صفحه 206 از 216 نخستنخست ... 106156196197198199200201202203204205206207208209210211212213214215 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,051 تا 2,060 , از مجموع 2154

موضوع: نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط(پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط(پست اول حتما خوانده شود)

1. مقطع تحصیلی و دانشگاه: ترم آخر کارشناسی دانشگاه سهند تبریز
    2. معدل: 16
    3. رشته: مهندسی پزشکی بیوالکتریک
    4. نمره زبان: 6 سال پیش که امتحان IELTS دادم 6.5 گرفتم الان خیلی زبانم بهتر شده تا چند ماه دیگه امتحان میدم حداقل 7.5 حساب باز کردم
    5.نمره GRE یا GMAT و ....: اینم هنوز ندادم ولی برای نمره بالا امید دارم
    6. تعداد مقاله و نوع: هیچی
    7. شرایط خاص: برنامه نویسی. مسلط به زبان C, C++, Asm و مسلط به میکروهای 8051, Avr, Arm. لازم به ذکر نیست که فقط به صورت تئوری نیستن، بلکه عملی هم پروژه های زیادی انجام دادم. رتبه 1 مسابقات برنامه نویسی دانشگاه و به عنوان پروزه کارشناسی یه دستگاه ECG با همکاری یکی از دوستان ساختیم
    8. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت: سوئد آمریکا کانادا
    9. سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره: فاند برای دوره ارشد. شاید خیلی از زمینه هام مثه نمره زبان ناقص باشه اما اگه دوستان راهنمایی کنم بهتر میدونم ظرف یکسال آینده رو چی بیشتر سرمایه گذاری کنم

Junior Member wednesdaynight آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط(پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    فقط آمریکا !!
    نفتی ها در گرفتن ویزا مشکل دارن چرا نمیخاید باور کنید!؟
    نفت هم نباشی، 2 سال سابقه کارت معلوم نیست چیه و آیا بجز رشتت، ممکنه همان سابقه کار، کار دستت بده
    اگه مشکل ویزا نداشته باشی، فکر میکنم از دانشگاههای خیلی خوب پذیرش بگیری. اما خب بندهای مختلف ویزایی که بچه های نفت باهاش رد میشن چیزی نیستن که شوخی کنی باهاش! همانطور که گفتم رزومه شما خوبه، اما بترس از روزی که "فقط آمریکا" بشه اسباب اتلاف عمر، ایجاد ناامیدی و سر خوردگی
    پیروز باشی
    دوست عزیز، Tarkan78، بسیار ممنون که جواب دادید. البته باید بگم که من یک بار برای Fall 2013 از آمریکا پذیرش گرفتم و از دبی ریجکت شدم. به دلیل همون بند 501. اما الان ماجرا فرق داره. من الان از طریق همسرم که در آمریکا زندگی میکنه پرونده مهاجرتی تشکیل دادم و طی کمتر از یک سال دیگه ایشالله گرین کارتم رو میگیرم. بنابراین باید به عنوان Domestic Student اپلای کنم. به همین جهت حرف آقای amirvajdi که میگن
    پذیرش یه بحثه و ویزا یه موضوع دیگست کاملا راجع به من صدق میکنه. حالا شما دو دوست عزیز فکر میکنید با توجه به اینکه به عنوان Domestic Student میتونم اپلای کنم، شانسم چطور خواهد بود. در توضیح مقالات باید بگم که 4 تاشون خوب هستن و 4 تاش هم معمولیه.
    بسیار ممنون
    همه چیز که درس و مقش نیست. یکم هم زندگی کنیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CS-AmirKabir Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط wednesdaynight نمایش پست ها
    دوست عزیز، Tarkan78، بسیار ممنون که جواب دادید. البته باید بگم که من یک بار برای Fall 2013 از آمریکا پذیرش گرفتم و از دبی ریجکت شدم. به دلیل همون بند 501. اما الان ماجرا فرق داره. من الان از طریق همسرم که در آمریکا زندگی میکنه پرونده مهاجرتی تشکیل دادم و طی کمتر از یک سال دیگه ایشالله گرین کارتم رو میگیرم. بنابراین باید به عنوان Domestic Student اپلای کنم. به همین جهت حرف آقای amirvajdi که میگن
    پذیرش یه بحثه و ویزا یه موضوع دیگست کاملا راجع به من صدق میکنه. حالا شما دو دوست عزیز فکر میکنید با توجه به اینکه به عنوان Domestic Student میتونم اپلای کنم، شانسم چطور خواهد بود. در توضیح مقالات باید بگم که 4 تاشون خوب هستن و 4 تاش هم معمولیه.
    بسیار ممنون
    سلام
    بدون شک مطمئن هستم پذیرش می گیرید. پذیرش بخدا اونقدر سخت نیست. شما شروع کن یه ایمیل زدن یقینان انتخاب های زیادی دارید.

