صفحه 10 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 102

موضوع: هزینه های تقریبی پروسه پذیرش

پیش فرض پاسخ : هزینه های تقریبی پروسه پذیرش

سلام خدمت همه..دوستان یه همتی کنین اینجارو باز گرمش کنید.خیلی مفیده این موضوع..ممنون میشم کسایی که به تازگی کارهاشونو انجام دادن بیان بگن چطورع هزینه ها.. امریکا/کانادا//اروپا...هرکسی تجربه داره ممنون میشم.......با این قیمت دلار دیگه فک کنم اپلای کردن........

Junior Member

سلام،

دوستان یک سری از بچه‌هایی که خارج از کشور هستن دوست دارن بدونن که چطوری میتونن توی فرآیند اپلای به بچه‌های ایرانی کمک کنن. به طور مشخص راجع به هزینه‌ای که برای بررسی اپلیکیشن باید به دانشگاه‌ داد، با توجه به سرسام آور و نامتعادل بودن قیمت دلار، برای اپلای به هر دانشگاه باید حدود ۶۰۰ هزار تومان هزینه کرد، درسته؟ میشه لطفاً فیدبک بدید که این موضوع آیا در پروسه اپلای تأثیر داشته که باعث بشه جاهای کمتری از آنچه در نظر داشتید اپلای کنید؟ در زمان‌های قدیم بچه‌ها معمولاً ۷-۶ جا اپلای می‌کردن تا بتونن پذیرش مناسب بگیرن. برطرف شدن دغدغه‌ی هزینه‌ی اپلیکیشین به خودی خود کمکی می‌تونه به شما بکنه یا اینکه در مقابل بقیه‌ی پارامترها اثر خاصی نداره؟

اگر ممکنه بازخوردتون رو از این مسأله (یا موضوع‌های مشابه) بگید و اینکه چطوری دیگه فکر می‌کنید بچه‌های خارج از کشور میتونن در جلو رفتن کارهای اداری بهتون کمک کنن؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Sabah نمایش پست ها
    سلام،

دوستان یک سری از بچه‌هایی که خارج از کشور هستن دوست دارن بدونن که چطوری میتونن توی فرآیند اپلای به بچه‌های ایرانی کمک کنن. به طور مشخص راجع به هزینه‌ای که برای بررسی اپلیکیشن باید به دانشگاه‌ داد، با توجه به سرسام آور و نامتعادل بودن قیمت دلار، برای اپلای به هر دانشگاه باید حدود ۶۰۰ هزار تومان هزینه کرد، درسته؟ میشه لطفاً فیدبک بدید که این موضوع آیا در پروسه اپلای تأثیر داشته که باعث بشه جاهای کمتری از آنچه در نظر داشتید اپلای کنید؟ در زمان‌های قدیم بچه‌ها معمولاً ۷-۶ جا اپلای می‌کردن تا بتونن پذیرش مناسب بگیرن. برطرف شدن دغدغه‌ی هزینه‌ی اپلیکیشین به خودی خود کمکی می‌تونه به شما بکنه یا اینکه در مقابل بقیه‌ی پارامترها اثر خاصی نداره؟

اگر ممکنه بازخوردتون رو از این مسأله (یا موضوع‌های مشابه) بگید و اینکه چطوری دیگه فکر می‌کنید بچه‌های خارج از کشور میتونن در جلو رفتن کارهای اداری بهتون کمک کنن؟
    ممنون
    سلام
    ششصد هزار تومان کم هست. شما قیمت ووچر تافل گوگل کنید. اگر بچه ها قصد ری تیک داشته باشند خودتون برآورد کنید. و هزینه GRE و ریپورت.آزادسازی مدارک. تسویه حساب با دانشگاه. وثیقه سربازی. عوارض خروج. ترجمه. آفیشیال کردن مدارک. WES. اپ فی. ویزا. بلیط برای رفتن به سفارت. اقامت هتل. وقت سفارت. پست مدارک. خرید چمدان و وسایل لازم. بلیط برای کشور مقصد. هزینه اضافه بار. هزینه های صدور ویزا. پیک اپ. هزینه های زندگی تا واریز فاند.. و وو
    فکر می کنم مگر با رایزنی اپ فی توسط برخی دانشگاه ها ویو کنند. مینیمم ریکوارمنت ها که غیرقابل حذف هست. یا مدارک افیشیال درخواست نکنند. یا با کردیت کارد هزینه امتحانات و اپ فی بچه ها پرداخت کنند تا حداقل کارمزد هفت درصدی شرکت های واسط حذف شود. من فکر می کنم بچه هایی که در حال حاضر دانشجو یا جز فارغ التحصیلان برتر هستند شاید بتونند راهکارهای مناسب تری برای دوستان هم رشته که مقصدشون همان دپارتمان و دانشگاه هست ارائه کنند. ولی در واقع دوستان هم دانشجو هستد و مشکلات خودشون دارند. میتونید کمپین فاند ریزینگ هم راه اندازی کنید ( نیاز به بررسی دقیق اهداف و...دارد).
    پی نوشت: پست را فقط یک بار ارسال کنید.
    متشکرم و موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر ببخشید چون نمیدونستم کجا باید سوالم رو بپرسم اینجا مطرح من درمرحله پروپزال ارشد هستم قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور رو دارم منو راهنمایی میکنید که چجوری اقدا مکنم اصلا چه دانشگاه هایی معتبره؟؟؟؟ ممنون میشم

