صفحه 57 از 216 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 2154

موضوع: نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط(پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط(پست اول حتما خوانده شود)

1. مقطع تحصیلی و دانشگاه:
    کارشناسی ارشد آزاد امیدیه
    2.معدل: در حال دفاع پایان نامه حدودا 15
    3. رشته:
    مهندسی نفت - نفت
    4. نمره زبان:
    2ماه دیگه امتحان دارم
    5.نمره GRE یا GMAT و ....:
    ندارم
    6. تعداد مقاله و نوع: یک بین المللی و یک کتاب درباره حفاری، یک کتاب درباره مدیریت به زبان انگلیسی در انگلستان

7. شرایط خاص:
    من کارشناسیم زیست شناسی بود
    8. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت:
    فرانسه و نروژ
    9. سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره:
    برای دکترا وجود فاند برام خیلی مهمه اما مقدارش در حد معمول باشهممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط(پست اول حتما خوانده شود)

1. مقطع تحصیلی و دانشگاه: کارشناسی ارشد، دانشگاه صنعتی اصفهان
    2. معدل: 17.06 با نمره تز
    3. رشته: مهندسی مکانیک
    4. نمره زبان: 6.5 IELTS
    5.نمرهVerbl:140,Quant:160,Anlt:2.5:GRE
    6. تعداد مقاله : 2تا ISI پذیرفته شده،2تا ISI تحت داوری،3تا کنفرانس بین المللی
    7. شرایط خاص:-
    8. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت: آمریکا-کانادا
    9. فاند خوب و رنک زیر 100

Junior Member

کارشناسی ارشد دانشگاه علامه طباطبایی

2. معدل:
    15
    3. رشته:
    مدیریت صنعتی

4. نمره زبان:
    هنوز امتحان ندادم اما متوسط

5.نمره GRE یا GMAT و ....
    6. تعداد مقاله و نوع:
    4 مقاله در کنفرانس داخلی
    7. شرایط خاص:
    4 سال سابقه کار به همراه بیمه در کار غیرمرتبط با رشته ام + 1 سال سابقه تدریس در دانشگاه پیام نور

انگلیس،آمریکا، کانادا ، بعد از اینا کشورای اروپایی

برای دکترا وجود فاند برام خیلی مهمه
    بعضی از دانشگاهها فکر می کنم در دوران دکترا حقوق پرداخت کنند اگر همچین چیزی باشه عالیه

دوستان اگر راهنماییم کنید ممنون میشم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa645 نمایش پست ها
    کارشناسی ارشد دانشگاه علامه طباطبایی
    2. معدل:
    15
    3. رشته:
    مدیریت صنعتی
    4. نمره زبان:
    هنوز امتحان ندادم اما متوسط
    5.نمره GRE یا GMAT و ....
    6. تعداد مقاله و نوع:
    4 مقاله در کنفرانس داخلی
    7. شرایط خاص:
    4 سال سابقه کار به همراه بیمه در کار غیرمرتبط با رشته ام + 1 سال سابقه تدریس در دانشگاه پیام نور

انگلیس،آمریکا، کانادا ، بعد از اینا کشورای اروپایی

برای دکترا وجود فاند برام خیلی مهمه
    بعضی از دانشگاهها فکر می کنم در دوران دکترا حقوق پرداخت کنند اگر همچین چیزی باشه عالیه

دوستان اگر راهنماییم کنید ممنون میشم.

دوست گرامی رشته های مدیریت از سخت ترین رشته ها برای فاند گرفتن هست متاسفانه معدل ارشد شما خیلی معمولی هست با فرض اینکه لیسانس شما هم 15 باشه بنظر من بدون جی ار ای یا جیمت بالا شانسی نداری برای بورس شدن! تعداد و نوع مقالات شما هم که متاسفانه تعریفی ندارد ! حداقل 2 تا مقاله ای اس ای نیاز داری تا بتونی به اپلای فکر کنی و نمره ایلتس حداقل 6.5 یا تافل حداقل 80 هر وقت رزومت بهتر شد دوباره بگذارید تا بشه نظر داد فعلا رو فاند اصلا فکر نکن
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست گرامی رشته های مدیریت از سخت ترین رشته ها برای فاند گرفتن هست متاسفانه معدل ارشد شما خیلی معمولی هست با فرض اینکه لیسانس شما هم 15 باشه بنظر من بدون جی ار ای یا جیمت بالا شانسی نداری برای بورس شدن! تعداد و نوع مقالات شما هم که متاسفانه تعریفی ندارد ! حداقل 2 تا مقاله ای اس ای نیاز داری تا بتونی به اپلای فکر کنی و نمره ایلتس حداقل 6.5 یا تافل حداقل 80 هر وقت رزومت بهتر شد دوباره بگذارید تا بشه نظر داد فعلا رو فاند اصلا فکر نکن
    ممنون دوست عزیز از جوابتون
    اگر این رو هم در نظر بگیرین که برای ارشد ازمون ورودی دانشگاه ازاد رتبه تک رقمی اوردم هرچند که نرفتم و به دانشگاه علامه رفتم
    ایا فکر می کنید این مورد میتونه تاثیری داشته باشه ؟ یا از نظر شما کلا بی خیال این موضوع بشم؟

