صفحه 15 از 216 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 2154

موضوع: نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط(پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط(پست اول حتما خوانده شود)

سلام.
    دوستان گرامی لطفا نظرتونو راجع به شرایط من بیان کنید.می تونم واقعا امیدی داشته باشم؟
    میخوام از لیسانس مهندسی برق قدرت دانشگاه دولتی (سطح متوسط) اراک برای Ph.D های مستقیم امریکا اقدام کنم.میرم ترم 7.

معدل:14.5(البته اگه نمرات بعضی دروس که دوباره پاس شدنو لحاظ کنم و قبلیاشو نادیده بگیرم حدودا 15.5 میشه)
    سال 2010 آیلتس آکادمیک 7.5 داشتم.
    3 سال زبان انگلیسی تدریس کردم.

میخوام آبان ibt بدم و ان شاله 100 رو میارم.
    gre نسبتا خوبی به امید خدا میارم.

یه مقاله سابمیت شده ISI به همراه اساتید پیش رو دارم.
    یه مقاله داخلی.
    مدرک PLC فنی حرفه ای هم دارم
    توانایی تدریس ریاضیات مهندسی رو هم با تسلط کامل به انگلیسی دارم.(نمی دونم چقدر تو گرفتن TA درس بی ربط با رشته ,موثره؟)

نظرم بیشتر به دانشگاه های ایالات تگزاس و کالیفرنیاست.مثلا
    UT at Dallas,UT at san antonio,UT at Houston A&M university of texas یا ,university of southern california

یه نیم نگاهی هم به دانشگاه های مید وست و شرقی مثل ویرجینیا دارم.
    فاندی که بتونه فقط شهریه و هزینه هامم بده برام کافیه.

امیدی هست؟

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط(پست اول حتما خوانده شود)

البته میخوام از قدرت برم سمت گرایش کنترل یا الکترونیک.(نمیدونم چقدر رویکرد تغییر گرایش مثبت یا منفی تلقی بشه ولی فکر میکنم چون الان دانشگاه ها به inter-discipline بودن برنامه هاشون تاکید دارن به نظرم استقبال بشه از سوی اساتید و هیئت پذیرش)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط smehdie نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شما اگه میخواین درستون رو تو رشته عمران ادامه بدین به نظر من همون دکترا اپلای کنین. چون خوشبختانه معدلتون خوبه و اگر بتونین نمره زبان خوبی هم بیارین قطعا شرایطتون برای گرفتن پذیرش با فاند بیشتر میشه. رزومتون هم باتوجه به مقالاتی که دارین در سطح خوبیه.
    به هر حال باید شما تو SOPتون یه دلیل قانع کننده بیارین که چرا لیسانس فیزیک بودین و بعد عمران خوندین و قراره که تو عمران هم ادامه تحصیل بدین.
    موفق باشید

سلام. ممنونم از راهنماییتون.
    1) متوجه نشدم کجاها اپلای کنم شانسم بیشتره؟ مخصوصا اگر GRE خوبی نداشته باشم (یعنی بجز امریکا).
    2) میدونم شانس پذیرش PHD برام بیشتر از Master هست، اما اگر بخوام Master رو انتخاب کنم برای اپلای توصیه شما یا سایر دوستان برای گرفتن پذیرش چی و کجاست؟
    مستر رو میخوام چون میدونم ارشدم چیزی نبود که میخواستم. یعنی من گرایش "سازه-زلزله" دوست داشتم، اما بدلایلی "هیدرولیک" از آب درومد که ایده آل من نبود.