دوستان لطفا تمام هزینه های اپلای را برای کشورهای مختلف بنویسند+ هزینه برای ماه اول:
    1 - کانادا
    2- نیوزیلند
    3-اروپای غربی و شمالی
    4 - ترکیه
    دست شما درد نکنه! لطف کنید دقیق جواب بدهید.

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط MR1993 نمایش پست ها
    دوستان لطفا تمام هزینه های اپلای را برای کشورهای مختلف بنویسند+ هزینه برای ماه اول:
    1 - کانادا
    2- نیوزیلند
    3-اروپای غربی و شمالی
    4 - ترکیه
    دست شما درد نکنه! لطف کنید دقیق جواب بدهید.
    کانادا بین 100 تا 120 دلار بعلاوه پست مدارک که 600 تومان
    نیوزلند رو بیلمیرم
    عمدتا رایگان
    عمدتا رایگان

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    کانادا بین 100 تا 120 دلار بعلاوه پست مدارک که 600 تومان
    نیوزلند رو بیلمیرم
    عمدتا رایگان
    عمدتا رایگان
    ببخشید من کل هزینه های اپلای را گفتم! دقت کنید مجموع همه هزینه ها به علاوه زبان. مثلا همان نیوزیلند را در نظر بگیرید. روی هم چقدر میشه؟ با 60 میلیون تومان هزینه ها در می آید؟

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

ببخشید من کل هزینه های اپلای را گفتم! دقت کنید مجموع همه هزینه ها به علاوه زبان. مثلا همان نیوزیلند را در نظر بگیرید. روی هم چقدر میشه؟ با 60 میلیون تومان هزینه ها در می آید؟
    دوست عزیز فرومها را بخونید جواب سوالاتون رو می یابید!
    در ضمن هیچکس نمیتواند بطور دقیق بگوید شما چقدر هزینه دارید. این بستگی به تعداد دانشگاههایی که اپلای میکنید دارد. فی دانشگاههایی که در نظر دارید و نیز هزینه سفارت آن کشور با یک سرچ ساده قابل دسترسی است. هزینه مدارک و ریپورت زبان و اینا که ثابته و دوستان قبلا به کرات اشاره کردند.

پیش فرض میزان پول مورد نیاز اولیه قبل از گرفتن فاند کامل برای هر کشور چقدر است؟

سلام
    میزان پول مورد نیاز قبل از گرفتن فاند کامل برای هر کشور چقدر است؟ هزار دلار یا یورو برای ماه اول کافی هست یا باید بیشتر باشه؟ با توجه به اینکه پی اچ دی در اروپا شغل حساب میشه مشکلی داره که فقط هزار یورو همراه ما باشه یا باید پول بیشتری داشته باشیم؟ آیا کرونا تاثیری روی هزینه های اولیه زندگی گذاشته؟

پیش فرض پاسخ : میزان پول مورد نیاز اولیه قبل از گرفتن فاند کامل برای هر کشور چقدر است؟

سلام
    میزان پول مورد نیاز قبل از گرفتن فاند کامل برای هر کشور چقدر است؟ هزار دلار یا یورو برای ماه اول کافی هست یا باید بیشتر باشه؟ با توجه به اینکه پی اچ دی در اروپا شغل حساب میشه مشکلی داره که فقط هزار یورو همراه ما باشه یا باید پول بیشتری داشته باشیم؟ آیا کرونا تاثیری روی هزینه های اولیه زندگی گذاشته؟
    فاند را قبل از اینکه برن خارج می گیرن. هزینه ماه اول بیشتر از بقیه ماه ها هست، چون باید سیم کارت، عدم آشنایی به محیط و خرید از جای گرون، گیجی حمل نقل، تست پزشکی بعد از ورود، هزینه اقامت، حق بیمه ....
    بقیه ماه ها معمولن تمکن را تقسیم بر ۱۲ کنید و اگر خیلی قناعت کنید نصف اون کافی هست.

پول مورد نیاز برای هر ماه = تمکن ÷ ۲۰
    ماه اول = تمکن ÷ ۸~۶

باز ممکنه صاحبخونه اجاره کل سال را از اول بخاد، ترمی بگیره، قسطی
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)