ApplyAbroad Superstar

ممنون دوست عزیز از جوابتون
    اگر این رو هم در نظر بگیرین که برای ارشد ازمون ورودی دانشگاه ازاد رتبه تک رقمی اوردم هرچند که نرفتم و به دانشگاه علامه رفتم
    ایا فکر می کنید این مورد میتونه تاثیری داشته باشه ؟ یا از نظر شما کلا بی خیال این موضوع بشم؟
    والا اینکه رتبه تک رقمی اوردین بسیار خوبه ولی مشکل اصلی معدل ارشد و حدس میزنم معدل کم لیسانس شما باشه! مقاله ای اس ای حتما باید داشته باشی و حتما نمره بالا در ازمون جی ار ای یا جیمت
    در مورد پوزیشن های کاری متاسفانه معدل ارشد شما کار دست شما میده واقع بینانه یا باید چندین مقاله ای اس ای + جیمت داشته باشید و یا با هزینه شخصی بری بنظرم میتونی با ایلتس 6.5 دکتری از فنلاند پذیرش بگیری البته باید هزینه زندگی را خود تقبل کنید این تنها اپشن در حال حاظر هست
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    والا اینکه رتبه تک رقمی اوردین بسیار خوبه ولی مشکل اصلی معدل ارشد و حدس میزنم معدل کم لیسانس شما باشه! مقاله ای اس ای حتما باید داشته باشی و حتما نمره بالا در ازمون جی ار ای یا جیمت
    در مورد پوزیشن های کاری متاسفانه معدل ارشد شما کار دست شما میده واقع بینانه یا باید چندین مقاله ای اس ای + جیمت داشته باشید و یا با هزینه شخصی بری بنظرم میتونی با ایلتس 6.5 دکتری از فنلاند پذیرش بگیری البته باید هزینه زندگی را خود تقبل کنید این تنها اپشن در حال حاظر هست
    دوست عزیز واقعا ممنون از وقتی که میگذاری
    معدل لیسانسم حدود 16.5 از دانشگاه ازاد رشته مهندسی صنایع هست
    به نظرتون برا فوق میتونم فاند بگیرم؟ برا دکترا با این شرایط شانس بیشتری دارم یا فوق لیسانس؟
    هدف اصلی من رفتن با کمترین هزینه هست

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز واقعا ممنون از وقتی که میگذاری
    معدل لیسانسم حدود 16.5 از دانشگاه ازاد رشته مهندسی صنایع هست
    به نظرتون برا فوق میتونم فاند بگیرم؟ برا دکترا با این شرایط شانس بیشتری دارم یا فوق لیسانس؟
    هدف اصلی من رفتن با کمترین هزینه هست
    دوست گرامی والا تعداد بورسهای فوق لیسانس کلا نسبت به دکتری بسیار کمتر هست و بنابر این زیاد نمیشه روش حساب کرد بطور خاص جیمت هم لازم دارید. اگر هدف شما زودتر از ایران خارج شدن برای تحصیل هست بنظر من سریع نمره تافل یا ایلتس را جور کنید و به دانشگاه های بدون شهریه فنلاند فکر کنید ولی اگر دنبال فاند هستی باید به جیمت + مقاله ای اس ای + پروپوزال عالی فکر کنی که حدود 1 سال وقت لازم دارد. بستگی داره شما یکسال زمان را در مقایسه با زودتر خارج شدن و اینکه تضمینی نیست سال اینده بورس بگیری محک بزنید.

Junior Member tailiver آواتار ها

Question پاسخ : نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط(پست اول حتما خوانده شود)

سلام دوستان
    من تازه ثبت نام کردم ولی نمیدونم چرا اجازه پست گذاشتن ندارم!! مجبور شدم سوالم رو اینجا مطرح کنم...شرمنده...

1. مقطع تحصیلی و دانشگاه: دانشجوی دکتری برق خواجه نصیر
    2.معدل: فوق دیپلم: 15.84، کارشناسی: بیرجند 14.84، ارشد بوعلی سینا همدان 17.60
    3. رشته: یرق قدرت
    4. نمره زبان: تافل 103
    6. تعداد مقاله و نوع:
    تعداد 9 تا مقاله ISI که تقریبا توی همشون اسم خودم اوله شامل 3تا مقاله الزویر و یک مقاله IEEE Transactions on Power Systems
    تعداد 4 مقاله کنفرانس داخل و 1 کنفرانس خارج-(همه مقاله هام رو ار تز ارشد درآوردم...هرچند بعضی هاش رو با افیلیشن مربوط به دانشگاه محل تحصیل دکترام چاپ کردم....
    7.
    شرایط خاص: دانشجوی دکتری هستم الان! سال اولش تمام شده ولی میخام بیخیال شم...
    8.کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت: آمریکا-کانادا
    9.سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره: فول فاند-رنک زیر 100

لطفا اگر کسی میتونه با توجه به شرایط خاص که مطرح کردم راهنماییم کنه، دریغ نکنه، ممنون....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ChE - Sharif University of Technology

1. مقطع تحصیلی و دانشگاه: ترم 7 کارشناسی شریف
    2.معدل: 15
    3. رشته: مهندسی شیمی
    4. نمره زبان: سال دیگه آزمون میدم اما می تونم رو 100 حساب کنم
    5..نمره GRE یا GMAT و... سال دیگه آزمون میدم
    6. تعداد مقاله و نوع: -
    7. شرایط خاص: 9 ترمه تموم می کنم
    8.کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت: آمریکا-کانادا-ایتالیا
    9.سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره: پذیرش با فاند ولی مستر یا پی اچ دی فرقی نداره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)