سلام خدمت دوستان
    خیلی خوشحال میشم نظرتون رو درباره شرایط من بگید که چه کشورهایی شانس گرفتن فاند رو دارم
    1. مقطع تحصیلی و دانشگاه: فوق لیسانس از مالزی
    2. معدل: کارشناسی (14.68) و ارشد (18.25)
    3. رشته: مدیریت پروژه
    4. نمره زبان: ایلتس 7
    5.نمره GRE: ندارم
    6. تعداد مقاله و نوع: 4 تا کنفرانس پیپر دارم و 2 تا ISI
    7. شرایط خاص: 14 ماه سابقه مرتبط
    8. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت: آمریکا، کانادا

Senior Member smehdie آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط matildawkb نمایش پست ها
    سلام. ممنونم از راهنماییتون.
    1) متوجه نشدم کجاها اپلای کنم شانسم بیشتره؟ مخصوصا اگر GRE خوبی نداشته باشم (یعنی بجز امریکا).
    2) میدونم شانس پذیرش PHD برام بیشتر از Master هست، اما اگر بخوام Master رو انتخاب کنم برای اپلای توصیه شما یا سایر دوستان برای گرفتن پذیرش چی و کجاست؟
    مستر رو میخوام چون میدونم ارشدم چیزی نبود که میخواستم. یعنی من گرایش "سازه-زلزله" دوست داشتم، اما بدلایلی "هیدرولیک" از آب درومد که ایده آل من نبود.
    دلیلی نمیشه شما جی آر ای خوبی نداشته باشین پذیرش نمیگیرین. خیلی از دانشگاهها مینیمم برای جی آر ای مشخص نمیکنند. ولی خب اونایی که جی آر ای خوبی دارند بالطبع شانسشون بیشتره. یعنی امکان داره با جی آر ای پایین(نه خیلی پایین حالا) شما پذیرش بگیرین.
    کانادا هم با توجه به معدل ارشد خوبه و خب اگه استاد پیدا کنین تو زمینه کاریتون که فاند هم داشته باشه که چه بهتر. کانادا اصولا دانشگاههاش جی آر ای نمیخواد. البته داشتن جی آر ای میتونه یه پوئن مثبت باشه نه پیش نیاز.
    در مورد اینکه دوباره مستر بخونین اطلاعی ندارم.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط roozbeh1389 نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان گرامی لطفا نظرتونو راجع به شرایط من بیان کنید.می تونم واقعا امیدی داشته باشم؟
    میخوام از لیسانس مهندسی برق قدرت دانشگاه دولتی (سطح متوسط) اراک برای Ph.D های مستقیم امریکا اقدام کنم.میرم ترم 7.

معدل:14.5(البته اگه نمرات بعضی دروس که دوباره پاس شدنو لحاظ کنم و قبلیاشو نادیده بگیرم حدودا 15.5 میشه)
    سال 2010 آیلتس آکادمیک 7.5 داشتم.
    3 سال زبان انگلیسی تدریس کردم.

میخوام آبان ibt بدم و ان شاله 100 رو میارم.
    gre نسبتا خوبی به امید خدا میارم.

یه مقاله سابمیت شده ISI به همراه اساتید پیش رو دارم.
    یه مقاله داخلی.
    مدرک PLC فنی حرفه ای هم دارم
    توانایی تدریس ریاضیات مهندسی رو هم با تسلط کامل به انگلیسی دارم.(نمی دونم چقدر تو گرفتن TA درس بی ربط با رشته ,موثره؟)

نظرم بیشتر به دانشگاه های ایالات تگزاس و کالیفرنیاست.مثلا
    UT at Dallas,UT at san antonio,UT at Houston A&M university of texas یا ,university of southern california

یه نیم نگاهی هم به دانشگاه های مید وست و شرقی مثل ویرجینیا دارم.
    فاندی که بتونه فقط شهریه و هزینه هامم بده برام کافیه.

