرای تابستونم شروع کن ایمیل زدن به استادا 300 400 تام بزنی چه بهتر..
    واسه دکترا معمولا شانس بورس خیلی زیاده...نگران نباش..مثل بقیه 10تا دانشگاه از رنک های مختلف بزن...جواب استادا هم خیلی مهمه که کدوماشونو مدرک بفرستی

Junior Member Piale آواتار ها

سلام دوستان. به نظرتون از بین دانشگاههای استرالیا (موناش و ملبورن) و کانادا (یو بی سی و واتراو) و اروپا (دلفت) به ترتیب شناسم واسه فول فاند تو کدوم بیشتره؟
    1. مقطع تحصیلی و دانشگاه : کارشناسی (صنعتی شریف) ارشد ( تهران)
    2. معدل 14.78- 17.75(با احتساب نمره پایان نامه)
    3. رشته : مهندسی شیمی
    4. نمره زبان : ایلتس 7.0 .
    5.نمره GRE یا GMAT و .... ندارم

6. تعداد مقاله و نوع : 2 ژورنال آی اس آی با ایمپکت های 1.5 و 0.5 با اسم اول. 1ژورنال آی اس آی با ایمپکت های 1.60با اسم دوم. دو مقاله ای اس ای به ترتیب با ایمپکت های 1.6 و 1.20 اسم سوم و اول. دو کنفرانس بین المللی (ژاپن و آفریقای جنوبی) ارایه شده توسط استاد راهنما. یه کنفرانس بین المللی رجیستر شده در آلمان که قراره خودم ارایه بدم.
    7. شرایط خاص : 1.5 سال کار در بخش تحقیق و توسعه یک شرکت تولید کننده بیو داروهای نوترکیب
    8. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت : کانادا. استرالیا. اروپا
    9. سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره: فول فاند

Junior Member

1. مقطع تحصیلی و دانشگاه : کارشناسی (تهران)ارشد(تهران)
    2. معدل : کارشناسی 18.64 ارشد در حال تدریس
    3. رشته :
    کارشناسی: تربیت بدنی و علوم ورزشی، ارشد: حرکات اصلاحی و آسیب شناسی ورزشی
    4. نمره زبان : آیلتس 6.5
    5.نمره GRE یا GMAT و .... ندارم
    6. تعداد مقاله و نوع : اینجور که استادم گفته 2 تا ISI از پایان نامه، 1 علمی پژوهشی داخلی
    7. شرایط خاص : مدرک بین المللی داوری و مدرک داخلی مربیگری دارم.
    8. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت : کانادا. استرالیا. اروپا
    9. سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره: فول فاند و نمی دونم میشه یا نه ولی می خوام همسرم هم باهام بیاد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)