صفحه 54 از 216 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 2154

موضوع: نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط(پست اول حتما خوانده شود)

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط(پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط nadeyli نمایش پست ها
    سلام

1. دانشگاه ازاد قزوین کارشناسی
    2.معدل 16.43
    3.مهندسی تکنولوژی معماری
    4.هنوز امتحان ندادم
    5.هنوز امتحان ندادم
    6.تازه میخوام بنویسم . چند گزارش در مجلات داخلی و شرکت در مسابقه معماری و عکاسی
    7.پایان نامم که دارم روش کار میکنم خیلی خاصه! اشنا در دانشگاه های امریکا دارم ولی مرتبط با رشته من نیستن!
    8.امریکا امریکا امریکا
    9. فقط دلم میخواد برم کرنل فول فاند

به نظرتون برای دکترا اقدام کنم شانسی هست یا حتما اول مستر بخونم .برای مستر میشه فاند گرفت؟
    چه نمره هایی لازمه برای زبان؟
    دلیل اینکه جواب بعضی از درخواست کننده ها داده نمیشه، ممکنه یکی از این دو مورد باشه: 1- آیتم های تأثیرگذار در فرآیند پذیرش، توی رزومۀ درخواست دهنده نباشه؛ 2- کسی بین دوستان نظر دهنده نباشه که بتونه در مورد رشته و درخواست فرد درخواست دهنده، اظهارنظر کنه.

در مورد شما: من تخصصی توی معماری ندارم اما دوست صمیمی من معماری خونده و تا حدودی در جریان مشکلات اخذ پذیرش رشتۀ معماری هستم.

شما هنوز نمرۀ زبان و GRE ندارید و نمیشه کسی در مورد شما اظهارنظر کنه. نمرۀ زبان مورد نیاز شما، توسط دپارتمانی تعیین میشه که میخواید به اونجا برید.

دانشگاه کرنل رنکینگ قابل توجهی داره و گرفتن بورس کامل از اون، اصلاً کار ساده ای نیست؛ باید تلاش زیادی بکنید.

تا جایی که میدونم بورسیه توی مقطع ارشد برای بچه های معماری خیلی کم هست؛ ضمناً پذیرش مستقیم دکتری هم اصلاً ساده نیست و باید تلاش ویژه ای بکنید. البته من متوجه نشدم شما لیسانس گرفتید و در حال کار روی پایان نامۀ ارشد هستید یا هنوز لیسانستون تموم نشده!

موفق باشید.

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط(پست اول حتما خوانده شود)

. مقطع تحصیلی و دانشگاه: دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی شریف
    2. معدل:هنوز معلوم نیست
    3. رشته :برق قدرت
    4. نمره زبان: IELTS احتمالا 7 میشم
    5.نمره GRE یا GMAT و ....: -
    6. تعداد مقاله و نوع":هنوز هیچی ولی روش کار میکنم
    7. شرایط خاص: -
    8. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت : آمریکا
    9. سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره :
    اقامت در امریکا
    Mother is all Beauties

Junior Member

سلام،

1. کارشناسی(آزاد-علوم و تحقیقات تهران) ارشد (دانشگاه تهران)
    2. کارشناسی :16.68(شاگرد اول) ارشد: 14 (تا ابتدای ترم 3 بدون پایان نامه)
    3. کارشناسی: هسته ای ارشد: علوم و فناوری نانو (نانوفیزیک)
    4. تافل : 116
    5. Q 167 V 163
    6. چهار مقاله ISI چاپ شده، دو مقاله ISI در حال داوری، یک مقاله علمی پژوهشی و چهار مقاله کنفرانس
    7. استاد حل تمرین 4 ترم (ریاضیات مهندسی، ریاضی 1 و 2 و معادلات دیف)، مدرک پایان دوره دبیرستان از فرانسه
    8. بترتیب اولویت: آمریکا، کانادا، سوئیس و فرانسه
    9. فاند: حتما، تو کدوم رنج دانشگاه اپلای کنم؟

Junior Member

سلام
    من نتایج ریجکت رو دیدم هول برم داشت که نکنه منم رد شم ضربه روحی بخورم بدش
    ترم شش 17.56
    saint petersbug state university
    physics
    4 ISI paper
    8 international conference paper
    13 recomendation letter from famous russian scientist s
    TOEFL 105
    آمریکا میشه یه جای خوب رفت؟؟؟ مصلا top ten!!!!!!!!!!!!!
    GRE هنوز امتحان ندادم!!! میخوام بدونم برای top ten امیدی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering-Iran U of Science & Tech

