صفحه 12 از 216 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 2154

موضوع: نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط(پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط(پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    با عرض پوزش
    لطفا طرح مسئله اینجانب رو که در مطالب قبل اومده رو بگذارید
    به نظرم هیچ کس جز استاد مورد نظرتان نمی تواند در این موضوع نظر قطعی بدهد. بهتر است از استادتان بپرسید که بدون مدرک زبان امکان قبول کردن شما را دارد یا در این مورد اختیاری ندارد و مطیع نظر graduate admission office است. این طور می توانید مطمئن شوید که شما را حتمن می خواهد یا فقط پیشنهاد اپلای را داده است. راستش را بخواهید دادن جواب مثبت اولیه برای یک استاد تعهد رسمی ایجاد نمی کند و در مواردی دیده شده است که استاد به دانشجو چراغ سبز نشان داده اما بعد از دریافت اپلیکیشن های جدید از تصمیم اولیه انصراف داده و دانشجو را واگذاشته است.
    به نظر من مناسب ترین راه این است که با استادتان مکاتبه کنید و مسأله را از خودش جویا شوید.

Senior Member smehdie آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط(پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط nastaran1990 نمایش پست ها

1. کارشناسی دانشگاه خواجه نصیر
    2. 14.15

3. برق-الکترونیک
    4. 7 ایلتس
    5.نمره GRE یا GMAT : هنوز امتحان ندادم
    6. تعداد مقاله و نوع:ندارم
    7. شرایط خاص
    8. استرالیا کانادا ایتالیا هلند امریکا
    9. سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره: حتما فاند می خوام
    دوست عزیز معدلتون مخصوصا برای کانادا کمه. چون امریکا بعضی از دانشگاهها هستند که شرط معدل قید نکرده باشند.
    نمره زبانتون خوبه. ولی امکان داره بخوان سر معدل بهتون گیر بدن. البته پذیرش گرفتن فقط با این معدل و نمره آیلتس نیست. رزومه ای که ارائه میدین میتونه خیلی موثر باشه. اگه بتونین مقاله بدین خیلی خوبه. همچنین ریکامها.
    برای آمریکا هم جی آر ای خوبی باید داشته باشین. باید یه جوری معدل رو پوشش بدین.
    نمیگم شانس ندارین. نه. ولی باید تلاش بیشتر کنید. همچنین میتونین با استادا مکاتبه کنید.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط jouybari نمایش پست ها
    1. مقطع تحصیلی و دانشگاه:فوق لیسانس_دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز
    2. معدل:17.40 بدون نمره تز
    3. رشته:مهندسی برق
    4. نمره زبان:7 آیلس
    5.نمره GRE : -.
    6. تعداد مقاله و نوع: یک مقاله در کنفرانس waset به همراه ارائه شفاهی در محل برگزاری
    7. لیسانس با معدل 14/20 از دانشگاه غیرانتفاعی سجاد
    8. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت:آمریکا--اروپا
    9.فاند خوب - رنک بین 200 تا 300
    باتوجه به معدل و نمره خوبتون در آیلتس باید بگم با یه جی آر ای خوب میتونین تو رنکینگ دانشگاههای 200 تا 300 پذیرش با فاند بگیرین.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid369 نمایش پست ها
    - دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل:دانشگاه دولتی قزوین+مهندسی مکانیک+15.38
    2- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: ندارم
    3- نمره زبان
    (تافل): 96
    4- نمره جی آر ای: quan:170 analytical writing: 3 verbal:155
    5- تعداد مقالات داخلی و خارجی
    (کنفرانس و مجله): دو تا آی اس آی : یدونه ریوایز خورده+یدونه دست داور. یه مقاله کنفرانس بین المللی داخلی
    6- سابقه کار : ندارم
    7- دانشگاه های مقصد مد نظر
    (اگر وجود دارد) : دانشگاههای آمریکا و کانادا
    8- موارد دیگر: حل تمرین دانشجوهای فوق لیسانس در درس ریاضی مهندسی پیشرفته+ در تهیه جزوه آزمایشگاه ارتعاشات همکاری داشتم+ گواهی فنی حرفه ای برای کار با نرم افزار سالیدورک دارم+ گواهی گذراندن دوره نرم افزار لمپس (شبیه ساز دینامیک مولکولی) دارم
    شدیدا به فاند نیاز دارم.
    ممنون
    نمره زبان و جی آر ایتون خوبه. به نظر من برای رنکهای دور و بر 200 اپلای کنین تو آمریکا.
    کانادا اگه بتونین استاد پیدا کنین خیلی بهتر میشه. چون معدلتون خیلی بالا نیست و اینکه کانادا هم معدل محوره و هم اینکه رقابت خیلی شدیده. مخصوصا هر سال تعداد اپلیکنت ها داره بیشتر میشه. ولی این حرف من دلیل براین نیست که شانسی ندارین.شما مینیمم معدل بعضی از دانشگاههای کانادا رو دارین. شاید 70 در صدشون. ولی بحث رقابته. پس استاد پیدا کردن خیلی میتونه کمکتون کنه.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط maryfarahani نمایش پست ها
    به نظرم هیچ کس جز استاد مورد نظرتان نمی تواند در این موضوع نظر قطعی بدهد. بهتر است از استادتان بپرسید که بدون مدرک زبان امکان قبول کردن شما را دارد یا در این مورد اختیاری ندارد و مطیع نظر graduate admission office است. این طور می توانید مطمئن شوید که شما را حتمن می خواهد یا فقط پیشنهاد اپلای را داده است. راستش را بخواهید دادن جواب مثبت اولیه برای یک استاد تعهد رسمی ایجاد نمی کند و در مواردی دیده شده است که استاد به دانشجو چراغ سبز نشان داده اما بعد از دریافت اپلیکیشن های جدید از تصمیم اولیه انصراف داده و دانشجو را واگذاشته است.
    به نظر من مناسب ترین راه این است که با استادتان مکاتبه کنید و مسأله را از خودش جویا شوید.
    اینکه من توی مطلبی خوندم که توی اروپا واسه پوزیشن ها میشه بدون زبان پذیرش گرفت این چی امکان داره؟ چون توی اعلامیه پوزیشن ننوشته بود؟