امیدی هست؟
    دوست عزیز در مورد southern california va texas A&M به نظر من شانس کمتری دارین یا شایدد هم شانس نداشته باشین. در مورد دالاس هم شانس کمی هست ولی از دوتای اولی بیشتره. با توجه به معدلتون. دوتای دیگه شانس بیشتری دارین مخصوصا san antonio.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein_omrani نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    خیلی خوشحال میشم نظرتون رو درباره شرایط من بگید که چه کشورهایی شانس گرفتن فاند رو دارم
    1. مقطع تحصیلی و دانشگاه: فوق لیسانس از مالزی
    2. معدل: کارشناسی (14.68) و ارشد (18.25)
    3. رشته: مدیریت پروژه
    4. نمره زبان: ایلتس 7
    5.نمره GRE: ندارم
    6. تعداد مقاله و نوع: 4 تا کنفرانس پیپر دارم و 2 تا ISI
    7. شرایط خاص: 14 ماه سابقه مرتبط
    8. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت: آمریکا، کانادا
    به نظر من اوضاعتون خوبه وآمریکا و کانادا جاهای خوبی هم میتونین پذیرش بگیرین. اگه جی آر ای هم به خوبیه آیلتس باشه که عالیتر مییشه.
    شاید یه کم معدل لیسانس کم باشه که به نظر من معدل ارشد جبرانشو میکنه.
    امیدوار باشید

Junior Member

ممنون از راهنمایی تون .
    بله اطلاع دارم که کارشناسی نا پیوسته نمی شود اقدام کرد . منظورم اقدام برای همان کارشناسی بود . چون به من گفتن گه ان واحدهایی که نمره بالایی کسب کردی تطبیق می دهند و مثلا به جای 3 سال درس خواندن برای لیسانس گرفتن می توانی 2 ساله تموم کنی . سوالی که می خواستم بپرسم این بود که حتما نیازی به full fund ندارم ولی برای ماندن نیاز به یک fund نسبی دارم . ایا اصلا امکان فاند گرفتن دارم یا نه ( با توجه به شرایطی که در بالا ذکر کردم) ؟ ممنون

Junior Member

1. مقطع تحصیلی : كارشناسي ارشد- دانشگاه آزاد- معدل:16.75- رشته مهندسي مكانيك
    كارشناسي: دولتي شاهرود (روزانه)- معدل: 13:80- رشته مهندسي مكانيك

2. رشته: مهندسي مكانيك- جامدات
    4. نمره زبان: IELTS 6.5
    5.نمره GRE یا GMAT و .... تا بحال امتحان نداده ام
    6. تعداد مقاله و نوع:
    كنفرانسي در كنفرانس The 48th Annual Technical Conference of the Society of Engineering Sciences آمريكا
    يك مقاله ISI Index در مالزي
    7. شرایط خاص
    8. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت: آمريكا، كانادا، استراليا، اروپا
    9. سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره
    : 7.5 سابقه كار كه 6 سال آن در دو شركت نفتي بوده (نيمه دولتي) و 1.5 سال آن در يك پيمانكار بزرگ نفت و گاز و مطرح ايران در پروژه هاي فازهاي پارس جنوبي بوده است.

آيا امكان گرفتن پذيرش با فاند را دارم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramyz نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی تون .
    بله اطلاع دارم که کارشناسی نا پیوسته نمی شود اقدام کرد . منظورم اقدام برای همان کارشناسی بود . چون به من گفتن گه ان واحدهایی که نمره بالایی کسب کردی تطبیق می دهند و مثلا به جای 3 سال درس خواندن برای لیسانس گرفتن می توانی 2 ساله تموم کنی . سوالی که می خواستم بپرسم این بود که حتما نیازی به full fund ندارم ولی برای ماندن نیاز به یک fund نسبی دارم . ایا اصلا امکان فاند گرفتن دارم یا نه ( با توجه به شرایطی که در بالا ذکر کردم) ؟ ممنون
    امکانش هست که تطبیق بدهند. به تصمیم دانشکده تان بسنگی دارد. میتوانید از دانشکده مقصد سوال کنید. شانس فاند در مقطع لیسانس ناچیز است. برای اطلاعات بیشتر تاپیک undergraduate admission را ملاحظه کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)