1. مقطع تحصیلی و دانشگاه: لیسانس علم و صنعت
    2. معدل 16.3
    3. رشته عمران
    4. نمره زبان 7 آیلتس
    5.نمره GRE یا GMAT و ....: -
    6. تعداد مقاله و نوع:-
    7. شرایط خاص:-
    8. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت: آمریکا-آلمان
    9. سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره: راجع به دانشگاهها و کشور آلمان اطلاعات خوبی دارم ولی راجع به شرایط آمریکا چیزی نمی دونم....تصمیم ام از اول آلمان بود ولی به دلایلی الآن هدف اولم آمریکاست....کلا کدوم رنج از دانشگاههای آمریکا شانس دارم؟!؟ فاند هم نبود مهم نیست ولی شهریه حتما می خوام معاف باشم.

Senior Member soniasa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software engineering - Iran University of Science and Technology

1. مقطع تحصیلی و دانشگاه: لیسانس علم و صنعت
    2. معدل : 13
    3. رشته : مهندسی کامپیوتر نرم افزار
    4. نمره زبان : دارم می خونم برای تافل
    5.نمره GRE یا GMAT و .... : دارم خودم رو آماده می کنم
    6. تعداد مقاله و نوع : -
    7. شرایط خاص : -
    8. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت : آمریکا
    9. سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره : 11 سال سابقه کار در زمینه نرم افزار

می خوام که پذیرش بگیرم در رشته مدیریت MBA
    لطفا بفرمایید چطور میشه پذیرش گرفت اگه ترم اولش هم بدون فاند باشه اشکال نداره چون می دونم که می تونم در دانشگاه حسابی درس بخونم و مشمول تخفیف های آتی بشم

خیلی برام حیاتی و سرنوشت سازه....

Junior Member

سلام بچه ها. من از یک دانشگاه تو آمریکا پذیرش داشتم که چند روز پیش بعد از ماه ها انتظار ویزام ریجکت شد. الان به کدوم دانشگاه ها برای ژانویه می شه رسید؟ خیلی ممنونم از لطفتون.

1. مقطع تحصیلی و دانشگاه:فوق لیسانس_علم و صنعت معدل 16.5

2. لیسانس امیر کبیر معدل 14.5

3. رشته:مهندسی مکانیک
    4. نمره زبان:93تافل

5. GRE: 1160

6. دو مقاله ISI - دو مقاله در ژورنال مجله علمی پژوهشی شریف

ترجیح ام اروپاست. رنک اش مهم نیست. فقط به ژانویه امسال برسم.
    بازم مرسی.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط lshabnaml نمایش پست ها
    سلام بچه ها. من از یک دانشگاه تو آمریکا پذیرش داشتم که چند روز پیش بعد از ماه ها انتظار ویزام ریجکت شد. الان به کدوم دانشگاه ها برای ژانویه می شه رسید؟ خیلی ممنونم از لطفتون.

1. مقطع تحصیلی و دانشگاه:فوق لیسانس_علم و صنعت معدل 16.5

2. لیسانس امیر کبیر معدل 14.5

3. رشته:مهندسی مکانیک
    4. نمره زبان:93تافل

5. GRE: 1160

6. دو مقاله ISI - دو مقاله در ژورنال مجله علمی پژوهشی شریف

ترجیح ام اروپاست. رنک اش مهم نیست. فقط به ژانویه امسال برسم.
    بازم مرسی.

