صفحه 116 از 216 نخستنخست ... 1666106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126166 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,151 تا 1,160 , از مجموع 2154

موضوع: نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط(پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط(پست اول حتما خوانده شود)

1.کارشناسی دانشگاه باهنر کرمان( کارشناسی ارشد دانشگاه باهنر کرمان)
    2.معدل 17.1 ( معدل 18)
    3. مهندسی صنایع
    4. IELTS 7.5
    5.GRE یا GMAT امتحان ندادم
    6. 3تا کنفرانس بین المللی (2تا خارجی و یکی داخلی)
    7.
    دو ترم سابقه تدریس
    8. کانادا، استرالیا، نیوزلند، کره
    9.
    فاند لازم دارم

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط(پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    لزومی نداره که یک دانشگاه، حتماً هوافضا داشته باشه تا گروه مکانیکش، کارهای تحقیقاتی حوزۀ هوافضا رو انجام بده؛ البته اگر دنبال حوزۀ تخصصی هوافضا باشید، به ناچار باید دنبال ایده ای که گفتید باشید.

من چند تا گزینه بهتون معرفی میکنم که دپارتمان مکانیک و هوافضای مشترکی داره (Department of Mechanical and Aerospace Engineering)؛ امیدوارم به نتیجه برسید. البته من برای این پیشنهادات، اصلاً به رزومۀ شما کاری ندارم و فقط یک سری دانشگاه بهتون معرفی میکنم که مکانیک و هوافضای مشترکی داره؛ ممکنه به شرایط شما بخوره یا نخوره:

Arizona State University
    Case Western Reserve University
    Florida Institute of Technology
    Oklahoma State University
    Rutgers, The State University of New Jersey
    University at Buffalo, The State University of New York
    University of Alabama in Huntsville
    New York University, School of Engineering

دانشگاه علم و صنعت اونقدرایی شهرت بین المللی نداره که معدل موجود شما نقطۀ ضعفی محسوب نشه. بهتره دنبال آیتم های جبرانساز باشید.
    در مورد هوافضا که اصلا اصراری نیست و حوزه کاری استاد ویا دانشکده مرتبط باشه مطمئنا کافیه، و حتی برای ویزا بهتره که مکانیک باشه تا حساسیت هم ایجاد نشه. در مورد علم و صنعت هم منظورم این نبود که بخواد ضعف معدل رو جبران کنه ، بلکه سوالم این بود که شاید بتونه یه تاثیر مثبت داشته باشه ، به هر حال بابت راهنمایی و لیست دانشگاه ها ممنونم. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    لزومی نداره که یک دانشگاه، حتماً هوافضا داشته باشه تا گروه مکانیکش، کارهای تحقیقاتی حوزۀ هوافضا رو انجام بده؛ البته اگر دنبال حوزۀ تخصصی هوافضا باشید، به ناچار باید دنبال ایده ای که گفتید باشید.

من چند تا گزینه بهتون معرفی میکنم که دپارتمان مکانیک و هوافضای مشترکی داره (Department of Mechanical and Aerospace Engineering)؛ امیدوارم به نتیجه برسید. البته من برای این پیشنهادات، اصلاً به رزومۀ شما کاری ندارم و فقط یک سری دانشگاه بهتون معرفی میکنم که مکانیک و هوافضای مشترکی داره؛ ممکنه به شرایط شما بخوره یا نخوره:

Arizona State University
    Case Western Reserve University
    Florida Institute of Technology
    Oklahoma State University
    Rutgers, The State University of New Jersey
    University at Buffalo, The State University of New York
    University of Alabama in Huntsville
    New York University, School of Engineering

دانشگاه علم و صنعت اونقدرایی شهرت بین المللی نداره که معدل موجود شما نقطۀ ضعفی محسوب نشه. بهتره دنبال آیتم های جبرانساز باشید.
    یه تعداد از دانشگاها معدل 2 سال آخر لیسانس رو مد نظر قرار میدن مثل اینکه، الان که حساب کردم 4 ترم آخرم با 69 واحد 15.8 میشه. به نظرتون توی SOP خودم ذکر کنم که معدل 2 سال اخرم اینه، ایرادی داره؟

Junior Member persephone آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارتباط تصویری دانشگاه تهران

1. مقطع تحصیلی و دانشگاه: کارشناسی / دانشگاه تهران / هنرهای زیبا
    2. معدل : 16
    3. رشته: ارتباط تصویری ( گرافیک)
    4. نمره زبان: 3
    5.نمره GRE یا GMAT و ....: آلمانی (ZD) در حال یادگیری سطح های بالاتر B2
    6. تعداد مقاله و نوع: مقاله ی پایان نامه (تصویرسازی یکی از متون ایرانی )، و البته نمونه کار هنری ( 5 سال سابقه کار به شکل حرفه ای) و جدای آن کارهای هنری به صورت فردی ( تصویرسازی کتاب کودک، انیمیشن، نقاشی )
    7. شرایط خاص:؟
    8. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت: آلمان و اتریش
    9. سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره
    : می خوام کارشناسی ارشد بخونم و رشته ی گرافیک یا ارتباط تصویری، نقاشی، تصویرسازی و انیمیشن