Senior Member Harrison آواتار ها

سلام. من واسه یه پوزیشن در دانشگاه لون kul اپلای کردم واسه دکترای operations management . با استاد هم چند بار تماس داشتم و در مورد رزومه من گفتش که شما eligible هستی و رزومت خیلی fine هست. متاسفانه هنوز امتحان آیلتس ندادم و بدون مدرک زبان اپلای کردم. آیا میتونم پذیرش رو بگیرم اونم بدون زبان در این دانشگاه؟ سه تا مقاله یکی داخلی و دو تا خارجی- 10 سال سابقه کار و یک سال هم تدریس دانشگاه - معدل ارشدم هم 16 هستش. نمره پایان نامه 19- یک سال دستیار تحقیقاتی در دانشگاه رازی- لطفا نظر بدید چون دیدلاین 31جولای هست. به نظر شما می تونه استاد یا وصف اینکه منو یه جورایی تایید کرده در مرحله انتخاب منو کنار بذاره.
    مرسی دوستان
    اگر این دانشگاتون تو امریکا باشه..نمره زبان نفرستید دانشگاه ردتون میکنه...من اسم دانشگاهو نمیدونم...کشورای دیگه چه جورین

اینکه من توی مطلبی خوندم که توی اروپا واسه پوزیشن ها میشه بدون زبان پذیرش گرفت این چی امکان داره؟ چون توی اعلامیه پوزیشن ننوشته بود؟
    بستگی به نظر دانشگاهتان دارد. دانشگاه ممکن است رضایت بدهد یا ندهد. مواردی بوده است که دانشگاه مدرک زبان نخواسته است اما موارد زیادی هم بوده است که دانشگاه نپذیرفته است.
    به علاوه بعید می دانم شرط زبان همیشه در اعلامیه ی پوزیشن قید بشود. با این حال اطلاع دقیق ندارم.

Junior Member

1- فوق لیسانس: دانشگاه صنعتی شریف، معدل 17.8
    2- لیسانس: دانشگاه خواجه نصیر، معدل 17.4
    3- عمران، زلزله
    4- نمره تافل: 93
    5- GRE هنوز ندادم!
    6- دو مقاله ژورنال در دست تهیه!
    7- امسال لاتاری برنده شدم، نمی دونم چقدر می تونه کمک کنه!
    8- آمریکا
    9- حتما فاند لازم دارم!

نقل قول نوشته اصلی توسط MT989 نمایش پست ها
    1- فوق لیسانس: دانشگاه صنعتی شریف، معدل 17.8
    2- لیسانس: دانشگاه خواجه نصیر، معدل 17.4
    3- عمران، زلزله
    4- نمره تافل: 93
    5- GRE هنوز ندادم!
    6- دو مقاله ژورنال در دست تهیه!
    7- امسال لاتاری برنده شدم، نمی دونم چقدر می تونه کمک کنه!
    8- آمریکا
    9- حتما فاند لازم دارم!
    سلام
    شما جی آ ای بده یه نمره نسبتا خوب بیار پذیرش و فاندت هم ایشالا اکی میشه. چون معدلات و تافل خوبی داری
    ضمنا در مورد اینکه لاتاری برنده شدی اگه بخوای دانشجویی بری آمریکا، امکان داره سر ویزا اذیتت کنن. چون دانشجو باید برگگرده و شما با برنده شدن در لاتاری یعنی میخواستی اونجا بمونی.
    یه سری به تاپیک ویزا آمریکا بزن.
    موفق باشید

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

1- لیسانس (آزاد قزوین)، فوق لیسانس (آزاد قزوین)
    2- لیسانس (14.26)، فوق لیسانس (17.33)
    3- لیسانس (مهندسی برق)، فوق لیسانس (مهندسی مکاترونیک)
    4- نمرۀ رسمی ندارم؛ تافل آزمایشی=80، آیلتس آزمایشی=6
    5- نمرۀ رسمی GRE ندارم.
    6- دو مقالۀ کنفرانسی IEEE چاپ شده؛ در حال آماده سازی و ارسال 6 مقالۀ ژورنالی (عمدتاً ISI) که به ترتیب در حال تکمیل و ارسال شدن هستند.
    7- سابقۀ تدریس دروس تئوری و عملی دانشگاهی از مهر ماه سال 89 (ادامه دارد)؛ دو ترم حل تمرین مفطع لیسانس: 4 ترم متوالی حل تمرین فوق لیسانس؛ دستیار پژوهشی و عضو ارشد آزمایشگاه تحقیقاتی در مقطع ارشد به مدّت 3 سال متوالی؛ 6 ماه تجربۀ کار صنعتی بین سالهای 85 تا 87؛ توصیه نامه های خوب و قوی (با توجه به معیارهای رایج توی دانشگاه های معتبر امریکا و کانادا) از استادهای ارشدم دارم.
    8- امریکا، کانادا، استرالیا
    9- دو چیز برای من اهمیت داره: اول اینکه زمینۀ تحقیقاتی مورد نظرم (روباتیک/کنترل/مکاترونیک) توی دانشگاه مقصد فعّال باشه و دوم اینکه بورس معقول برای زندگی دانشجویی نرمال (یا نزدیک به نرمال) در اختیارم باشه. ضمناً هم دکتری برق می تونم بخونم هم دکتری مکانیک.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)