دوست گرامی اگه میتونی ماهی 400 تا 500 یورو هزینه زندگی بدی دکتری در فنلاند مجانی هست و هر وقت بخوای میتونی اقدام کنی البته اول باید استاد پیدا کنی
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

1. مقطع تحصیلی و دانشگاه: فوق لسانس دانشگاه امیر کبیر
    2. معدل : 16.5 لیسانس (دانشگاه تبریز)، 17.6 فوق لیسانس
    3. رشته : برق قدرت (انرژی)
    4. نمره زبان : 27Oct تافل میدم (احتمالا هول و هوش 95 تا 100)
    5.نمره GRE یا GMAT و .... : 9Nov امتحان دارم ولی احتمالا میخوام زمانشو بندازم واشه فوریه 2014 چون وقت ندارم واسش بخونم
    6. تعداد مقاله و نوع : احتمالا تا یکی دو ماه یه ژورنال سابمیت
    7. شرایط خاص : متاهل
    8. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت : آمریکا ، کانادا، استرالیا، اروپا اگه با فاند باشه
    9. سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره : این که آیا الان به تعویق انداختن زمان آزمون GRE درست هست یا نه؟احتمالا اگه این کارو بکنم به Deadline خیلی از دانشگاهها نمیرسم.
    میتونم Spring سال بعد رو هم در نظر بگیرم
    ممنون میشم از اساتید راهنماییم کنن، چون خیلی زود باید تصمیمو درباره عوض کردن تاریخ امتحان بگیرم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط red_skn نمایش پست ها
    1. مقطع تحصیلی و دانشگاه: فوق لسانس دانشگاه امیر کبیر
    2. معدل : 16.5 لیسانس (دانشگاه تبریز)، 17.6 فوق لیسانس
    3. رشته : برق قدرت (انرژی)
    4. نمره زبان : 27Oct تافل میدم (احتمالا هول و هوش 95 تا 100)
    5.نمره GRE یا GMAT و .... : 9Nov امتحان دارم ولی احتمالا میخوام زمانشو بندازم واشه فوریه 2014 چون وقت ندارم واسش بخونم
    6. تعداد مقاله و نوع : احتمالا تا یکی دو ماه یه ژورنال سابمیت
    7. شرایط خاص : متاهل
    8. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت : آمریکا ، کانادا، استرالیا، اروپا اگه با فاند باشه
    9. سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره : این که آیا الان به تعویق انداختن زمان آزمون GRE درست هست یا نه؟احتمالا اگه این کارو بکنم به Deadline خیلی از دانشگاهها نمیرسم.
    میتونم Spring سال بعد رو هم در نظر بگیرم
    ممنون میشم از اساتید راهنماییم کنن، چون خیلی زود باید تصمیمو درباره عوض کردن تاریخ امتحان بگیرم.
    معدل لیسانس و ارشدتون که مناسب و قابل قبول هست.

زیاد نمیشه در مورد رزومه تون نظر داد چون نمرۀ زبان و GRE و مقاله ندارید.

بستگی داره که هدف اصلیتون چی باشه و اینکه در حال حاضر چقدر برای آزمون GRE نهم نوامبر آماده هستید. چون اگر عقب هم بیندازید، با توجه به تلاشتون برای مقاله + تأهلتون که زمان از شما میگیره، شاید اون طوری که باید و شاید نرسید که نمرۀ چشمگیر بگیرید. با به تعویق انداختن آزمون GRE، خیلی راحت ممکنه حوالی 75 درصد ددلاین های امریکا از دست بره! در حالی که اگر نمرۀ تافل توی همین حدودی که میگید بتونید بگیرید و برسید که نمرۀ متوسط از آزمون GRE توی همی تاریخ 9 نوامبر بگیرید، چه بسا که پذیرش با بورستون در دسترس باشه.

پیشنهاد میکنم تا حد امکان کار امروز رو به فردا موکول نکنید، مگر اینکه مطمئن باشید که نمرۀ GRE شما توی آزمون 9 نوامبر اونقدری پایین میشه که آوردنش توی رزومه تون ممکنه پوئن منفی بشه.
    ضمناً اگر نمرۀ تافل حوالی 95 تا 100 بگیرید، برای کانادا میتونید اپلای کنید؛ نمرۀ GRE توی کانادا الزامی نیست و فقط فاکتور مثبت به حساب میاد. اروپا و استرالیا هم که اصلاً نیازی نداره.

برای استرالیا معدل لیسانس، نمرۀ زبان و تعداد مقالات خیلی مؤثر هست؛ شما نیاز دارید که مقاله توی رزومه تون داشته باشید.

نظر آخر: اگر توی آزمون 9 نوامبر میتونید نمرۀ متوسط به بالا بگیرید، نظر من اینه که عقب نیندازید؛ منظورم از نمرۀ متوسط به بالا، 160 توی Q و 145 توی V و 3.5 توی AW هست.

موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)