موفق باشید

Junior Member

سلام به همه ى دوستان یه سوال داشتم خیلی وقته ذهنمو مشغول کرده ممنون میشم کسی جواب بده

1. مقطع تحصیلی و دانشگاه : ليسانس
    2. معدل:14.20
    3. رشته :صنایع غذایی
    4. نمره زبان :7.5
    5. تعداد مقاله و نوع : 2 تا ISI که هم اسم اولم هم نویسنده ی مسئول
    6. شرایط خاص : ریکام های خیلی خیلی خوبی دارم و همچنین sop خوب.سابقه ی کار در کارخانجات صنایع غذایی.
    7. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت : کانادا
    8. سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره : حتما ميخواهم فاند بگيرم و دكتراى رشتمو مستقيم بگيرم

سلام دوستان
    لیسانس فناوری اطلاعات از دانشگاه آزاد دارم با معدل 14.5
    هدفم تحصیل در ایتالیاست
    کلاس های اسپرسو رو هم در حال گذروندنم البته تازه اولشه
    سربازی معاف شدم
    میخواستم شانسم واسه تحصیل و اینکه با این خضوصیات کدوم شهر و دانشگاه بیشتره
    ممنون

Junior Member

1.مقطع تحصیلی/دانشگاه: کارشناسی/سراسری روزانه تهران و کارشناسی ارشد/آزاد تهران جنوب
    2.معدل: 14.90 و 16
    3.رشته:حسابداری گرایش حسابرسی
    4.نمره زبان: 7.5
    5.نمره GRE یا GMAT و ....:ندارم
    6.تعداد مقاله: 2 مقاله داخلی چاپ شده
    7. شرایط خاص:2.5 سال سابقه کار حسابداری و حرفه حسابرسی
    8. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت: استرالیا،امریکا،کانادا،فن لاند،انگلیس،..........
    9. سایر فاکتورهایی که میخواید مورد توجه قرار بگیره: فاند خوب / TA or RA

Junior Member

1. مقطع تحصیلی و دانشگاه ليسانس تهران مركز
    2. معدل ١٧.٧٥
    3. رشته معماري
    4. نمره زبان آذر امتحان دارم
    5.نمره GRE یا GMAT و .... ندارم
    6. تعداد مقاله و نوع يكي از كارام تو مجله معماري چاپ شده
    7. شرایط خاص -
    8. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت آمريكا (فقط كاليفرنيا)
    9. سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره

سلام.من دانشجوی نانوشیمی دانشگاه دولتی مراغه با معدل 17.15 در مقطع ارشد و دارای 10 مقاله isi با ایمپکت بالا (میانگین ایمپکت 3.3) و کارشناسی شیمی کاربردی پیام نور با معدل 14.10 هستم و ولی تافل رو آبان میدم و حداقل 85 رو میارم. به نظرتون ایا می توانم برای دکترا در همین رشته بورسیه فول فاند از دانشگاه های کانادا با اپلای مستقیم (بدون نامه نگاری با اساتید)رو بگیرم؟ متاسفانه نمی دونم از کجا شروع کنم به اساتید هم نامه میزنم ولی بیشترشون یا جواب نمی دهند یا میگن که فاند ندارند. من می خوام سال دیگه شهریور اونجا باشم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

1. کارشناسی: دولتی (شهرستان)، ارشد: دولتی (شهرستان)
    2. معدل: ک:16.33، ارشد: 16.88
    3. رشته: مهندسی مواد
    4. نمره زبان: آیلتس 7
    5.نمره جی آر ای: 307 (Q:163,V:144,AW:3)
    6. تعداد مقاله: 2آی اس آی، 1 آی جی ای، 4 کنفرانس بین المللی، 2 آی اس آی: سابمیت
    7. شرایط خاص: ندارم
    8. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت: آمریکا، کانادا، استرالیا
    9. سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره:
    انجام دو پروژه تحقیقاتی

Member
    رشته و دانشگاه
    MIBA

1. مقطع تحصیلی و دانشگاه
    ليسانس بازرگانی دانشگاه تهران. فوق تربیت مدرس

2. معدل ارشد 17/29 لیسانس 17/05
    3. رشته
    مدیریت بازرگانی بین الملل

4. نمره زبان
    یلتس 7

5.نمره GRE یا GMAT و ....
    جیمت 570

6. تعداد مقاله و ...فارسی دارم ولی چاپ نشده. دو کتاب فارسی در مورد کارافرینان ایران و خارجی که البته کارم ترجمه و تالیف بوده
    7. شرایط خاص
    -
    سابقه کار در شرکت نفت

8. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت .. هرجا شانسم بهتر باشه(کانادا/اروپای غربی/استرالیا)
    9. سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره
    برام مسنر یا دکترا فرقی نداره. مهم برام هزینه های تحصیل و زندگیه و اینه که بعدش بتونم کار پیدا کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)