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط ayazga2002 نمایش پست ها
    یه تعداد از دانشگاها معدل 2 سال آخر لیسانس رو مد نظر قرار میدن مثل اینکه، الان که حساب کردم 4 ترم آخرم با 69 واحد 15.8 میشه. به نظرتون توی SOP خودم ذکر کنم که معدل 2 سال اخرم اینه، ایرادی داره؟
    ایدۀ خوبی هست که برید سراغ دانشگاه هایی که معدل 2 سال آخر لیسانس رو مدنظر قرار میدند؛ مسائل مربوط به SoP هم باید توی تاپیک مربوط به خودش دنبال بشه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

1. مقطع تحصیلی و دانشگاه: کارشناسی آزاد تهران مرکز
    2. معدل: لیسانس: 15.5
    3. رشته: مهندسی برق
    4. نمره زبان: تافل 75
    5.نمره GRE: کوانت 160، وربال 139. رایتینگ 3
    6. تعداد مقاله و نوع: -
    7. شرایط خاص: -
    8. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت: آمریکا و کانادا
    9. سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره: برای مستر کامپیوتر ساینس میخوام اپلای کنم. فاندش مهم نیست فعلا. 4 سال هم سابقه کار دارم در این زمینه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست گرامی
    در مورد استرالیا عرض کنم به دلیل معدل لیسانس و فوق لیسانس بسیار کمی که دارید بسیار بسیار بعید هست که بتوانید در پروسه رقابت برای بورس برنده باشید
    در مورد مقالات شما هم منظور شما از ای اس ای 7 تا اگر دارای ایمپکت فاکتور هستند و نه زولوجی می توانند در کنار جی ار ای بالا برای امریکا شانس شما را افزایش دهند ولی کانادا هم یک حداقل معدلی برای بررسی بورس دارند که 16 تا 16.60 معمولا هست
    من اگر جای شما بودم برای مستر دوباره در کشوری ارزان و بدون شهریه اقدام می کردم چون دانشگاه ازاد بودن شما هم ضربه ای محیب به پرونده شما می زند که با این معدل شما حساب کنید چه می شود
    دوست عزیز دیرزمانی است که دیگه تئوری فرق بین دانشگاه آزاد بودن یا سراسری بودن و تاثیرات اون در پذیرش دادن از بین رفته. ضربه مهیب کاملا کلمه اشتباهی هستش که شما به کار بردین. فرق بین دانشگاه شریف و تهران و امیرکبیر با بقیه دانشگاه هاست (چه سراسری و چه آزاد) البته در این مورد هم شریف بسیار مهم‌تر هست و دو دانشگاه دیگر بسیار کم‌تاثیرتر هستند. به عنوان مثال اساتید یکی از دانشگاه‌های اروپایی چون در دوره‌ای از یکی از دانشگاه‌های آزاد دانشجوی فراوانی گرفته‌اند و دانشجوها هم خوب بودن دیگه به دانشجوهای اون دانشگاه اعتماد پیدا کردن و در حال حاضر دید مثبتی به اون دانشگاه دارن. پس این دید ربطی به سراسری و آزاد بودن نداره.دید شخصی استاد هست.

1. مقطع تحصیلی و دانشگاه: ارشد - مراغه
    2. معدل:17.15 بدون نمره تز
    3. رشته:نانو شیمی
    4. نمره زبان: 80تافل
    5.نمره GRE یا GMAT و ....:-
    6. تعداد مقاله و نوع:4 تا accept با مجموع ایمپکت 15.02 ، 2 تا revised با جمع ایمپکت 8.04 و حدودا15 تا مقاله برا نوشتن و submite
    کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت:آمریکا--کانادا
    7. شرایط خاص:نداشتن سربازی- وضع مالی بد
    اولویت:آمریکا--کانادا
    9.
    فاند خوب - رنک زیر 50در ضمن من فعلا با دو تا استاد از انگلستان و دانمارک صحبت کردم اونا قبولم کردن دلی امریکا یا کانادا رو میخوام. به نظرتون احتمالش هست من بتونم به امریکا برم؟

Banned

من ايا بشينم زبان بخونم اي نه؟براي تافل؟چقدر اميد داشته باشم؟
    معدل ليسانس 13.74 ارشد 14.82 نرم افزار
    چندين مقاله در همه سطوح
    4 تا طرح ژ»وهشي كتاب و اختراع در مرحله داوري
    ممنون
    زبان بخونم اميدي هست؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط megh500 نمایش پست ها
    من ايا بشينم زبان بخونم اي نه؟براي تافل؟چقدر اميد داشته باشم؟
    معدل ليسانس 13.74 ارشد 14.82 نرم افزار
    چندين مقاله در همه سطوح
    4 تا طرح ژ»وهشي كتاب و اختراع در مرحله داوري
    ممنون
    زبان بخونم اميدي هست؟
    نظر شخصی من اینه که شما باید زبانو بترکونی تا شاید بشه برات شانس قائل شد...در هر صورت استادی که می خواد شما رو بگیره باید از نظر علمی دلش به یه چیزی خوش باشه یا نه...تازه با فرض اینکه از سد ادمیشن کامیتی رد بشی که با این شرایط فوق العاده سخته.....گیرم شما انگلیسی هم مثله بلبل صحبت کنی... شرط لازم رو دارید و نه کافی...متاسفانه معدلهاتون خیلی پایینه.... من نظر مثبتی ندارم متاسفانه....

معدلم كمه اما نهايت سعي ام كردم كه تو مقاله و كارهاي تحقيقاتي جبران كنم.
    ميشه بگيد چه كشورهايي شانس دارم؟

ايا هر كشوري اولويت اصلي اش معدل است؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)